Cinsel Sağlıkİlişki Konuları

Cinsel Çapalama ve Tuzlu Su Nasıl Uygulanır?

instagram takipçi hilesi

Cinsel Çapalama ve Tuzlu Su Nasıl Uygulanır?

Evlendikten sonra biten bir aşkı yeniden alevlendirmenin mümkün olduğunu söyleyen Esra Ezmeci, tuzla çapa yöntemini denemelerini öneriyor. Çapalama, bir şeyi başka bir şeye bağlamak ve aralarında bir ilişki kurmak olarak adlandırılır. İşte partnerinizin sizi sevmesini sağlamanın bilimsel olarak kanıtlanmış iki yolu. Çapalama psikolojide uzun süredir var olan bir yöntemdir.

Aslında hayatımız boyunca farkında olmadan sürekli çapalıyoruz. Örneğin uzun zaman önce ameliyat olmuş biri hastanede yürürken bile midesi bulanır. Hastalık geçti, uzun yıllardır devam ediyor ama hastane o hatırayı tekrar hatırlattı.

cinsel çapalama nedir

Beş noktada çapamız var;

  • Koku,
  • İşitme,
  • Görme,
  • Tatma,
  • Dokunma,

Duyularımızı bu kadar harekete geçirirsek, karşı tarafta çok fazla iz bırakırız. Peki, ilişkilerde çapalar nasıl kullanılır?

İlginizi çekebilir: Esra Ezmeci Kimdir?

Cinsel Çapalama Nasıl Uygulanır?

Eşinizle veya partnerinizle çok mutlu anlarda, örneğin çok hoş bir vuruş noktasında, partnerinizin avuçlarına, omuzlarına veya boynuna az miktarda baskı uygulayın. Eşinizin avucunun ortasına 3 saniye boyunca 4 veya 5 kez baskı uygularsanız, o anıyı çapalamış olursunuz. Ancak eşinize neden yaptığınızı belli etmeden masaj yaptırdığınızı söylemelisiniz.

cinsel capalama ve tuzlu su nasil uygulanir2

Sonra partnerinizin eli bir yere çarptığında, acı hissettiğinde veya avuç içi bastırdığında ve sizinle olan güzel anılar tetikleyici olur. Ayrıca bu çapa sırasında “s” harfini bastırarak birbirinizle konuşmanız onların hafızalarına daha çok kazınmasına yardımcı olacaktır. Çünkü “s” harfi akılda en çok hatırlanan harftir.

Tuzlu Su Nasıl Uygulanır?

Kadınların kadınsı enerjisi vardır. Ancak aşırı aktif işler ve erkek gücü gerektiren işler onların enerji dengesini bozabilir. Yani haftalık bir banyodan sonra 1 litre suya 2 yemek kaşığı tuz dökün, ardından suyu vücudunuzun sağ tarafından üzerine dökün ve gece boyunca bu şekilde tutun. Ertesi gün uyandığınızda kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. O zaman partnerinizden iltifat almaya hazır olun.

Sağdan sola doğru olan enerji kadınların dişil enerjisidir ve soldan sağa doğru olan enerji eril enerjidir. Tuzlu su yöntemini yaptıktan sonra odada kırmızı ve siyah kullanın. Kırmızı, kadın enerjisini ve libidoyu artıran bir renktir. Güzel giyinin ve yatağınızın yanında mum, parfüm ve tütsü bulundurun. Yatak odasına ayna koymayın. Ayna, bir ilişkide sadakatsizliği ve güvensizlikleri güçlü bir şekilde tetikleyen bir şeydir. Öyleyse aynanı yatak odasından çıkarmamız gerecektir. Geceleri partnerinizle birlikte aynanın üzerine en azından bir battaniye örtün.

cinsel capalama ve tuzlu su nasil uygulanir3

Ayrıca bir evlilikte haftada bir birbirinize güzel şeyler söyleyin. Ona teşekkür edin ve onu dinleyin. Örneğin, o gün 3 olumlu ve 1 olumsuz şey olduğunu söyleyin. Ancak olumsuz durumlarda bile karşınızdakini eleştirirken karşınızdakini aşağılamadan doğru şekilde söyleyin. Bir erkeğe ihtiyacın olduğundan değil; ona ihtiyacın olduğunu hissettirirsen, seninle daha çok olmak isteyecektir.

Cinsel Çapalama ve Tuzlu Su İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu