İlişki KonularıYaşam

Koç Burcu Kadını ve Yay Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Koç Burcu Kadını ve Yay Erkeği Uyumu

Yay erkeği ve Koç kadını arasındaki ilişki farklılıklarla doludur. Yay burcu erkekleri flörtöz oldukları için açıktır. Onları etkilemek gerçekten çok zor. Yay burcunun hem fiziksel hem de mantıksal olarak sizden etkilenmesi çok önemlidir. Özgürlüklerini çok severler. Bu yüzden biriyle birlikte olmak çoğu zaman onları korkutur.

koc burcu kadini ve yay erkegi uyumu3

Hem Yay erkeği hem de Koç kadını, geçinmesi zor kişiliklere sahiptir. Bir zamanlar birbirleri için doğmuş gibi görünebilirler ve sonra taban tabana zıt hale gelebilirler. Koç erkekleri dikkat bağımlısı, inatçı, takıntılı, aileyi seven ve inatçıdır. Yay kadını ise sorumsuzdur, mücadele etmeyi sevmez, eleştirmeyi sever. Bu iki farklı logo ile anlaşmak zordur. Çünkü ikisinin de baskın rolleri var.

Koç Burcu Kadını ve Yay Erkeği Aşk Uyumu

Yay erkeği ve Koç kadını, zıtlıklara rağmen yüksek bir aşk uyumluluğuna sahiptir. Çözüm odaklılarsa uyumlu bir ilişki yaşayabilirler. Koç kadınları birinden kolay kolay hoşlanmazlar. Sevmek ve aşık olmak onlar için gerçekten zor. Ancak Yay için bu hiç de zor değil.

Yay burcu, Koç kadınının dikkatini çekmenin yollarını bulacaktır. Yay’a olan bu düşük anahtar ilgi, Koç’u etkileyerek Yay’a geri çekilmesine neden olabilir. Dolayısıyla bu takımyıldızların ilişkili olması normaldir.

Koç Burcu Kadını ve Yay Erkeği Cinsellik Uyumu

Yay erkeği ve Koç kadını cinsel olarak uyumludur. Cilt uyumu çok iyidir. Bu iki burç, eğlenmeyi ve adrenalini sever. Her ikisinin de bu özellikleri, yatağın uyumluluğunun artmasına neden olur.

koc burcu kadini ve yay erkegi uyumu1

Tutku, ilişkileri için kesinlikle vazgeçilmezdir. Azalmamak ve zarar görmemek için sürekli iletişim halinde olmaları gerekir. Çünkü onlar çok baskın burçlardır. Bu nedenle, diğer kişiden ne istediklerini alenen açıklamaları ilişkileri açısından özellikle önemlidir.

Koç Burcu Kadını ve Yay Erkeği Evlilik Uyumu

Yay burcu bir erkek ve bir Koç kadını evliliklerinde bazı sorunlar yaşayabilir. Yay burcu her şeyin mükemmel olmasını ister. Koç da çok dikkat çekecek. Yay burcuna en ufak bir ilgisizlik bile Koç’un tahammül etmeyeceği şeylerden biridir. Koç evde kalmayı sever. Yay, seyahat etmeyi seven burçlardan biridir.

koc burcu kadini ve yay erkegi uyumu2

Aralarındaki olası sorunları konuşmalılar. Yay burcu bir adam ve bir Koç kadını evlenirse, tam ebeveyn olurlar. Onlar sadece çift ya da ebeveyn olmuyorlar. Bu arada evliliklerine çok iyi arkadaş olarak devam ettiler. Çocukları için her türlü riske girme eğilimleri vardır.

Koç Burcu Kadını ve Yay Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Yay burcu bir adam ve bir Koç kadını çok iyi arkadaş olabilir. Yay erkekleri harika bir mizah anlayışına sahiptir. Bu da kadın antrenörleri mutlu edecek. Koç kadınının annelik ve mantıksal yönleri Yay erkeğini memnun eder. Birbirlerini farklı şekillerde desteklerler. Ama işe verdikleri önemin ortak yanı olduğunu söyleyebiliriz

Koç Burcu Kadını ve Yay Erkeği Anlaşabilirler Mi?

Yay burcu bir adam için tutku aşktan daha önemlidir. Koç kadını için aşk daha değerli bir varlıktır. Koç kadını en başarılı aşk işaretlerinden biridir. Ailelerini çok ciddiye alırlar. Ayrıca çok özverilidirler.

Önce sevdiklerini düşünürler. Ama çok takıntılı bir yapıları var. Bu da onlarla uğraşmayı biraz zorlaştırıyor. Bir Yay, bir Koç kadınının sevgisini geri verebilirse, sorun değil.

Koç Burcu Kadını ve Yay Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

https://www.youtube.com/watch?v=UrX0P8iYhAA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu