Yol Arkadaşım Film Konusu ve Oyuncu Kadrosu

instagram takipçi hilesi

Yol Arkadaşım Film Konusu ve Oyuncuları..! Yol Arkadaşım filmi, 27 Ekim 2017 tarihinde vizyona girmiş komedi temalı bir Türk sinema filmdir. Çok Güzel Hareketler Bunlar‘dan da arkadaş olan İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç başrolde yer almaktadır.

Sitemizde daha önce sizler için yazdığımız film ve dizi önerileri için https://maksatbilgi.com/film-dizi-onerisi/ bağlantısına gidebilirsiniz.

Çok vakit kaybetmeden Yol Arkadaşım filmi hakkında bilgileri verelim. İşte Yol Arkadaşım film konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları..!

Yol Arkadaşım Film Konusu
Orijinal İsmi: Yol Arkadaşım
IMDb Puanı: 6,1 / 10
Beyazperde Puanı: 3,5 / 5
Yapım yılı: 2017
İlk vizyon tarihi: 27 Ekim 2017
Süre: 1 saat 55 dakika
Yaş Sınırı: Yok
Sezon sayısı:
Bölüm sayısı:
Yönetmeni: Bedran Güzel
Senarist: İbrahim Büyükak
Yapımcı: Zümrüt Arol Bekce, Necati Akpınar
Yapım Şirketi: Beşiktaş Kültür Merkezi
Başrol Oyuncuları: Oğuzhan Koçİbrahim BüyükakEmre Kınay
Türü: Komedi
Yapım Ülkesi: Türkiye
Kanal: Sinema

Yol Arkadaşım Film Konusu

Onur son derece başarısız bir ilaç mümessilidir. Kurban Bayramına üç gün vardır. Fakat gerçekleştirmesi gereken üçte hedefi vardır. Hedefleri, kaybettiği işi geri kazanmak, Ayvalık’ta yer  alan kız arkadaşının ailesi ile tanışmak ve ilk iki hedefi yanındaki arkadaşı Şeref’e rağmen yapabilmek.

İlaç mümessili Onur, hedeflerini gerçekleştirmek için, bir mobil uygulama üzerinden tanıştığı ve tek ortak özelliklerinin gidecekleri güzergah olduğu Şeref ile beraber son derece macera dolu, aynı zamanda da eğlenceli bir yolculuğa çıkmaktadır.

Yol Arkadaşım filminin, ikinci serisi de çıkmıştır. Yol Arkadaşım 2 filmi hakkında daha fazla bilgi almak için “Yol Arkadaşım 2 film Konusu ve Oyuncu Kadrosu” adlı yazımızı okuyabilirsiniz..!

Yol Arkadaşım Film Konusu

Oyuncu Kadrosu

Yol Arkadaşım Film Konusu

Yol Arkadaşım Fragmanı ve Diğer Videoları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu