Film & Dizi Önerisi

İkimizin Yerine Film Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi
İkimizin Yerine Film Konusu ve Oyuncuları..! İkimizin Yerine filmi, 21 Ekim 2016 günü film severler ile buluşmuş olan romantik temalı bir sinema filmdir. Başrolde Serenay SarıkayaNejat İşler ve Zerrin Tekindor birlikte rol alıyor.

Sitemizde daha önce sizler için yazdığımız film ve dizi önerileri için https://maksatbilgi.com/film-dizi-onerisi/bağlantısına gidebilirsiniz.

Çok vakit kaybetmeden İkimizin Yerine filmi hakkında bilgileri verelim. İşte İkimizin Yerine film konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları..!

İkimizin Yerine filmi
Türkçe İsmi: İkimizin Yerine
IMDb Puanı: 7,0 / 10
Yapım yılı: 2016
ilk vizyon tarihi: 21 Ekim 2016
Yaş Sınırı: 
Süre: 2 saat 6 dakika
Yönetmeni: Umur Turagay
Senarist: Pınar Bulut
Yapımcı: Timur Savcı
Yapım Şirketi: TAFF Pictures
Başrol Oyuncuları: Serenay SarıkayaNejat İşlerZerrin Tekindor
Türü: Komedi
Yapım Ülkesi: Türkiye

İkimizin Yerine Film Konusu 

Küçük bir kasabada yaşayan genç bir kadın olan Çiçek, ailesinin ona dayattığı hayatın tuzağına düşen tekrarlayan hayatının sırlarını çözmeye çalışır. Hayatıyla ilgili çözülmemiş gizemleri olan bu genç kadının kasabanın yeni edebiyat öğretmeni Doğan ile tanışmasıyla her şey değişir.

Doğan ilk başlarda bu aşka ne kadar dirense de Çiçek’e aşık olmaktan kendisini geri koyamaz. İkili arasında büyük bir aşk başladı. Doğan ve Çiçek, başka yaşamlarına rağmen birbirlerinin yaralarını iyileştirmeye çalışırlar. Fakat bir ailenin kaderini temelden değiştireceklerdir.

Serenay Sarıkaya ve Nejat İşler ilk kez aynı projede başrol oyuncuları olarak yer aldı. Film vizyona girdiği ilk 3 günde toplamda 330 bin kişi izledi. Bu filmde izleyicileri en çok şaşırtan şey senaryosu oldu. Filmin konusuna bakılırsa kimsenin aratmadığı çok bilinen bir iş karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

Ama filmin kendisi bundan çok farklı. İkimiz Yerine ana karakterlerine odaklandık ve anlamlı ve gerçekçi bir ortam hazırlamaya çalıştık. Romantizmden komediye, komediden dramaya gider ve bu tonları güzelce dengeler. Üstelik filmin finali seyirciyi duygulandırdı ve sonucu bir üst seviyeye taşıdı.

İkimizin Yerine filminin yönetmen koltuğunda Umur Turagay oturuyor. Senaryosunu ise Pınar Bulut üstleniyor. Filmin başrollerinde Serenay SarıkayaNejat İşler ve Zerrin Tekindor yer alıyor. Diğer oyuncu kadrosuna da aşağıdan ulaşabilirsiniz. Fragmanı da aşağıdan izleyebilir ve film hakkındaki yorumlarını bizlere iletebilirsiniz.

İkimizin Yerine Filmi Ne Zaman Vizyona Girdi?

İkimizin Yerine filmi, 21 Ekim 2016 günü film severler ile buluştu. Film çekimleri Bursa’da gerçekleşti. Almanya Galası Berlin’de, Azerbaycan Galası ise Bakü’de yapıldı.

İkimizin Yerine filmi

Oyuncu Kadrosu

İkimizin Yerine filminin oyuncuları şu şekildedir;

  • Serenay Sarıkaya – Çiçek Karakteri
  • Nejat İşler – Doğan Karakteri
  • Zerrin Tekindor – Ülkü Karakteri
  • İştar Gökseven – Murat Karakteri
  • Merve Çağıran – Sevil Karakteri
  • Aslı Bekiroğlu – Ceylan Karakteri
  • Özgür Emre Yıldırım – Kudret Karakteri
  • Ayşegül Cengiz Akman
  • Sezin Bozacı
  • Uğur Uzunel

İkimizin Yerine filmi

İkimizin Yerine Fragmanı ve Diğer Videoları

Mustafa Ersan

1997 yılında Manisa'da doğdum. Şu anda Manisa Celal Bayar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde okumaktayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu