İlişki KonularıYaşam

Koç Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Koç Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Uyumu

Yengeç erkeği ve Koç kadını iyi geçinemese de bazı durumlarda birbirlerine tahammül edebilirler. Yengeç erkekleri su burçları ve Koç kadınları ateş burçları oldukları için her zaman çok uyumlu olmayabilirler. Yengeçler genellikle romantik, duygusal ve sevecendir.

Koç Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Aşk Uyumu

Koç kadınları sosyal ve maceracıdır. İki takımyıldız birbirini iyi anlarsa uyumlu olacaklardır. Bu iki işaret arasında Yengeç erkeği daha duyarlı ve sakin olmalı, Koç kadını ise daha lider olduğu için temkinli konuşmalıdır.

Yengeç erkekleri ve Koç kadınları, burçlarının verdiği karakter özelliklerinden dolayı ailelerine bağlıdırlar. Ancak Koç kadınları daha dışa dönüktür ve seyahat etmeyi seven bir yapıya sahiptir. Birbirlerinin isteklerine cevap verirlerse bu iki burcun aşk hayatı uyumluluğu yüksek olacaktır. Birbirlerini tanımak istemezlerse, aşk uyumları düşük olacaktır.

koc burcu kadini ve yengec erkegi uyumu4

Bu işaretlerin bir aile kurması zor değil, ancak Koç’un istekleri ailede her zaman öne çıkıyor ve Yengeç onları kabul edecek. Bu şekilde aşklarını mutlu bir evliliğe getirebilirler. Onların çekişmeli ve riskli aşkları her zaman birbirlerini istemelerini sağlar.

Koç Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Cinsellik Uyumu

Bu iki takımyıldız iki farklı kişiliktir. Birbirlerine çok benzemezler. Cinsiyet açısından birbirlerinin isteklerini çok iyi bilirler ve cinsel uyumları da çok güçlüdür. Koç kadınının inatçılığı sayesinde yatağın uyumu daha eğlencelidir. Ayrıca bu iki işaret, ten uyumunu sağlayarak cinselliği fiziksel bir eylem olarak görmez.

Özellikle Yengeç insanları çok duygusaldır. Cinsel olarak bu iki burç yatakta birbirlerine nazik davranarak birbirlerini mutlu etmeyi çok iyi bilirler.

koc burcu kadini ve yengec erkegi uyumu3

Koç Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Evlilik Uyumu

Evliliklerinde ikisi de sıcak bir yuva kurmaya çalışırlar. Koç erkeği sosyalleşmeyi ve seyahat etmeyi seven bir baba olur. Ayrıca ailesini dışarıdaki kötülüklerden korumaya çalışır. Evliliklerinde bazı sorunlar ve farklılıklar olabilir ama birlikte üstesinden gelebilirler.

koc burcu kadini ve yengec erkegi uyumu1

Koç Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği İletişim Uyumu

Yengeç erkeği ve Koç kadını arasındaki iletişim uyumluluğu bazen yüksek bazen de düşüktür. İki taraf arasında iletişim konusunda herhangi bir zorluk yaşamadılar. Ama birbirlerini dinlemek zorundalar.

Koç Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Yengeç erkeği ve Koç kadını arasındaki dostluk da inişli çıkışlıdır. Birlikteyken birbirlerini kırmamaya özen gösterseler, birbirlerinin istediklerini yapmaya özen gösterir.

koc burcu kadini ve yengec erkegi uyumu2

Koç Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Anlaşabilirler Mi?

Genelde pek anlaşamazlar. Ancak aynı fikirde olmadıklarında bile sakin kalmayı ve karşı tarafı dinlemeyi tercih ederler. Birbirlerini dinlerler ve düşünürler.

Koç Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

https://www.youtube.com/watch?v=6r4CyAuKl7k

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu