Astroloji ve Burçlar

Yay Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Yay Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Uyumu

Yay burcu kadını ve boğa burcu erkeği birbirleriyle genel olarak uyumludurlar. Boğa burcu erkekleri güçlü ve otoriter, yay burcu kadınları ise çok daha saf ve savunmasızdır. Boğa burcu toprak grubunda, yay burcu ise hava grubunda yer alır. Toprak burçları ile hava burçları arasındaki uyum ortalama diyebiliriz.

yay burcu kadini ve boga erkegi uyumu3

Toprak burçları çok çekingen, otoriter ve disiplinli bir yapıya sahipken, hava burçları daha dışa dönük, sosyal ve liberal olabilir. Bu zıt özellikler birbirleriyle uyum ve denge sağlarsa, uzun vadeli bir ilişki kurmaları muhtemeldir.

Yay Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Aşk Uyumu

Boğa burcu erkekleri, toprak burçlarının en tutkulularından biridir. Ayrıca sahiplenici ve kıskançtır. Yay burcu kadınları kıskanmayı severken aşırı kıskançlık onları rahatsız edebilir. Kontrol edilmekten ve manipüle edilmekten kesinlikle hoşlanmazlar. Yay burcu kadınları, boğa burcu erkekleri ile yaşadığı ilişkide tutkudan çok şefkate değer verirler. Aşkta uyumu yakalayabilmek için ilişkinin başından itibaren birbirlerine karşı dürüst olmaları gerekir.

İlginizi çekebilir: Yay Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Uyumu

Yay burcu kadınları çok sevse de duygularını ifade etmekte çoğu zaman zorlanırlar. Boğa burcu erkeği ise sevgisini göstermeyi sever ve aynı şekilde karşılık verilmesini bekler. Yay burcu kadınları bazen aşırı rahat tavır ve davranışlarıyla sevgililerini sinirlendirebilirler. Bu durumda sevilmediğini hisseden Boğa erkeği kabuğuna çekilebilir. Kayıtsızlığın önüne geçmemek için her iki tarafın da temel özelliklerinden taviz vermesi gerekebilir.

Yay Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Cinsellik Uyumu

Boğa erkeği ve Yay kadını genel olarak uyumludur. Boğa burcu erkekleri cinselliğe çok önem verirler. Yay burcu kadınları için cinsellik her zaman ön planda değildir. Bu yüzden cinsel hayatları iniş çıkış halinde olabilir. Boğa burcu erkeği için seks olmazsa olmazken, Yay burcu kadını öncelikle güven ve sadakat arar.

Yay Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Evlilik Uyumu

yay burcu kadini ve boga erkegi uyumu2

Boğa erkeklerinin evlenmesi kolay değildir. Evlendiklerinde ise tam bir aile babası olurlar. Yay burcu kadınları ise hem dışa dönük hem de içe dönüktür. Evlendikten sonra hemen bir çocuk sahibi olmak ve hayatının geri kalanında huzurlu bir yuva kurmak isteyebilirler. Çiftler, ilişkilerini evlilikle taçlandırmayı başarırlarsa hayalini kurdukları aile hayatına sahip olma ihtimalleri daha yüksek.

İlginizi çekebilir: Yay Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Uyumu

Yay Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Her iki burçta arkadaşlığa büyük önem verirler. Arkadaşlarını çoğu zaman ailenin bir parçası olarak görürler. Kurdukları arkadaşlık daha sonra aşka dönüşürse ilişkileri daha istikrarlı ve uzun süreli olacaktır. Yay kadını ve Boğa erkeği birbirlerini tanıdıkça daha çok severler ve çevrelerindeki herkesin imreneceği model bir çift olabilirler.

Yay Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Anlaşabilirler Mi?

yay burcu kadini ve boga erkegi uyumu1

Boğa burcu erkekleri fazlasıyla inatçıdırlar. Kolay kolay sinirlenmezler. Onlar için sabır taşı da denilebilir. Fakat sinirlendiklerinde fazla öfkeli olabilirler. Yay burcu kadınları ise genellikle sakin bir kişiliğe sahiptir ve uyum içinde yaşarlar. Ancak zaman zaman saldırgan davranışlar da sergileyebilirler. Böyle bir durumda çift arasında şiddetli bir tartışma yaşanabilir. Fakat iki tarafında samimi ve sıcak davranmasıyla problem çözülecektir.

Yay Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu