Astroloji ve Burçlar

Yay Burcu Kadını ve İkizler Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Yay Burcu Kadını ve İkizler Erkeği Uyumu

Yay burcu kadını ve ikizler burcu erkeği genel olarak uyumludurlar. Ne İkizler erkeği ne de Yay kadını çok fedakâr olmadıkları için ilişkilerinde başarılı olmaları zordur. Çıkma veya evlilik sırasında çok çaba sarf etmeleri gerektiği gibi ilişkinin devamlılığını sağlamak için de fazlasıyla çaba göstermeleri gerekir. Bu durumda iki taraf da çok yorulacaktır.

İkisi de hareketli bir hayattan, seyahat etmekten ve sohbet etmekten zevk aldıkları için çok çabuk anlaşırlar. Her iki işaret de yeni insanlarla, yerler ile tanışmayı, kendilerini geliştirmeyi severler. Bu anlamda Yay burcu kadını aradığı ilişkiyi ikizler burcu erkeğinde bulacaktır.

yay burcu kadini ve ikizler erkegi uyumu4

Yay Burcu Kadını ve İkizler Erkeği Aşk Uyumu

İkizler burcu erkekleri, uçarılıkları ile tanınırlar. Ondaki bu özellik, bağlanma korkusundan gelir. Aşk hayatı, terk edilme ve yalnızlık korkusuyla ilişkilerine devam ederler. Yay burcu kadını, İkizler burcu erkeği kadar dışa dönük ve gürültülü değildir. Daha sakin ve dengeli bir kişiliğe sahiptir ve sadık bir sevgili ister. Öte yandan sevdiklerinden adalet, sadakat ve dürüstlük beklerler. Yay burcu kadını bunu karşılayabilen kişi olamayabilir.

İlginizi çekebilir: Yay Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Uyumu

İkizler burcu erkekleri flörtleri ile bilinseler de aslında çocuksu bir yapıları vardır. Yay burcu kadını, iyi karakteri ve tatlı sözleriyle İkizler erkeğinin beğenisini kazanacak ve kendisine bağlanacaktır.

Yay Burcu Kadını ve İkizler Erkeği Cinsellik Uyumu

Her iki burç da sözlü olarak iletişim kurduğu için cinsel yaşamları renkli ve neşeli olacaktır. İkizler burcu erkeği yay burcu kadınının cinsel yoğunluğunu özellikle cilt uyumu kazandığında artıracaktır. Şakalar, sözler ve iltifatlarla yatağa uyum katacaktır.

yay burcu kadini ve ikizler erkegi uyumu5

Yay Burcu Kadını ve İkizler Erkeği Evlilik Uyumu

Yay burcu kadını gerçekten ikizler burcu erkeğinin kalbini kazanırsa evlilikleri çok uyumlu olacaktır. İkizler burcu erkeği, yay burcu kadınından hoşlanırsa ve onun güvenini kazanırsa, tam bir aile babası olacaktır. Ama burada yay burcu kadınının eleştirileri ve kıskançlıkları rol oynuyorsa uyumlu bir evlilikten söz edilemez.

Yay Burcu Kadını ve İkizler Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Hem İkizler burcu erkeği hem de Yay burcu kadını pozitif enerji yaydıkları için kısa sürede birbirlerini bulup arkadaşlık kurabilirler. Her ikisi de sosyalleşmekten, arkadaş edinmekten, yeni yerler keşfetmekten ve sohbet etmekten keyif aldıkları için bu özellikler birbirini çekebilir. Arkadaşlık söz konusu olduğunda, uygun bir çift olabilirler.

yay burcu kadini ve ikizler erkegi uyumu3

Yay Burcu Kadını ve İkizler Erkeği Anlaşabilirler Mi?

Bu iki burcun ortak noktalarının daha fazla olması anlaşmalarındaki en büyük etkendir. Yeni maceralar ve seyahatler için aynı fikirlere sahiptirler ve bu durum yay burcu kadının ve ikizler burcu erkeğini uyumlu yapabilir. Ancak İkizler erkeği ilişkilerde bağımsızlığı ve özgürlüğü tercih eder ve Yay kadınının kıskanç ve eleştirel tavrı fikir ayrılıklarına yol açabilir.

İlginizi çekebilir: Yay Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Uyumu

yay burcu kadini ve ikizler erkegi uyumu1

Yay burcu kadını da ikizler burcu erkeği de sözlü iletişim ile karakterizedir. Bu yüzden sohbet etmeyi severler. Bir araya geldiklerinde uzun soluklu ve keyifli sohbetler yapabilirler. Yay burcu kadını ve ikizler burcu erkeği genel olarak birbirleriyle uyumludurlar.

İlginizi çekebilir: Yay Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Uyumu

Yay Burcu Kadını ve İkizler Erkeği Uyumu ile ilgili videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu