Yaşam

Terazi Burcunun Özellikleri

instagram takipçi hilesi

Terazi Burcunun Özellikleri: 24 Eylül ve 23 Ekim tarihleri arasında doğumlu olanlar terazi burcudur. Hava elementine sahip olan terazi burçları genelde dengesizlikleriyle bilinirler. Terazi insanları genelde dengesiz olup kararlarında sürekli olarak değişiklik yaparlar. Koç burçlarıyla oldukça zıt karakterlerdir ve hiç anlaşamazlar.

  • Element: Hava
  • Yönetici: Venüs
  • Uğurlu Renk: Pembe
  • Şanslı Sayısı: 6
  • Şanslı Günü: Cuma

terazi burcu ozellikleri4

Terazi Burcunun Kişisel Özellikleri

Kararsızlıkları ve dengesizlikleri ile meşhurlardır diyebiliriz. Altıncı hisleri genelde çok kuvvetli olur. Etrafındaki insanlara büyü yapıyor gibidirler, etkisi altında girdiğinizde hissetmezsiniz. Sürekli olarak hareket ederler. Bitmeyen bir enerjiye sahiptirler.

Tartışmayı yaratmayı ve sakince tartışmayı sürdüren burçlar arasındadır. Sesini yükselttiğini nadir duyarsınız. Zarafet sahibi, uyumlu ve sevecen bir yapıya sahiptirler. Genelde keskin görüşleri ve mantıklı fikirleri bulunur. Adil ve eşitlikçi duyulara sahiptir. Aynı zamanda herkese karşı kibardır.

Dominant bir yapıya sahip olan terazi burçları, para harcamayı da çok severler. Mükemmeliyetçi bir yapıya sahip olsa da bunu saklamayı çok iyi bilir. Kendilerine herhangi bir zarar geldiğinde, sevdiklerinden fazlasıyla ilgi beklerler. Mide rahatsızlıklarıyla fazlasıyla mücadele etmek zorunda kalırlar. Aynı zamanda kilo almaya da meyilli yapıları vardır.

Terazi Burcunun Fiziksel Özellikleri

Terazi burçların kas ve kemik bakımından oldukça güçlüdür. Uzun boylu ve ince bir yapıya sahip oldukları gibi beyaz ten ve koyu renk gözleriyle de oldukça ilgi çekerler.

Terazi burçları genelde kısa ve düz saç yapısına sahiptir. Saç yapıları ince telli ve kırılgandır. Bu yüzden saç bakımlarına önem verirler.

terazi burcu ozellikleri3

Terazi Burcu İş Hayatı

Genellikle sakin bir yapıya sahiptirler. Bu yüzden kalabalık çalışma ortamlarında da uyumu mutlaka bulacaklardır. Uyum içerisinde çalışma yapılabilecek ortamlar veya takım çalışmaları terazi burçları için oldukça uygundur. Aynı zamanda yönetici ruhuna sahip olmadıkları için takım içerisinde lider olma arzuları yoktur.

Psikolog, öğretmenlik, avukatlık gibi meslekler çok uygundur. Sabır gerektiren, adalet gerektiren ve sakin yapı gerektiren meslek gruplarıyla aralarında mükemmel bir uyum yakalanır.

Yükselen Terazi Burcu Özellikleri

Yükseleni terazi olan kişiler, hemen hemen normal burç özellikleriyle aynılarını taşımaktadırlar. Terazi burçları sakin ama dengesiz, mantıklı ve adaletli insanlardır. Dengesizlikleri bir yana bırakmak gerekirse genelde çevrelerinde ilgi odağı olurlar. Fikirleri, zekâları ve savundukları çevrelerinde iz bırakır.

Arkadaşlık ve aşk ilişkilerinde de sakinlik ve adalet her zaman ön plandadır. Kadın hakları konusunda oldukça duyarlı, erkek-kadın eşitliğini savunan burçlar arasında yer alırlar.

Terazi Burcunun Özellikleri Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu