Astroloji ve Burçlarİlişki Konuları

Aslan Burcu Kadını ve Terazi Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Aslan Burcu Kadını ve Terazi Erkeği Uyumu

Bu iki burç çok uyumlu bir kombinasyon gösterir. Biri ateş elementi, diğeri hava elementidir ve ikisi birbirini etkiler. Aslan ateşli ve inatçı bir doğa gösterirken, Terazi kendinden emin ve dışa dönük bir doğa gösterir. Bu, ikisi arasında bir elektrik akımı oluşturur.

Aslan Burcu Kadını ve Terazi Erkeği Uyumu

Her iki burcun da dış dünya ile çok iyi bir ilişkisi var. Aralarında güçlü bir çekim vardır ve çok doğal bir çift olurlar. Birbirlerini mükemmel tanırlar. Bu ortaklığın başarılı olabilmesi için Aslan’ın sohbette olumlu bir tavrı nasıl sürdüreceğini bilmesi ve Terazi’nin partnerine kendisini özel hissettirebilmesi gerekir. Her iki taraf da hevesli ve olumludur. Güzel ve olumlu bir bağ kurarlarsa, bu uzun vadeli bir ilişki olacaktır.

Aslan Burcu Kadını ve Terazi Erkeği Aşk Uyumu

Terazi adaletin, dengenin ve sakinliğin tam tanımıdır. Teraziler tüm gerçekleri bilmek için sessiz, sakin ve mantıklı tartışmalar isterler. Buradaki asıl sorun aslanın sakin ve sessiz olmamasıdır.

Tartışacakları konular tutkulu oldukları konular olacaktır. Onlar için bu kadar basit. Aslan neden önemsiz konuları tartıştığını anlayamıyordu. Terazi’nin iltifat etme yeteneği bundan daha iyi olamaz. Gururlu bir aslanın nektarı gibidir.

Aslan Burcu Kadını ve Terazi Erkeği Cinsellik Uyumu

aslan burcu kadini ve terazi erkegi uyumu4

Bir aslanı kendine bakan boş bir varlık olarak düşünürseniz, yanılıyor olabilirim, çünkü bir aslan öncelikle cesaretiyle bilinir. Terazi temelde bunu takdir eder. Terazi, aslanından ve herhangi bir sorunun üstesinden gelme cesaretinden gurur duyar. Terazi hayatı boyunca doğru mücadeleyi arar. Aynı şekilde cinsellik için de bu geçerlidir.

Aslan Burcu Kadını ve Terazi Erkeği Evlilik Uyumu

Aslanlar abartılı ve savurgandır. Aslanın sevgisi ne kadar büyükse o kadar iyidir. Terazi güzel şeylere ilgi duyar. Elbette aslanlar şov yapmayı çok sevdiği için teraziye evlilikte de şov yapacaktır. Terazi, her iki tarafın da görüşlerini dikkatle dinleyecek ve artıları ve eksileri tartacaktır.

Aslan Burcu Kadını ve Terazi Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Terazi burcu erkeğinin zarafetine ve nezaketine hayran kalmamak elde değil. Çünkü senin gibi ama o kadar hevesli değil, o da sanata ve yaratıcılığa ilgi duyuyor. Bir Terazi erkeğinin rasyonalitesine ve rasyonalitesine tutkulusunuz. Diplomatik becerileri, sakinliği ve nezaketi ile heyecanlı ve masum tarafınızı yönetebilir. Birbirini fazlasıyla tamamlayan renkli bir ilişki yaratabilirsiniz.

aslan burcu kadini ve terazi erkegi uyumu2 768x512 1

Sanatsal ve estetik zevkleri paylaşabilirsiniz. Birlikte müzelere, sergilere gidebilir, sinema ve tiyatro oyunları hakkında sohbet edebilirsiniz. Terazi’nin zarafeti ve şefkati ruhunuza dokunur, sesi ilişkinizi canlı tutar, tek yapması gereken sizi görmezden gelmemek veya sizi pohpohlamayı unutmamaktır, çünkü Teraziler meşguldür ve dikkatleri kolayca dağılır.

Aslan Burcu Kadın ve Terazi Erkeği Anlaşabilirler Mi?

Aslan kadını ve Terazi erkeği, ateş ve havanın birleşimidir ve uyumlu bir ilişkiye sahip olabilirler. Ancak her ikisinin de bireysel farklılıkları vardır ve kişi bu farklılıkların farkında olarak bir ilişki içinde yaşamalıdır. Aslan kadını, Terazi erkeğinin “biz” ile ilgili olduğundan daha çok “ben” ile ilgilidir.

Her iki partner de ilişkiyi aynı odaktan görmeyi öğrenirse, uzun vadeli bir ilişki kurabilirler. Aslan kadını enerjisini Güneş’ten alan son derece baskın bir kadındır. Doğuştan lider ve yöneticidir. Ancak Terazi erkeği için bu asla endişelenecek bir şey değildir çünkü liderlik yeteneklerine Koç erkeği kadar güvenmez. Bu yüzden aslana inatla ipi vermeyecektir. Hatta beyefendi Terazi erkeği için Aslan kadınının otoriter ve güçlü karakteri çekici bir unsur haline bile gelebilir.

Zıtlıkların uyumu nedeniyle Aslan kadını Terazi’nin nezaketini de takdir etme eğilimindedir.

Aslan Burcu Kadını ve Terazi Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu