Astroloji ve Burçlarİlişki Konuları

Yengeç Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Yengeç Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Uyumu

Boğa burcu insanı ciddi ve istikrarlı bir kişiliğe sahiptir ve mükemmel bir aile reisi olarak bilinir. Olaylar karşısında çok sabırlıdırlar ve problem çözmede çok pratiktirler. Şefkatli ve babacan tavırları takdire şayan olarak değerlendirilebilir. Yüksek bir standartta yaşamayı ve bunu sık sık başarmayı hedeflerler ve rahat yaşamları için kıskanılırlar. Zor zamanlarda yakın arkadaşlarına yardım etmeyi severler.

Yengeç Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Uyumu

Kızdıklarında onları tanıyamayabilirsiniz ve çok sinirli hale gelirler. Burnundan soluduğu ifade onlara gönderme yaparlar. Hayatta sakin bir denizi simgeleyen Yengeç kadını, duygusal ve melankolik yapısıyla okyanusun dibi gibi gizemli ve karmaşık duygular taşır.

Kötümser olduklarında onlara yaklaşmak ve onları tanımak zordur. Sevecen ve şefkatli davranışlarından dolayı genellikle takdir edilirler. Darılmaktan korktukları için partnerlerine kolay kolay açılmazlar. Geçmişlerine derinden bağlıdırlar. Onlar anne ve aile hayatını severler. Onlarla ilgilenen ve onları koruyan güçlü erkekleri severler. Macera bir kadının yaşayabileceği bir şey değildir.

Yengeç Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Aşk Uyumu

yengec burcu kadini ve boga erkegi uyumu1

Boğa erkekleri ve Yengeç kadınlarının pek çok ortak noktası vardır. Ama zaman zaman aralarında anlaşmazlıklar çıkıyor. Boğa adamlarının yapısal olarak hassas ve kırılgan Yengeç burcuna yaklaşırken dikkatli olmaları gerekir. Aksi halde aralarındaki uyum bozulabilir. Sosyalleşmeyi ve eğlenmeyi seven Boğa burcu, eşleriyle kaliteli ve doyurucu vakit geçirmek ister.

Bir Yengeç kadını ve bir Boğa erkeği, ilginç ve harika bir çift olur. Yengeç kadınları ve Boğa erkekleri çok farklı su ve toprak burçlarına sahiptir. Boğa erkeği sert, Yengeç kadını ise yumuşak ve hassastır. Zamanla, bu farklılıklar ikisi arasında bir kızgınlık oluşmasına neden olabilir. Uyumlu ve mutlu bir aşk yaşama olasılığı çok düşüktür.

Birçok yönden birbirlerini tamamlarlar, Boğa erkeği Yengeç kadınına kendini güvende ve sağlıklı hissettirir. Kapris ve kıskançlıktan kaçınarak aralarındaki aşk uyumu güçlenecektir.

Yengeç Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Cinsellik Uyumu

yengec burcu kadini ve boga erkegi uyumu

Boğa, yavaş ama kararlı bir hızda hareket etmeyi sever. Dinamik yapısı ile Yengeç kadını ile iyi bir üstünlük yakalayabilir. Boğa erkekleri cinsel olarak aşırıya kaçabilir. Yengeç burcu kadınları için cilt uyumu çok önemlidir. Duygusal yaklaşımlar Yengeç kadınlarını etkiler. Yengeç kadınlarının cinsel açıdan tutkulu ve gizemli yanları, aralarındaki cinsel uyumu artırır.

Yengeç Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Evlilik Uyumu

yengec burcu kadini ve boga erkegi uyumu3

Sağlıklı ve uyumlu bir evlilik ilişkisinin sürdürülmesi, karşılık olarak özverili ve hoşgörülü davranışlarına bağlıdır. Boğa erkeği, bir Yengeç kadınının bir erkekte aradığı her şeye sahiptir. Yengeç burcu gerektiğinde başını Boğa erkeğinin omzuna yaslayabilir.

Yengeç kadınları, aile hayatını seven bir anne doğasına sahiptir. Duygusal Yengeç kadınları, sıcak ve mutlu bir yuva için can atarlar. Sıcak bir yuva Boğa burcu erkeğinin de hayalidir. Evlilik konusunda oldukça kaygılı olan bu iki çift, evlenirlerse birbirlerini anlayabilir ve uyumlu bir evliliğe ulaşmak için birbirlerini düşünebilirler.

Yengeç Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Boğa erkeği ve Yengeç kadını arkadaşlık kurarak keyifli ve eğlenceli vakit geçirecekler. Zıt yönleri, arkadaşlıkları boyunca aralarındaki çekiciliği artırır. Kıskanç, inatçı Boğa erkeği, hassas ve karamsar Yengeç kadınını rahatsız etmezse arkadaşlıkları sonsuza kadar sürer.

Yengeç Burcu Kadın ve Boğa Erkeği Anlaşabilirler Mi?

yengec burcu kadini ve boga erkegi uyumu5

Kendilerine has özellikleri olsa da birbirlerinin güçlü yanlarından öğrenebildikleri ve birbirlerini anladıkları sürece iyi anlaşabilirler. Boğa adamları sıcak ve sevecen insanlardır. Duygusal olarak talepkar Yengeç’e sadıksa ve sevgisini gösteriyorsa, anlaşamamaları için hiçbir sebep yoktur.

Yengeç’in duygusal ve empatik doğasıyla Boğa erkeği, aradığı iletişimi Yengeç kadınında bulabilir. Somut ve dünyevi konuları seven Boğa erkeği, Yengeç kadını ile kurduğu iyi iletişim sayesinde inatçı tavrından kurtularak yumuşayabilir.

Yengeç Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu