Astroloji ve Burçlarİlişki Konuları

Terazi Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Terazi Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Uyumu

Terazi burcu kadınları dışa dönük ve romantik kadınlardır. Oğlak burcu erkekleri ise daha çok otoriter ve içine kapanık olarak bilinirler. Terazi burcu kadını hayatını genelde hayallerinde yaşar. Plan kurmayı sevmezler. Oğlak burcu erkekleri ise tam tersi olarak planlı hareket etmeyi isterler. Oğlak burcu erkekleri duygusuz ve donuk insanlar gibi gözükseler de fazlasıyla duygusal insanlardır. Oğlak burcu erkeği ve terazi burcu kadını ilişkisi uyumsuz gözükür.

Terazi Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Uyumu

İlişkilerinin genel olarak uzun sürme olasılığının zor olduğu bilinir. İlişkide iki tarafta fazlasıyla yıpranır. Çünkü ilişkinin devam edebilmesi iki tarafında çaba göstermesiyle olur.

Terazi Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Aşk Uyumu

Oğlak burcu erkekleri genelde duygularını içlerinde yaşarlar. Terazi burcu kadını ise bu duyguları görmek ve bilmek isterler. Fakat oğlak burcu erkeği asla bunu göstermezler. Terazi burcu kadınları hayatlarını doyarak yaşamak isteyen kadınlardır. Oğlak burcu erkekleri bu hıza yetişmekte fazlasıyla zorlanırlar.

İkilinin uyumlu bir ilişki yaşayabilmesi için birçok huylarını birbirlerine gösterememelidirler. Aynı zamanda fazlasıyla çaba göstermelidirler.

Terazi Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Cinsellik Uyumu

Oğlak burcu erkekleri için cinsellik çok önemlidir. Fakat yatakta fazlasıyla çekingendir. Terazi burcu kadını da cinselliğe çok önem verir. Oğlak burcu erkeğine göre daha aktif kalabilir. Bu durum terazi burcu kadınının rahatsız edebilir. İkili eğer birbirlerine aşık olurlarsa ten uyumunu çok rahat yakalayabilirler. Fakat yatakta birbirlerini anlamaları çok zordur.

Terazi Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Evlilik Uyumu

terazi burcu kadini ve oglak erkegi uyumu3 270x405 1

Terazi burcu kadınları genel olarak ilişkilerine sadıktırlar. Aynı şekilde evlilik hayatına, eşine ve evine de sadık insanlar olarak bilinirler. Fakat yine de evliliğin devamlılığını sağlayan Oğlak burcu erkekleri olur. Terazi burcu kadını özgürlüğünün kısıtlanmasından rahatsız olabilir. Oğlak erkekleri ise bu özgürlükten rahatsız olabilir.

Terazi Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Terazi burcu kadını ve oğlak burcu erkeği arkadaşlıklarına ve arkadaşlarına çok önem verirler. Özellikle terazi burcu kadınları arkadaşlarıyla vakit geçirmekten hoşlanırlar. İkilinin uyumlu olduğu noktalardan birisi arkadaşlık ilişkileridir. Sohbetleri birbirileriyle ortak olacaktır. Arkadaşlık için çaba göstermelerine gerek yoktur.

Terazi Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Anlaşabilirler Mi?

Oğlak burcu erkekleri ne kadar içine kapanık olsalar da ilişkide olduğu insanı elinde tutmak isterler. Bunu dile dökmedikleri için tavırlarını anlamak fazlasıyla zordur. Terazi burcu kadını bu durumdan çok yorulabilir. İki burçta birbirlerinden fazlasıyla farklıdır. Birbirlerini bu noktada anlamakta zorlanabilirler. Anlayabilmeleri için büyük çaba ve emek göstermelidirler.

terazi burcu kadini ve oglak erkegi uyumu2 768x433 1

Oğlak burcu erkeklerinin, ilişkilerinde çok katı olması terazi burcu kadınını bunaltacaktır. İlişkide genel olarak terazi burcu kadını konuşan taraf, oğlak burcu erkeği ise kuran taraf olacaktır. Bu durum hem terazi burcu kadının hem de oğlak burcu erkeğini yoracaktır. Oğlak burcu erkeği genel olarak duygularını ve düşüncelerini dile dökmeyi sevmez. Terazi burcu kadınının, oğlak burcu erkeğini anlaması için büyük bir çaba sarf etmesi gerekecektir. Bu çabayı terazi burcu kadını göstermek istemez. İkilinin anlaşması oldukça zordur.

Terazi Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu