Yol Arkadaşım 2 Film Konusu ve Oyuncu Kadrosu

instagram takipçi hilesi

2017 yılında vizyona giren Yol Arkadaşım filmiyle sinemada büyük başarı yakalayan film izleyicisini ekranlarda da eğlendirmeye devam ediyor! 12 Ekim 2018 yılında devam filmi olarak Yol Arkadaşım 2 ile yeniden beyazperde de izlediğimiz komedi filmini kaçırmamalısınız…

2017’de Necati Akpınar’ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Bedran Güzel’in oturduğu Yol Arkadaşım filmi, 2.060.866 seyirci ile gişede büyük başarı yakalamıştır. Senaryosunu İbrahim Büyükak’ın yazdığı, aynı ekip kadrosunda birkaç isim değişikliğiyle 2018 yılında 2. filmlerini çekmiştir. Gişe başarısını daha da arttırarak 2.343.218 seyirci ile vizyonu atlatan filmi şu anda online platformlarda ve televizyonlarda izleyebilirsiniz.

yol arkadasim 1

Yol Arkadaşım Film Konusu

İlk filmde tanıştığımız yol arkadaşı olarak bir uygulama üzerinden denk gelerek yolları kesişen Onur ve Şeref’in yolculuk yaptıkları esnada başlarına gelen olay ve maceraları konu alır. İlk filmde, pek başarılı olmasa da ilaç mümessili olan Onur’un kovulduğu işini geri kazanma ve sevdiği kızın ailesiyle tanışma planlarına geç kalmaması gerekir. Yolda tanıştığı Şeref’e rağmen hayallerinin peşinde bunu başarabilecek midir, büyük bir soru işaretidir. Komediyle dolu bu filmin ilkinde başrollerde yer alan Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’a, Emre Kınay, Eda Ece ve Aslı Bekiroğlu eşlik etmiştir.

yol arkadasim 2 685x456

Yol Arkadaşım 2 Film Konusu

Eğlence dolu maceralı yol hikayesinin 2. filmiyle Onur ve Şeref’in bu sefer başka bir koşturmasına şahit oluyoruz! Arkadaşlıkları iyice pekişen ikili, 1 yıl boyunca birbirine daha çok kenetlenmiştir. Onur kariyer hedeflerini müziğe çevirmesiyle, Şeref’e de menajerlik yapması için fırsat doğar. Ancak bu konuda da yeteneksiz kalırlar. Onur ümidini keserek eski işine dönmeye karar verince Şeref ona bir turne ayarlamaya kalkışır. Bu turne de yanında uzun yolları, bol macerayı, komediyi ve aşkı getirir. Tabii ki bitmeyen aksiliklerle…

yol arkadasim

Oyuncu Kadrosu

Yol Arkadaşım 2 filminin başrollerinde tabii ki Onur ve Şeref’i canlandıran isimler Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak olurken kadroda birçok yeni isim bulunmaktadır. Birbirinin tamamen zıt karakterleri olan Onur ve Şeref’in yanı sıra ilk filmden de bildiğimiz Muzaffer Usta rolünü Dilber Ay oynamaktadır.

yol arkadasim 7 685x456

Filmin kadrosunda yer alan isimler ise Ezgi Eyüboğlu, Kadir Polaçı, Olgun Toker, Bahar Şahin, Ülkü Duru, Tamer Levent‘tir.

yol arkadasim 5 685x456

Çoğunluğu İstanbul’da çekilen filmin bazı kısımları İstanbul-Ayvalık yolu üzerinde ve Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde çekilmiştir.

İlk filmde Harun Kolçak’tan Vermem Seni Ellere şarkısıyla da izleyicisini eskilere götüren Oğuzhan Koç, ikinci filmde sözleri Kenan Doğulu’ya ait olan Yaradana Yalvartma şarkısıyla popüler olmuştur.

yol arkadasim

İşte filmin fragmanı ve film müzikleri

İlgili İçerikler

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu