Astroloji ve Burçlar

Yay Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Yay Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Uyumu

yay burcu kadini ve yengec erkegi uyumu5

Yay burcu kadını ve yengeç burcu erkeği genel olarak uyumsuzdurlar. Ne istediğini bilen yengeç burcu erkeği ve hemen hemen her konuda kararsız olan Yay burcu kadını ilişkinin başlangıcında zorlanabilirler. Birbirlerini tanıdıkça bu problemler ortadan kalkacaktır. En önemsiz şeyler için bile saatlerce tartışabilirler ve sebepsiz yere birbirlerinin kalbini kırabilirler. Çifte burçların uyumlu olmadığı zamanlarda birlikte olmak istiyorlarsa daha sakin ve olgun davranmalıdırlar.

İlginizi çekebilir: Yay Burcu Kadını ve İkizler Erkeği Uyumu

Yay Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Aşk Uyumu

Yengeç burcu erkekleri ayran gönüllü olarak bilinirler. Bu yüzden de hemen hemen hoşlandığı her kadına aşık olduğunu düşünür. Yengeç burcu erkeği için bir kadını sevmekle ona aşık olmak arasında hiçbir fark yoktur. Yengeç burcu erkekleri için estetik ve fiziksel güzellik son derece önemlidir. Yay burcu kadınları ise pek çok konuda olduğu gibi aşk konusunda da oldukça seçicidirler. Yay burcu kadını uzun süre seven kadınlardır, kolay kolay sevmez ve bağlanma duygusu yoktur.

yay burcu kadini ve yengec erkegi uyumu3

Yay burcu kadını, sevgisini ifade etmekte her zaman sorun yaşar. Kendini ifade etmekte yaşadığı güçlük, aşkını ifade etmekte ve yaşamakta biraz güçlük çekmesine neden olmuştur. Örneğin sıcakkanlı olmasına rağmen mimiklerini kontrol edemediği için çok soğuk biri olarak algılanabilir. Yengeç burcu erkeği ise dışa dönüktür ve beğenip beğenmediğini hemen belli eder.

Yay Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Cinsellik Uyumu

Yay burcu kadını ve yengeç burcu erkeğinin cilt uyumunu sağlamak için birkaç şeye biraz zaman ayırmalılardır. Yengeç erkeğinin sabırsız ve hoşgörüsüz davranışları yay burcu kadınının bu süreçte kendini kaptırmasına neden olabilir. Çoğu zaman yay burcu kadınının ön yargıları çiftin cinsel hayatını sınırlayacaktır.

İlginizi çekebilirYay Burcu Kadını ve İkizler Erkeği Uyumu

Yay Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Evlilik Uyumu

yay burcu kadini ve yengec erkegi uyumu2

Yengeç burcu erkekleri evlilik kavramı konusunda her zaman heveslidir. Onun için önemli olan doğru zamanda doğru yerde doğru kadınla tanışmaktır. Hayatlarında sadece bir kez evlenmek isteyen yengeçler, bu konuda hata yapmamak için ekstra tedbirlidirler. Öte yandan yay burcu kadını daha özgürdür ve içten dışa bir evlilik istese bile bunu çoğu zaman söylemez. Evlilikleri genellikle monoton olsa da bazen büyük kavgalar yaşayabilirler. Bu tartışmaların en büyük sebebi yengeç burcu erkeğinin kıskançlığı ve yay burcu kadınının savurganlığıdır.

Yay Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Yengeç burcu erkeği herkesle kolay arkadaş olsa bile, hepsine kolay kolay güvenmeyecektir. İç dünyası her zaman onlardan şüphelenir. Bu nedenle arkadaş diyebileceği sadece bir veya iki kişi vardır. Yay burcu kadını ise herkesle arkadaş olabilir. Bu yüzden yay burcu kadını ve yengeç burcu erkeğinin arkadaşlık anlamında da uyumları yoktur.

İlginizi çekebilirYay Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Uyumu

Yay Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Anlaşabilirler Mi?

Yay burcu kadını bir şeyi ya da birini eleştirmeye başladığında kolay kolay vazgeçmez. Alaycı ve yargılayıcı bir üslubu vardır. Öte yandan, doğal ve rahat yengeç burcu erkeği, başkalarını yargılamaktansa anlayış göstermeyi tercih eder. Yengeç burcu erkekleri hayalperest, yay burcu kadınları ise idealisttir. Yay burcu kadınının gerçekçiliği ve yengeç burcu erkeğinin hayallerindeki ısrarı, iki tarafın anlaşamadığı bir diğer noktadır.

yay burcu kadini ve yengec erkegi uyumu1

İletişimleri bazen bozulsa da genellikle iyidirler. İkisi de konuşkan ve paylaşımcıdır. Yay burcu kadının en kötü özelliklerinden biri, hemen bitirmeye yakın olmasıdır. Kavgadan sonra hemen ayrılmayı isteyebilir. Olumlu bir yapıya sahip olan yengeç burcu erkekleri ise ilişkilerini kurtarmak için ellerinden gelen her şeyi yapacaktır. Çift karşılıklı saygı ve nezaketlerini kaybetmezlerse birlikte mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacaklardır.

İlginizi çekebilir: Yay Burcu Hakkında İlginç Gerçekler Nelerdir?

Yay Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu