Yerli Kadın Ünlüler

Nihal Candan Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Nihal Candan
Tam adı: Nihal Candan
Doğum tarihi: 15 Haziran 1995
Doğum yeri:
Boyu: 1,65 m
Burcu: İkizler
Ailesi: Hakan Candan, Bahar Candan
Aktif Yılları: 2014’ten beri
Sosyal Medyada
instagram-hesabi twitter-hesabi

Hakkında

Nihal Candan Kimdir? Nihal Candan, tarzıyla ve söylemleriyle magazin gündeminden düşmeyen ünlü isimlerden biridir. İşte Benim Stilim adlı moda yarışmasıyla ünlü olan ve sosyal medya fenomeni haline gelen Bahar Candan’ın ablasıdır.

Nihal Candan, 15 Haziran 1995 yılında Mersin’de doğmuştur. Babası Yardımcı Doçent Doktor Hakan Candan’dır. Kız kardeşi Bahar Candan’dır. İstanbul Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitimine devam etmektedir.

Nihal Candan, 16 Ekim 2014 tarihinde “Bu Tarz Benim” yarışmasına konuk olarak katılmıştır. Jüriden üç yıldız alması sayesinde yarışmaya katılmaya hak kazanmıştır. Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu’nun jüri üyesi olduğu yarışmada en çok konuşulan isimlerden biri olmuştur.

Öykü Serter tarafından sunulan “İşte Benim Stilim” adlı yarışmanın All Star sezonunda Çiğdem Çelik’in “ Seneye de Survivor’da parkur kasarsın” sözlerinden bir sene sonra Survivor 2016 yarışmasında Gönüllüler takımında yer almıştır. Bu yarışmada takımın en zayıf halkası olarak adından söz ettirmiştir. Buna rağmen Survivor’da 11 hafta kalmayı başarmıştır.

Nihal Candan, Hakan Boy ile aşk yaşamıştır. Hakan Boy, hayatını kaybetmiştir. Candan, vefat haberinin üzerine “sayenizde haberdar oldum” sözlerini kullanmıştır.

Nihal Candan, sosyal medyada paylaştığı fotoğraflardaki cesur pozlarıyla takipçilerinin beğenisini topluyor.

Videoları

https://youtu.be/cDIVPmufDN0

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu