Yaşam

Oğlak Burcunun Özellikleri

instagram takipçi hilesi

Oğlak Burcunun Özellikleri

23 Aralık ve 20 Ocak doğumlu olanlar oğlak burcudur. Oğlak burcunun özellikleri oldukça keskin ve nettir. Oğlak burcuna sahip bireyler kuruntulu ve genelde depresif bireyler olarak bilinirler. İletişim konusunda zayıflıkları ve yalnız olmaları onları sürekli olarak depresif bir havaya sokabilir. Genelde planlı ve akılcı yöntemlerle hayatlarına devam ederler.

  • Element: Toprak
  • Yönetici: Satürn
  • Uğurlu Renk: Kırmızı
  • Şanslı Sayısı: 8
  • Şanslı Günü: Cumartesi

oglak burcu ozellikleri3

Oğlak Burcunun Kişisel Özellikleri

Oğlak burçlarının kuruntulu ve depresif olmaları onları ister istemez yalnızlığa sürüklemektedir. Sürekli olarak insanlar için ‘’acaba böyle mi demek istedi, beni sevmiyor mu’’ gibi düşüncelere karışabiliyorlar. Bu yüzden de insanlarla iletişim kurmaktan çekinip, yalnız kalmayı tercih ediyorlar. Ciddilikleri, tutuculukları ve güçlü iradeleri vardır. Çalışma hayatlarına oldukça sadıktırlar. Kurduğu arkadaşlıklarda güvenilirlik onlar için oldukça önemlidir. İnsanlara kıskanç gözle bakıp, başarılarını kıskanabilirler. Başarısızlıklarını ise abartabilirler. Eli açık olan bu insanlar para biriktirme konusunda başarılı değillerdir. Ruhsal olarak doyumlu insanlardır.

Anın tadını çıkarmayı bilirler. Aşırı telaşlı insanlardır. Gezegeni Satürn olarak bilinen oğlak burçlarının, duygu durumları aniden değişebilir. Oldukça çalışkan ve hedeflerine ulaşma konusunda iradeli bireylerdir. Aile bireylerine karşı saygılı insanlardır. Dostlarını ise asla yarı yolda bırakmazlar.

Oğlak Burcunun Fiziksel Özellikleri

Oğlak burçlarının belirgin fizik hatları bulunmamaktadır. Genelde kısa boylu insanlardır. Yüz yapıları ince ve uzundur. Bacakları ince ve uzun olan oğlak burçları, bedeni dardır. Fotojenik olan oğlak burçları, habersiz çekilen fotoğraflarda bile güzel çıkarlar. Uzun belirgin çeneye sahip olan oğlak burçlarının saçları genelde doğuştan siyah olur. Soğuk görüntüleri olabilir.

oglak burcu ozellikleri4

Oğlak Burcu İş Hayatı

İş hayatında oldukça sorumludur. Sürekli olarak çalışkan ve sorumluluklarını yerine getiren biri olarak bilinir. İş ortamında insanlarla iletişimi kuvvetlidir. Rekabet duygusu fazla olan oğlak burçları iş hayatında duygusuz ve kibirli olabilirler. İdare ve liderlik vasfını da taşımaktadırlar. Genelde her konuda dikkatli ve mesafeli olan kişiler, hedefleri konusunda da böyledirler. Teknolojiye ve matematiğe yakındırlar. Organizatörlük, yöneticilik, editörlük, bankacılık, emlakçılık gibi meslekler için uygundurlar.

oglak burcu ozellikleri5

Oğlak Burcu Aşk Hayatı

Oğlak burçları aşk hayatında, sevgi dolu bir yapıdadır. Genelde soğuk olan bu bireyler aşk hayatında coşkulu ve heyecanlı bir hale bürünürler. İlk görüşte aşık olmaz fakat sevdiğine her şeyini verecek kadar coşkuludur. Aşkın onları olgunlaştırdığına inanırlar. Çocuksu ilişkilere tahammülleri yoktur. İstediklerini dile getirmekte ustadırlar. Oğlak burcu aşk hayatında; başak, terazi ve balık burçlarıyla mükemmel bir birliktelik süreceği gibi aslan ve ikizler burçları ile asla anlaşamazlar.

oglak burcu ozellikleri2

Yükselen Oğlak Burcu Özellikleri

Yükselen oğlak burçlarının, normal oğlak burçlarından pek bir farkı bulunmamaktadır. Genelde soğukkanlı ve soğukluğuyla bilinirler. Matematiğe ve teknolojiye merakları onları iş hayatında daha doğru yönlendirebilir. Aynı zamanda cumartesi günleri ve 8 rakamı onlar için oldukça önemlidir. Bugünlerin, onların şanslı günü olduğuna inanılır. Yükselen burcunuzu öğrenmek için, doğum saatinizi bilmeniz gerektiğini belirtmeliyim.

Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu