İlişki KonularıYaşam

Koç Burcu Kadını ve Kova Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Koç Burcu Kadını ve Kova Erkeği Uyumu

Koç Burcu Kadını ve Kova erkeğinin yapısı değişkendir. Kova Erkeği elindekileri yıkarken, kendine güvenen, inatçı, ne istediğini bilen Koç kadını ise uzun süreli ilişkiler kurabilir. Koç kadını karakterinde her zaman ayaklarının yere sağlam basmasını ister. Bu nedenle risk almaktan kaçınır. Onların inatçılığı, başarılarına giden en önemli faktördür.

Koç Burcu

Gezmeyi, eğlenmeyi ve sosyalleşmeyi sever. Kova erkekleri ise daha çok kendini beğenmiş bir yapıya sahiptir. Flört etmeyi severler. Onlar için fiziksel ilişkiler duygulardan daha önemlidir. Ama birine aşık olduklarında, onu elde etmeden ayrılmazlar.

Koç Burcu Kadını ve Kova Erkeği Aşk Uyumu

Bu aşk iki kutbun birbirini çekmesiyle açıklanabilir. Farklı mizaç ve mizaçlara sahip bu iki insan bir araya geldiğinde kendilerinden kurtulur ve aşklarını doyasıya yaşarlar. Birbirlerine büyük saygı duyarlar ve çizgiyi aşmazlar.

Bu yazılı olmayan anlaşma aşk hayatlarına mutluluk getirdi. Birbirlerine boş alan bırakmaları Koç kadınının kıskanmasına engel değil. Her iki tarafın da sosyal hayatı geniş olsa da Kova erkeği, uçarı tavrıyla Koç kadınını çıldırtmamaya özen göstermelidir.

Koç Burcu Kadını ve Kova Erkeği Cinsellik Uyumu

Kova, cinsel ilişkilere hakim olmayı seven bir yapıdır. Bu durumda Koç kadınının beklendiği gibi davranması her iki tarafı da memnun edecektir. Dilekler açıkça ifade edildiğinde yataktaki uyum hoş olur.

koc burcu kadini ve kova erkegi uyumu2

Koç Burcu Kadını ve Kova Erkeği Evlilik Uyumu

İkilinin evliliği aşk evliliği olacak. Her iki tarafın da sevgi ve ilgiden hoşlanması, bu durumun mantıklı bir evlilikten uzak olacağını düşündürür. Kova erkeğinin gizemli tavrı, Koç kadınının onu her yönden daha iyi tanımasını gerektirir. Birbirini tanıyan ve anlayan bu çiftin evliliği mutlu, anlayışlı ve güvenilir olacaktır.

koc burcu kadini ve kova erkegi uyumu3

Koç Burcu Kadını ve Kova Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Her iki taraf da sosyal ve ilgi çekici insanlar olduğu için arkadaşlık uyumlulukları yüksektir. Ortam çok farklı olsa da iyi geçinen iki arkadaş olurlar.

Koç Burcu Kadını ve Kova Erkeği Anlaşabilirler Mi?

Kavramları ve hayata bakışları tamamen zıt olmasına rağmen, bu kavram ve fikirlere bağlılıkları birbirlerinin en önemli özelliklerinden biridir. Koç kadınının öfke durumunun saman gibi alevleri üzerinde anlaşmazlıklar olsa da, Kova erkeğinin akrobasi ile hemfikirdirler.

İki taraf da emir vererek konuşmayı sevmez. Bu nedenle sağlıklı iletişim kurmak için anlayış ve dinlemeyi nasıl göstereceklerini bilirler. Kova’nın mizahı ile buzlu bir ortam bile anında yumuşar ve ikisi arasında iyi bir iletişim kurar.

Koç kadınları ilişkilerde açıklığa değer verir. Kova adamı bu özelliği ne kadar takdir ederse etsin, kendisi bunu fark edemez ve iç sorunlarını çözmeye çalışamaz.

Koç Burcu Kadını ve Kova Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu