İlişki KonularıYaşam

Boğa Burcu Kadını ve Kova Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Boğa Burcu Kadını ve Kova Erkeği Uyumu

Kova erkeğinin tavırlarından etkilenmeyen çok az kadın vardır. Saygılı bir adam olarak, karizma aurasına sahiptir. Utangaç ve sessiz bir yanı olan bu çekici erkekler, enerjik ve eksantriktir. Olayları ön yargısız görebilmeleri ve her durumda insanlara yardımcı olmaktan mutluluk duyabilmeleri, onları çevreleri tarafından aranan ve sevilen kılmaktadır.

boga burcu kadini ve kova erkegi uyumu2

 

Uzun süreli bekarlar olarak bilinseler ve flört etmeyi sevseler de aradıkları aşkı bulduklarında peşinden gitmekten çekinmiyorlar. Boğa kadınları sakin ve sabırlı hatlarıyla tanınırlar. Değişimi sevmedikleri için, alışkanlıklarının düzenini değiştirmekten ve bozmaktan hoşlanmazlar.

Sinirlenince uzak durmak gerekir. Duygularını kelimelerle değil eylemlerle ifade etmeyi tercih eden kadınlardır. Sevdiklerine karşı kıskanç ve sahiplenicidirler. Eğlenmeyi ve sevdiklerini güldürmeyi severler.

boga burcu kadini ve kova erkegi uyumu5

Boğa kadını, ayakları yere sağlam basan kadındır. Öte yandan, mantıklı Kova erkeğinin Boğa kadınına göre daha romantik bir yanı vardır. Kova erkeklerinin de dünyayı yansıtan felsefi bir yönü vardır. Dünyanın adaletsizliği peşini bırakmaz ve hümanist bir kişiliğe sahiptir.

Flört etmeyi seven, gerçekten aşık olduğunda ilişki kurabilen, özgürlüğü, yüz hatlarının hafifliğini seven Kova erkeği ve gerçekçi ve idealist Boğa kadını için bu imkansız değilse de zor görünebilir.

Boğa Burcu Kadını ve Kova Erkeği Aşk Uyumu

Kova erkeği ile Boğa kadını arasındaki aşk uyumu kolay değildir. Her iki tarafa da büyük fedakarlıklar ve fedakarlıklar düşecek. Kendilerine düşen davranışı gösterirlerse güzel bir aşk maçı yakalayabilirler. Birbirlerine karşı güçlü bir aşk geliştirirlerse, kendi özelliklerini bastıramasalar da bu duygular aşklarının devam etmesini sağlayacaktır.

Boğa Burcu Kadını ve Kova Erkeği Cinsellik Uyumu

boga burcu kadini ve kova erkegi uyumu4

Zıt özellikleri cinsel yaşamlarında aktif rol oynar. İki burcun cinsel beklentileri farklıdır. İkisi de cinsel olarak ideal partner değiller ve etkili bir cilt uyumu elde etmek için mücadele ediyorlar. Kova erkekleri özgür, yaratıcı seks isterken, Boğa kadınları güvenli ve tanımlanmış seks ister. Kova adamı çok fazla kısıtlamazsa belirlediği menzili genişletebilir ve birlikte mutlu bir yatağa kavuşabilir.

Boğa Burcu Kadını ve Kova Erkeği Evlilik Uyumu

Kova erkekleri ve Boğa kadınları evliliklerinde her zaman uyum bulamazken, uyum buldukları zamanlar vardır. Her iki tarafta da bir aile kurduklarında sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirdiler. Aile özelliklerine sahiptirler. Çocuk sahibi olmak onları iyi ebeveynler yapar. Çocuklarının geleceği için çok çalışıyorlar.

Boğa Burcu Kadını ve Kova Erkeği Arkadaşlık Uyumu

boga burcu kadini ve kova erkegi uyumu6

Kolay geçinilemeyen bu iki burç ortak bir arkadaşlığa sahip olabilir. Farklılıklarına rağmen birbirlerinin özgürlüğüne müdahale etmedikleri ve saygılı davranışlardan vazgeçmedikleri sürece iyi bir dostluk kurabilirler. Olaylara birbirlerinden farklı açılardan bakmayı öğrenirler. Her iki burçta da ya hep ya hiç mantığı hakim olduğu için arkadaşlıkları ya kalıcıdır ya da geçicidir ve orta düzeyde olamaz.

Boğa Burcu Kadını ve Kova Erkeği Anlaşabilirler Mi?

Kova erkeği, özgürlüğü seven ve bağlanmaktan hoşlanmayan kişidir. Hayal kurmayı sever. Genelde akıllıca hareket etmeyi tercih etse de ayaklarının yerden kesildiği anlar da oluyor. Gerçekçi ve baskın kişiliği ile Boğa, hayallerini gerçekleştirilebilecek hayaller üzerine inşa etmeye çalışır. Nitelikleri gereği birçok konuda anlaşamamaktadırlar. Hayata bakışları, düşünceleri ve eylemleri bir şekilde farklı olduğundan, anlaşmaya varmak için karşılıklı empati ve hoşgörüye ihtiyaç vardır.

boga burcu kadini ve kova erkegi uyumu3

Boğa kadını Kova erkeğinin inatçı ve kıskanç tarafına kapılmasına izin vermezse etkili iletişim kurabilir. Çiftin her zaman iyi ve kesintisiz bir iletişim kurması beklenmemelidir. Kova özellikle sinirlendiğinde iletişimi kesecek ve sorunla uğraşmak yerine kaçmayı seçecektir. Bu durum Boğa kadınlarını daha da sinirlendirebilir ve iletişim krizi yaşayabilirler.

Kova erkekleri ve Boğa kadınları, birbirlerinin isteksizliklerinden kaçınarak iyi bir ilişki sürdürebilirler. Hayatlarının her anını paylaşarak aşklarını güçlendirebilen bir çift onlar. Uyumlu ve sevgi dolu bir Kova erkeği ve saygılı bir Boğa kadını bir ilişkide uyumu yakalayabilir.

boga burcu kadini ve kova erkegi uyumu1

Boğa kadını sabırlı ve şefkatlidir. Girdiği ortama uyum sağlamaya özen gösterir ve çoğu zaman bunda başarılı olur. Çekici ve özgüven dolu bir kadındır. Kova erkeği, Boğa kadınının yaydığı akımlardan etkilenir. Bu yüzden aralarındaki ilişki genelde uzun soluklu olur.

Boğa Burcu Kadını ve Kova Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu