İlişki KonularıYaşam

Koç Burcu Kadını ve Terazi Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Koç Burcu Kadını ve Terazi Erkeği Uyumu

İkisi birbirini tamamlayan taban tabana zıt iki şeydir ve Terazi’nin kararsız doğası Koç’u çok kızdırabilir ve güven sorunları ortaya çıkabilir. Koç açık, dürüst ve kendine güvenen insanlar olduğu için sadakate çok değer verirler. Terazi değişken, eğlenceli, arkadaş canlısı ve uyumlu insanlardır. Her iki taraf arasındaki ilişkiyi savaşçı olarak sürdürmek zor görünse de aynı frekansı yakalayarak iyi bir ittifak oluşturulabilir.

koc burcu kadini ve terazi erkegi uyumu3

Koç Burcu Kadını ve Terazi Erkeği Aşk Uyumu

Çiftin ne kadar uyumlu olduğunu tam olarak ifade etmek için iki burcun işaretleri ayrı ayrı araştırılmalıdır. Koçu öncelikli olarak tanımlar, motivasyonu yüksek, kendine güvenen, kapsayıcıdır; ancak sabırsız, mükemmeliyetçi, ayrıntılara dikkat eden, mizahi, çevresindekilerle yakınlık kuran, seven, yıkıcı bir şekilde yas yaşayan, güvenmeye çalışan, kendi tarzlarında, çılgın, eğlenmeyi seven, genellikle yaşamın üç evresinde olgunlaşan, hırslı, tutkulu ve çekicidirler ve orta yaşta sakin bir yaşamı tercih ederler.

Partnerlerinden daha nazik ve daha onurludurlar. Ayrıca yardımseverlik, adalet, kararsızlık, özgüven eksikliği, zayıflık, yapıcılık, rahatlık arzusu, yaşam boyu ikilem, zayıf irade, ev sevgisi ve rahatlık ile karakterizedirler.

Koç Burcu Kadını ve Terazi Erkeği Cinsellik Uyumu

Terazi gizemlidir, kendi doğruları vardır ve çoğu zaman yaşadığı güçlü duyguları kendi içinde yansıtmaz. Eşleri ise duygularını ve gerçeklerini açıkça paylaşmaktan ve uzlaşmaktan yanadır. Çatışma noktalarının temelini oluşturan şey budur.

koc burcu kadini ve terazi erkegi uyumu4

Bir araya geldiklerinde çok eğlenirler, gülerler ve unutulmaz anlar yaşarlar.  Yalnız olduklarında heyecanlı ve tutkulu zamanlar yaşarlar.

Koç Burcu Kadını ve Terazi Erkeği Evlilik Uyumu

Evlilik kurumuna saygı duyan çift, kararlı bir evliliğe sahipti ve genellikle birlikte yaşlanır. Uzun süreli bir ilişkinin ve ömür boyu sürecek bir evliliğin en iyi örneğidirler.

Koç Burcu Kadını ve Terazi Erkeği İletişim Uyumu

Karı koca arasında aşk uyumu mümkündür; ancak tarafların kim olduğuna bağlıdır. Bir araya gelerek oluşturdukları birliktelikte, zaman zaman sevgi dolu bir uyum mümkündür. Genellikle kısa süreli eğlenceli ilişkilere imza atarlar. Ebedi aşk için en büyük pay her iki tarafın da yükselen ve anlayış katsayısına aittir. Koç eğlenmeyi ve seyahat etmeyi sever ama aynı şeyi birbirinden beklememelilerdir.

koc burcu kadini ve terazi erkegi uyumu5

Bunun yerine, ağırbaşlı, nazik, zarif ve çekici olmasını ister. Ondan sadakat ve bilgelikten başka bir şey beklemez. Sohbet edemeyen, şaka yapamayan veya aynı fikirde olmayan birine asla aşık olmazlar.

Koç Burcu Kadını ve Terazi Erkeği Arkadaşlık Uyumu

İkisi arasındaki ilişkiye baktığımızda, birinin duygularını daha çok iç dünyada ifade ettiğini, diğerinin ise duygularını rahat bir şekilde dış dünyaya yansıttığını görüyoruz. Bu iki insan duygularını farklı şekillerde yaşadıklarından birbirlerinin duygularını anlamaları zordur.

Koç Burcu Kadını ve Terazi Erkeği Anlaşabilirler Mi?

Bu iki kişi aralarında güçlü bir bağ istiyorlarsa, birlikte keşfetmeleri için ortak bir zemin bulmaları gerekir. Örneğin birçok sosyal etkinliğe birlikte katılmaları şiddetle tavsiye edilir; çünkü katıldıkları bu sosyal etkinlikler aralarındaki bağları daha da güçlendirecektir. Bu faaliyetler ne kadar fazlaysa, o kadar bağlantılıdırlar.

koc burcu kadini ve terazi erkegi uyumu1

Koç Burcu Kadını ve Terazi Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu