İlişki KonularıYaşam

Koç Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Koç Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Uyumu

Koç Burcu  kadını ve aslan erkeği için tüm zodyak işaretleri farklıdır. Aynı zamanda zodyak işaretleri de cinsiyete göre farklılık gösterir. Aslan erkeği ve Koç kadını bunlardan biridir. Bu iki burcun birçok özelliği birbirine benzer. Aslanların doğal ilişkilere değer vermesi Koç kadınları için de aynıdır.

Koç Burcu

Aslan erkekleri güçlü bir yapıya sahiptir. Çok sıcakkanlı bir adamdı ve yaşadığı her şeye karşı nazikti. Ama sinirlenince bu değişiyor. Çok öfkeli ve gaddar olabilir. Bir ilişkide bu çok doğal bir işarettir. Öte yandan Koç, tıpkı Aslan gibi natüralist bir burçtur. Kendine güveni ve pozitif enerjisi yüksektir. Aslan erkeğinin sıcak ve cömert kişiliği Koç burcunun dikkatini çeker. Bu karşılıklı sevgi ve güveni artırır.

Koç Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Aşk Uyumu

Hem Koç kadını hem de Aslan erkeği özgürlüklerini sever. İkisi arasındaki liderlik sorunlarına rağmen çiftin arasındaki heyecan hiç bitmedi. Her iki tarafta da proaktif olmayı severler. Özellikle birbirleriyle vakit geçirmekten keyif aldılar. Aslanlar romantiktir. Yüreği asildir, sevdiğinin elinden tutar. Koç kadını ise partneri gibi güçlü ve iri bir yapıya sahiptir. Ama biraz inatçıdır.

koc burcu kadini ve aslan erkegi uyumu3

Aslanlar inatçı olabilir. Koç kadını için bu durum alttan alınması gereken yer olabilir. Bir tartışma sırasında bir aslan kükreyebilir. Bu Koç kadınını çok kızdırır.

Koç Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Cinsellik Uyumu

Aslanlar baştan çıkarmanın ustalarıdır. Cinsel ilişkileri her şekilde tatlı ve mükemmel olacaktır. İkisi de tutkulu ve enerji dolu. Bu iki burç iki ateş burcu olduğu için cinsel uyumları çok iyidir.

Koç Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Evlilik Uyumu

koc burcu kadini ve aslan erkegi uyumu1

Aslanlar tamamen partnerine odaklanmıştır. Aynı şeyi eşinden de bekler. En ufak bir titreşim bile sorun olabilir. Bunun dışında evliliği için her şeyi yapar. Evlilikte özverili ve katıdır. Aslan burcu erkeği karısını şaşırtmayı başarır.

Koç Burcu Kadını ve Aslan Erkeği İletişim Uyumu

Aslanlar inatçı olabilir. Koç kadını için bu durum alttan alınması gereken yer olabilir. Bir tartışma sırasında bir aslan kükreyebilir. Bu Koç kadınını çok kızdırır. Bu nedenle, tartışma gelişmeden kontrol altına alınmalıdır.

Koç Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Her iki tarafta eğlenceli, yenilikçi ve cömerttir. Her iki taraf da her yönden aynıdır. Aslanlar güç ve saygının tadını çıkarır. Koç ise kendisine verilen değere karşılık verir. Arkadaşlık karşılıklı olarak uyumludur. Ancak Koç’un Aslan ile uyum içinde yaşaması gerekir.

Koç Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Anlaşabilirler Mi?

Koç özgürlüğü sever ve bağlanmayı sevmez. Aslanlar daha depresif olabilir. Bu nedenle, ilişkileri sorunlu olabilir. Koç kadını ve Aslan erkeği uyumlu olsalar da bu anlamda tartışabilirler. Buna ek olarak, yüksek yaşam enerjisine sahiptirler ve eğlenmeyi severler. Koç kadını romantik sürprizleri sever. Aslan erkeğinin zengin sürprizleriyle Koç kadınını etkilemeyi başarır. Özellikle ofise gelen sürpriz hediyeler ve çiçekler Koç kadınını etkileyebilir.

koc burcu kadini ve aslan erkegi uyumu4

Aslan erkekleri baskındır. Partnerine kısıtlamalar getirebilir. Koç, Aslan kadar özgürlüğü sevdiği için Aslandan gelen bu baskı onu rahatsız edebilir.

Koç Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu