Yerli Kadın Ünlüler

Aslı Bekiroğlu Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Aslı Bekiroğlu
Tam adı: Aslı Bekiroğlu
Doğum tarihi: 16 Kasım 1995
Doğum yeri: İstanbul/ Türkiye
Boyu: 1,62 m
Ailesi: Süheyla Bekiroğlu
Mesleği: Oyuncu
Aktif Yılları: 2010’dan bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Gülse Birsel‘in yazdığı Jet Sosyete dizisinin Melike’si Aslı Bekiroğlu kimdir? Aslı Bekiroğlu’nun biyografi sayfasında en güncel ve en fazla içerikle sizlere sunuyoruz. Tıpkı diğer biyografi sayfalarımızda olduğu gibi.

Aslı Bekiroğlu, 16 Kasım 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini,  Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyet Bölümünden mezun olarak tamamlamıştır.

Aslı Bekiroğlu, çektiği kısa komik videolarını Vine‘da paylaşarak, hayran kitlesi oluşturmuş ve bu şekilde üne fenomen olmuştur. Buradaki başarısı, daha sonraki oyunculuğuyla  üne kavuşmasını sağlamıştır.

İlk oyunculuk deneyimini ise , 2010 yılında Beni Böyle Sev adlı dizide yaşamıştır. Daha sonrasında Adı Mutluluk ve Gülümse Yeter adlı dizilere oyunculuğunu pekiştirmeye devam etmiştir.

TV8 ekranlarında yayınlanan Gülse Birselin yazdığı Jet Sosyete dizisiyle iyice ünlenmiştir. Bu dizide Gülse Birsel, Çağlar Çorumlu, Sarp Apak, Enis Arıkan, Şahin Irmak, Bartu Küçükçağlayan gibi oyuncular ile çalışmıştır.

Aslı Bekiroğlu beyazperde de ise Yol Arkadaşım adlı filmde rol almıştır. Bu filmde Oğuzhan Koç , Eda Ece ve Emre Kınay gibi oyuncularla rol almıştır.

Aslı , kendi Youtube kanalında (yukarıda youtube ikonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz) halen videolar hazırlamaya devam etmektedir.

Aynı zamanda fotoğrafları için özel çekimlere katılmaya başlamıştır. Son zamanlarda bu pozlarla da gündeme oturmuştur. -18.3.2019 (Fotoğraflar aşağıda galerimizdedir. )

Aslı Bekiroğlu’nun Oynadığı Filmler ve Diziler

  1. 2019 – Benim Tatlı Yalanım / Suna Doğan  (Dizi)
  2. 2018 – Jet Sosyete / Melike (Dizi)
  3. 2018 – Yol Arkadaşım (Film)
  4. 2016 – Gülümse Yeter
  5. 2015 – Adı Mutluluk
  6. 2010 – Beni Böyle Sev

Videoları

 

Fotoğrafları

Kaynak
GoogleSabahYoutube

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu