Yerli Kadın Ünlüler

Yaren Dağ Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Yaren Dağ
Tam adı: Yaren Dağ
Doğum tarihi: 22 Temmuz 1998
Doğum yeri: İstanbul
Boyu: 1.68
Kilosu: 64
BurcuYengeç 
Mesleği: Hemşire
Aktif Yılları: 2022’den günümüze
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabitiktok

Hakkında

Yaren Dağ Kimdir? Kısmetse Olur: Aşkın Gücü programı yarışmacılarındadır.

Yaren Dağ Kaç Yaşındadır? Ailesi Kimdir, Burcu ve Boyu Kaç?

Yaren Dağ 22 Temmuz 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Kendisinden büyük bir ablası vardır. Ailesi hakkında pek bir bilgiye rastlayamadığımız Dağ, babasını kanser hastalığından 2018 senesinde kaybetmiştir. Ailesinin orta düzeyli olduğunu ve babasını kaybettikten sonra borçlarının onlara kaldığı belirten Yaren Dağ, arabasının bile babasının borçları için gittiğini de belirmiştir.

Yaren Dağ 22 Temmuz 1998 tarihinde yengeç burcu olarak dünyaya gelmiştir. Boyu 1.68, kilosu ise 64’tür. Özellikle fiziğiyle de büyük ilgi çekmektedir.

Yaren Dağ Eğitimi

Yaren Dağ, ilkokul ve lise eğitimlerini büyüdüğü semtte tamamlamıştır. Üniversite eğitimi için ise İstanbul Gelişim Üniversitesini tercih etmiştir. İstanbul Gelişim Üniversitesinde Hemşirelik bölümünden mezun olmuştur.

Yaren Dağ Kariyeri

İstanbul Gelişim Üniversitesi, hemşirelik bölümünden mezun olmadan önce, İstanbul ilinin Kadıköy ilçesinde bulunan Özel Göztepe Hastanesinde stajyer hemşirelik yapmıştır. Mezun olduktan sonra ise burada tam zamanlı çalışmaya devam etmiştir.

İstanbul ilinin Beykoz ilçesinin Kavacık semtinde bulunan Fresenius Medical Care‘de Diyaliz Hemşiresi olarak 5 ay görev yapmıştır. Burada da stajyer olarak çalışmıştır.

Sonrasında Ankara’ya taşınmak durumunda kalan Dağ, burada MD Dermatoloji Lazer & Estetik Kliniğinde çalışmaya başlamıştır. Burada da hemşire vasfı ile çalışmaya başlayan Dağ, 4 ay sonra İstanbul’a dönüş sebebiyle işi bırakmak durumunda kalmıştır.

İstanbul’da Koç Diyaliz Merkezine giren Yaren Dağ, burada Diyaliz Hemşiresi olmuştur. Yaklaşık olarak 4 ay da burada çalışmıştır.

Bunların yanı sıra Medicana Sağlık Grubu‘nda part-time olarak hemşirelik görevine 2 yıl boyunca devam etmiştir.

Güncel olarak ise Kısmetse Olur: Aşkın Gücü yarışmasının yanı sıra Ataşehir’de bulunan Voila Clinic Güzellik Merkezinde de hemşireliğe devam ediyor.

  • Özel Göztepe Hastanesi – Stajyer Hemşire (Ocak 2014- Ocak 2016)
  • Özel Göztepe Hastanesi- Hemşire (Ocak 2016- Aralık 2018)
  • Fresenius Medical Care – Diyaliz Hemşiresi (Mayıs 2018- Eylül 2018)
  • MD Dermatoloji Lazer & Estetik Kliniği – Hemşire (Nisan 2019- Temmuz 2019)
  • Koç Diyaliz – Diyaliz Hemşiresi (Haziran 2019- Eylül 2019)
  • Medicana Sağlık Grubu – Hemşire (Ocak 2018- Aralık 2019)
  • Voila Clinic Güzellik Merkezi – Hemşire (2020- Devam ediyor)

Yaren Dağ Kişisel Özellikleri

Sunuculuğunu Öykü Serter‘in üstlendiği, Kısmetse Olur: Aşkın Gücü yarışmasıyla tanınan Yaren Dağ, programda bazen çok sevilen bazen ise linçlenen kişiler arasındadır. Programa girişinde saygılı, güçlü ve vicdanlı bir erkek arıyorum diyerek giren Dağ, maddiyata da önem verdiğini vurgulamıştır. Aynı zamanda 1. bölümdeki en önemli ve gündem olan sözlerinden birisi de ”Anneni babanı seçemezsin ama kayınpederini seçebilirsin” olmuştur.

Dediğim dedik, dobra ve bencil hareketleriyle yarışmaya damga vurmaya devam ediyor. Özellikle bağırmasıyla da çok fazla konuşulan Yaren Dağ, kalbinin temiz olduğunu ve saf olduğunu da söylüyor.

Yaren Dağ Özel Hayatı

Kısmetse Olur: Aşkın Gücü programı ile tanıdığımız Yaren Dağ, programın ikinci bölümünden itibaren Erhan Saffar ile ilişki yaşamaya başlamıştır. Son dönemlerde ise ayrıldıkları iddia edilmiştir.

Yaren Dağ, programın ilk bölümünden itibaren fiziğiyle de oldukça dikkat çekiyor. 10.000 euro vererek yaptırdığı kalçalarını her defasında övüyor. Daha öncelerde kilo problemi olan Dağ’ın, tüp mide ameliyatı geçirdiğini ve ameliyattan sonra da kalça estetiği olduğu biliniyor. Saçlarına taktırdığı postişlerin aylık 10.000 TL gideri olduğunu ve çok para harcadığını da her defasında belirtiyor.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu