Aslı Bekiroğlu

Aslı Bekiroğlu Kimdir?

 Aslı Bekiroğlu
Tam adı: Aslı Bekiroğlu
Doğum tarihi: 16 Kasım 1995
Doğum yeri: İstanbul/ Türkiye
Boyu: 1,62 m
Ailesi: Süheyla Bekiroğlu
Mesleği: Oyuncu
Aktif Yılları: 2010’dan bu yana
imdb-logo Aslı Bekiroğlu
youtube-chanel Aslı Bekiroğlu
Sosyal Medyada
instagram-hesabi Aslı Bekiroğlu facebook-sayfasi Aslı Bekiroğlu twitter-hesabi Aslı Bekiroğlu
Başlıklar

Hakkında

Gülse Birsel‘in yazdığı Jet Sosyete dizisinin Melike’si Aslı Bekiroğlu kimdir? Aslı Bekiroğlu’nun biyografi sayfasında en güncel ve en fazla içerikle sizlere sunuyoruz. Tıpkı diğer biyografi sayfalarımızda olduğu gibi.

Aslı Bekiroğlu, 16 Kasım 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini,  Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyet Bölümünden mezun olarak tamamlamıştır.

İLGİLİ İÇERİKLER

Aslı Bekiroğlu, çektiği kısa komik videolarını Vine‘da paylaşarak, hayran kitlesi oluşturmuş ve bu şekilde üne fenomen olmuştur. Buradaki başarısı, daha sonraki oyunculuğuyla  üne kavuşmasını sağlamıştır.

İlk oyunculuk deneyimini ise , 2010 yılında Beni Böyle Sev adlı dizide yaşamıştır. Daha sonrasında Adı Mutluluk ve Gülümse Yeter adlı dizilere oyunculuğunu pekiştirmeye devam etmiştir.

TV8 ekranlarında yayınlanan Gülse Birsel‘in yazdığı Jet Sosyete dizisiyle iyice ünlenmiştir. Bu dizide Gülse Birsel, Çağlar Çorumlu, Sarp Apak,Enis Arıkan,Şahin Irmak, Bartu Küçükçağlayan gibi oyuncular ile çalışmıştır.

Aslı Bekiroğlu beyazperde de ise Yol Arkadaşım adlı filmde rol almıştır. Bu filmde Oğuzhan Koç , Eda Ece ve Emre Kınay gibi oyuncularla rol almıştır.

Aslı , kendi Youtube kanalında (yukarıda youtube ikonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz) halen videolar hazırlamaya devam etmektedir.

Aynı zamanda fotoğrafları için özel çekimlere katılmaya başlamıştır. Son zamanlarda bu pozlarla da gündeme oturmuştur. -18.3.2019 (Fotoğraflar aşağıda galerimizdedir. )

Aslı Bekiroğlu’nun Oynadığı Filmler ve Diziler

  1. 2019 – Benim Tatlı Yalanım / Suna Doğan  (Dizi)
  2. 2018 – Jet Sosyete / Melike (Dizi)
  3. 2018 – Yol Arkadaşım (Film)
  4. 2016 – Gülümse Yeter
  5. 2015 – Adı Mutluluk
  6. 2010 – Beni Böyle Sev

Videoları

 

Fotoğrafları


Bu içeriğimiz hakkında hemen aşağıdan yorum yaparak, katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca, Facebook sayfamızı beğenebilir, Instagram hesabımızı takip edebilir, Twitter hesabımızı takip edebilir ve Pinterest'te bizi bulabilirsiniz.

Kaynak
GoogleSabahYoutube

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca bakabileceğiniz bilgi
Kapalı
Başa dön tuşu