Astroloji ve Burçlar

Yay Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Yay Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Uyumu

Liderlik denilince akla gelen aslan burcu erkeği ile özgürlük sevgisiyle tanınan yay burcu kadınının aşk ilişkisi içerisinde birbirleri için yaratılmış oldukları söylenebilir. İkili arasında yıllarca sürecek bir aşk olabilir. Aslan erkeği girişken bir yapıya sahiptir ve girdikleri ortamlarda fark edilmeyi ve ilgi odağı olmayı severler.

Yay burcu kadınları ise çok yönlü kişilikleri ve iyimserlikleri ile dikkat çeker. Aktif, maceracı yay burcu kadını, aslan burcu erkeğinin ilgisini çekecek ve aradıkları şeyi bulmuş olacaklardır. Bu ikisi hem aşk hem de arkadaşlık ilişkilerinde oldukça uyumludurlar.

yay burcu kadini ve aslan erkegi uyumu5

Yay Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Aşk Uyumu

Yay burcu kadını ve aslan burcu erkeğinin uyumu oldukça yüksektir. Maceracı yapıları, sosyal medyadan keyif almaları ve düzensiz yapıları birbirlerini çok güzel tamamlayacaktır. Aslan burcu erkekleri genel olarak aşk için doğarlar. Yay burcu kadınların ise hayatının aşkını aslan burcu erkeği olabilir. Her iki taraf da bir ilişkiyi eşit kabul ederse ve birbirlerinin bazı alışkanlıklarına tahammül edebilirlerse, aralarında güzel ve sevgi dolu uyum kurulabilir.

İlginizi çekebilir: Yay Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Uyumu

Aslan burcu erkeği ve yay burcu kadını arasında aşk ve ilişki kimi zaman kıskanılabilir. Aslan burcu erkeği sevdiklerine karşı son derece sahiplenici, koruyucu ve baskıcı olabilir. Bu durum özgürlük düşkünü yay burcu kadınını başta tedirgin ve ürkütücü hissettirse de zamanla alışacak ve aralarında güçlü bir bağ oluşacaktır.

Yay Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Cinsellik Uyumu

yay burcu kadini ve aslan erkegi uyumu3

Yay burcu kadını her zaman ilişkisine hakim olan taraf olmak ister. Aynı şekilde yatakta da bu şekilde davranabilir. Cinselliğe önem veren Aslan burcu erkeği, Yay burcu bir kadınıyla mükemmel bir yatak ilişkisi yakalayabilir. İki burcun tutkusu, cinsel yaşamlarını her zaman hareketli ve renkli kılacaktır.

Yay Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Evlilik Uyumu

Evlilik hem aslan burcu erkeği hem de yay burcu kadını için son derece önemlidir. Bu sebeple iki taraf da birbirinden emin olmadıkça evliliğe girmeyecektir.

yay burcu kadini ve aslan erkegi uyumu2

Yay Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Aslan burcu erkeği ve yay burcu kadını çok uyumlu bir arkadaşlık ilişkisi içinde olabilir. Eğlenmeyi, seyahat etmeyi ve yeni şeyler keşfetmeyi seven aslan burcu erkeği ile yay burcu kadınının arkadaşlığı herkesi kıskandırabilir.

İlginizi çekebilir: Yay Burcu Kadını ve İkizler Erkeği Uyumu

Yay Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Anlaşabilirler Mi?

Aslan burcu erkeği ve bir yay burcu kadını çok uyumludur. İster arkadaşlık ister aşk olsun, ilişkileri etrafındakileri kıskandırabilir. Aslan burcu erkeği ve yay burcu kadını arasındaki iletişim uyumu mükemmeldir. İkili zaman zaman tartışsa da barışmaları kolay ve mutlu şekilde sonuçlanır. Yay burcu kadını ve aslan burcu erkeği konuşarak ve anlaşarak her türlü sorunun üstesinden gelebilir.

yay burcu kadini ve aslan erkegi uyumu4

Aslan burcu erkeği yay burcu kadınına yaklaşırken öncelikle baskıcı ve koruyucu zihniyetini düzeltmesi gerekir. Yay burcu kadınları özgürlüğü sever ve kısıtlanmayı sevmez. Bu nedenle aslan burcu erkeklerin hareketlerine dikkat etmesi gerekebilir. Öte yandan yay burcu kadının aslan burcu erkeğe yaklaşırken akılda tutması gereken bir şey vardır. Bu da aslan burcu erkeğinin lider vasfına sahip olmasıdır.

Yay Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu