Yengeç Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Yengeç Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Uyumu

Aynı burçtaki insanlar genellikle birbirine çok benzer. Bu benzerlik çoğu zaman onlara iyi gelse de bazen ikili ilişkilerde sorunlara yol açabiliyor. Su burçlarının en masum, empatik ve sakin burçlarından biri olan Yengeç, en uyumlu çifttir. Ancak bu uyum çifte sakin ve tutkulardan uzak bir ilişki getirecektir.

Yengeç Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Uyumu

Uzun süreli bir ilişki için bir tarafın daha baskın olması gerekir. Aksi takdirde, ne kadar uyumlu olurlarsa olsunlar, büyük olasılıkla bir noktada sıkıcı bir ilişki içinde kalacaklardır. Yengeç burcu şehvetli ve romantiktir. Bu nedenle aşık olduklarında ilgi bekleyerek mutluluğu bulmaya çalışırlar.

Yengeç Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Aşk Uyumu

Özverili yapıları, birbirleri için her şeyi yapabilecek potansiyele sahip olduklarını gösterir. Sorunları anlayışla çözerlerse, mutlu bir ilişki garanti edilir. Bu ilişkide gösterilen sadakat, güven ve fedakarlık her iki ortağa da sevgi getirecektir. Genelde yakınlarının yakın olmasını ve kendilerini korumasını isteyen Yengeçler, karşı tarafın kendini iyi hissetmesi ve sevginin değerini anlaması için çok fazla taviz verir.

Yengeç Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Cinsellik Uyumu

yengec burcu kadini ve yengec erkegi uyumu1 768x513 1

Bir Yengeç erkeği ile bir Yengeç kadınının cinsel uyumluluğu, cesaretlerine bağlıdır. Düşüncelerini günlük hayatta bile rahat ifade edemeyen ve çekingen bir tavır sergileyen bu burç, arzularını yatakta ifade etmezse cilt uyumunu yakalayamaz. Fiziksel ihtiyaçlarından çok duygusal ihtiyaçlarını öne çıkarması yatakta pasif kalmasının nedenlerinden biri. Ancak güvendiği ve sevdiği insanların yanında rahat ederek cilt uyumunu yakalayabilir.

Yengeç Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Evlilik Uyumu

Kusursuz ebeveynlik, bu çift için en iyi tanımdır. Aile hayatına ve ilişkilerine her şeyin üzerinde değer veren bu iki insan, evlendikten sonra da sonsuza kadar mutlu yaşayacaklardır. Güzel evlerinde mutlu bir yuva yaratmak için onları heyecanlandıran yenilikleri hayatlarına eklerler.

Yengeç Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Arkadaşlık Uyumu

yengec burcu kadini ve yengec erkegi uyumu4

Dostluğa çok değer verirler. Arkadaşları aile ile eş tutarlar. Bu amaçla onlar için fedakarlık yapmaya hazırdırlar. Güvenilirdirler ve diğer kişinin bu güveni hissetmesini isterler. Hava, ateş, toprak ve su burçlarıyla uyum sağlayamazlar. Mizaç ve mizaç olarak birbirlerine benzedikleri için Yengeçler arasındaki dostluk uzun soluklu bir dostluğa dönüşür.

Bu iki burç aynı dili konuşur. Aralarında hiçbir zaman bir anlaşmazlık olmamıştır, bu nedenle iyi anlaşmaları kaçınılmazdır. Ancak aralarında herhangi bir anlaşmazlık, çatışma olmaz ve bir süre sıkılabilirler. Hayatları da onlar için sorunlara neden olabilir. Yengeç genel olarak dinlemeyi en iyi bilen burçtur, sakin ve masum tavrı iletişimi büyük ölçüde etkiler. Bir bakış açısından, hayatta aynı şeyleri isterler.

Yengeç Burcu Kadın ve Yengeç Erkeği Anlaşabilirler Mi?

Her iki taraftaki iletişimin gücü, bu ilişkiyi uyum haline getirir. En sade şekilde birbirleriyle zaman geçirmeyi çok değerli buluyorlar. Utangaç ve savunmasız yapıları ilişkileri zorlaştırırken, empatik yapıları sorunları kolaylıkla çözmelerine yardımcı olur.

Romantik yapıları nedeniyle onlara mum ışığında bir akşam yemeği, güzel bir şiir ya da samimiyetinizi aktaran herhangi bir şey yapmak onları etkileyecektir. Ama en önemli şey güvendir. Kanser kadınları erkekleri umursamaz ve ona güvenmeyenler hızla yabancılaşır.

İçten ve samimi bir tavrınız olmalı. Yeni maceralara ve heyecanlara açık olmalı, planlarına birbirlerini ortak etmelidirler. Bir soru sorulduğunda karşısındakini kırmamak, incitmemek için cümlelerini dikkatli seçmelidir. Sadakatinizi göstererek güveni artırmalısınız. Güveni sarsılan yengeç asla eskisi gibi olmaz.

Yengeç Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu