Astroloji ve Burçlar

Terazi Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Terazi Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Uyumu

Terazi burcu kadını ve aslan burcu erkeğinin ilişkisi çok uyumlu değildir. Çift ilişkisini fazlasıyla uçlarda yaşar. Çifti dışarda görenler bir gün fazlasıyla mutlu diğer günler ise uzun soluklu tartışmalı görebilirler. Terazi burcu kadını da aslan burcu erkeği de oldukça egoludur. Bu yüzden birbirlerine karşı fazlasıyla meydan okurlar. İlişkilerinin en büyük sorunu birbirlerine karşı ve kendilerinde olan egolarıdır.

Terazi Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Uyumu

Aslan burcu erkekleri toprak grubuna aittir. Bir haftanın programını genelde kurup, bu plana uygun hareket ederler. Bu planların dışına çıkıldığında mutsuz olurlar. Bu mutsuzluğu terazi kadınına da yansıtırlar. Terazi burcu kadınları ise hava grubuna aittir. Plansız yaşamayı seveler. Genelde uçuk ve büyük hayaller kurmayı severler. Çiftin birbirleriyle uyumsuz olduğu bir durumda budur. Aslan burcu erkeği genelde gerçekçi, terazi burcu kadını ise daha çok romantik yaklaşabilirler.

Terazi Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Aşk Uyumu

terazi burcu kadini ve aslan erkegi uyumu1 768x576 1

Aslan burcu erkekleri genelde ilişkilere gerçekçi yaklaşmasıyla bilinir. Reel hayatta gerçekçi fakat aradığı aşk genelde filmlerdeki ve kitaplardaki gibidir. Bu yüzden ona uyum sağlamak oldukça zordur. Aradıkları aşkı reele taşımama konusunda sabit fikirlidirler.

Bunun sebebi büyünün bozulacak olması olabilir diyebiliriz. Terazi burcu kadınları ise ilişkilerde romantikliği fazlasıyla severler. Romantik duygu ve düşüncelerden beslenip, ilişkilerini de bunlarla beslerler. Fakat aslan burcu erkeğinin, terazi burcu kadınına verebileceği romantiklik yoktur. Bu yüzden bu ilişkide terazi burcu kadını mutsuz olur.

Aralarındaki en uyumlu nokta, ikisinin de detaycı olmasıdır. Birbirlerinde olan detayları hemen fark ederler. İki burcunda egosunun, ilişkide sürekli olarak pohpohlanması gerekir. Özellikle aslan burcu erkekleri egosunun pohpohlanmasından gayet mutlu olurlar. İkilinin ilişkisindeki bir problemlerden birisi de sadakatsizliktir. Terazi burcu kadını sadakate fazlasıyla önem verir bu yüzden bütün ilişkilerine şüpheci yaklaşır. Aslan burcu erkeği ise bu şüphelerden hemen sıkılabilir.

Terazi Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Cinsellik Uyumu

terazi burcu kadini ve aslan erkegi uyumu2

Terazi burcu kadını ve aslan burcu erkeğinin yatak ve ten uyumları yakalanır. Çiftin yatakta tutkulu ve arzuludur. Aslan burcu erkeği, günlük hayatında olduğu gibi yatakta da övgü dolu sözler duymak isterler.

Terazi Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Evlilik Uyumu

Terazi burcu kadınları, bebekleri ve aile hayatını çok severler. Evlilik fikri onlar için bebek fikriyle eşdeğer diyebiliriz. Fakat aslan burcu erkeği ise bebek fikrine bu kadar sıcak bakmaz. Genelde yeni olan düzene alışmak ve evliliği benimsemek için süre isterler. Aslan burcu erkekleri, fazlasıyla özgür yaşamak isterler. Bu yüzden evlilik için doğru insan değildirler. Evlilik düşüncesine ve yaşantısına alışması da zor olacaktır. Terazi burcu kadını ve aslan burcu erkeğinin evlilik hayatı zor olacaktır.

Terazi Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Arkadaşlık Uyumu

terazi burcu kadini ve aslan erkegi uyumu3 768x511 1

Aslan burcu erkekleri arkadaşlarıyla zaman geçirmekten çok hoşlanır. Terazi burcu kadını ise daha çok kendi başına vakit geçirmekten hoşlanır. İkilinin arkadaşlığı olumlu yönde ilerlemez. Birbirlerinden sohbetleri farklıdır. İlgi duydukları alanlar ve konuşmak istedikleri konular farklıdır.

Terazi Burcu Kadın ve Aslan Erkeği Anlaşabilirler Mi?

terazi burcu kadini ve aslan erkegi uyumu 2

Terazi burcu kadını ve aslan burcu erkeğinin anlaşması oldukça zordur. Çiftin konuşmak istedikleri konular bile farklıdır. Birbirleriyle iletişim kurmakta zorlanabilirler. Çiftin uyumu sadece yatakta vardır. Bunun dışında günlük hayatta iletişim kurmaları zordur.

Terazi Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu