Astroloji ve Burçlarİlişki Konuları

Başak Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Başak Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Uyumu

Zeki, sevecen ve romantik Aslan erkeği mükemmel bir eştir. Gururlu Aslan iltifatlara ve ilgiye çok düşkündür. Kin tutmaz, öfkesi çabuk dağılır ama ateş elementi olduğu için sinirlendiğinde patlar. Evlenmekten zevk alır ve evine bağlıdır. Başarılı bir kariyeri var, temkinli ve tutumlu ve cömerttir.

başak burcu kadını aslan erkeği uyumu

Başak kadınları ise idealist, detay odaklı, hassas ve aynı zamanda detay odaklıdır. Yerli, arkadaş canlısı, gelişmiş bir mizah anlayışı ile. Sinirli ve kin beslediğini söyleyemeyiz ama kolay kolay affetmez. O bir mükemmeliyetçidir. Sadık ve anlayışlı bir arkadaştır. İki mükemmel burcun mutlu olması imkansızdır çünkü aşk hayatlarında uyum bulmaları zordur.

Gurur duyan Aslan erkeği, Başak’ın sürekli eleştirilerine dayanamaz. Yapılan bağlantılar kalıcı ve uzun ömürlü olmayacaktır. Zodyakta çok yakın görünüyorlar, ancak kişilik olarak birbirlerinden çok uzaklar. İki burcun arasındaki ilişkinin tutmadığını söylemek doğru değildir.

Başak Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Aşk Uyumu

Aslan erkeği tam bir aşk erkeğidir demek yanlış olmaz. Küçük sürprizleri sever. Aralarındaki aşk zaman geçtikçe daha da güçlenebilir. Başak kadını sadık ve romantiktir ama aynı zamanda gerçekçidir. Bu, ikisinin dengelerini korumalarına yardımcı olur. Aslan adamları aşkta eğlenmeyi sever. Sevgi ve ilgi bekler, sevdikleri için fedakarlıktan hoşlanır. Aşkını saf yaşar, bu yüzden eşit sevilmeyi bekler. Başak kadınları da tutkulu bir aşk ister, bu nedenle gizemli bir ilişki yaşanır.

Başak Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Cinsellik Uyumu

basak burcu kadini ve aslan erkegi uyumu2

Seks, dinamik doğası nedeniyle bir Aslan’ın hayatının temel taşıdır. Karizmatik ve çekici bir cinsel yapıya sahip bir Aslan burcu için partnerinin yatak uyumu önemlidir. Yatakta öne çıkmayı ve kendini ifade etmeyi seven aslan erkekleri, kadınlara itaat etme eğilimindedir. Aklını boşaltırsanız, Başak kadını doğası gereği tutkuludur. Bu sayede cilt uyumunu sağlanabilir.

Başak Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Evlilik Uyumu

Evlilik hayatında lider olmak isteyen bir Aslan, ilişkiyi yöneten kişi olmak ister. Başak kadınları daha içe dönük, düzenli ve titizdir. İkilinin evlilik hayatında uyum kaçınılmazdır. Koşulsuz seven bir Başak partneri, sevgi dolu yapısıyla ilişkiyi canlı tutar. Ev hayatları düzenli ve düzenlidir. Başak kadınları, sevdiklerine karşı çok sadık, sevgi dolu ve değer verirler.

Başak Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Bir ilişki ilk başta eğlenceli olsa da, Başak ve Aslan erkeği daha sonra stresten sıkılır ve çok iyi bir arkadaş çifti olurlar. Ancak sevginin gücü inkar edilmemelidir. Daha sonra arkadaşlıkta, aşkla birlikte iyi bir çift olma olasılığı artar.

Başak Burcu Kadın ve Aslan Erkeği Anlaşabilirler Mi?

basak burcu kadini ve aslan erkegi uyumu1

İki burç arasındaki anlaşma, kesinlikle bir tarafın tavizlerine bağlıdır. Yardımsever Başak kadını bir süre pes edecek ama gelecekte biriktirdiği her şeyi döktüğü için ilişki çıkmaza sürüklenebilir. İlişki zor zamanlardan geçse de Başak kadını sabır gösterirse anlaşabilirler.

Uzun vadeli ilişkiler emeğe bağlıdır, çünkü biri yönetme gücünü, diğeri eleştirme gücünü düşünür. Yardımsever Başak kadınları verilen emirleri geri çeviremezler ancak bir süre sonra mutsuz oldukları için mutsuz da olabilirler. Aslan’a göre bu durum normal olduğu için farkında bile değildi. Başak burcuna göre kendi kadını olan Aslan erkeğinin en çekici özelliği budur. Sahip olunmaktan hoşlanırken, başkalarının insafına kalmaktan hoşlanmaz.

Başak Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu