Yaşam

Yengeç Burcunun Özellikleri

instagram takipçi hilesi

Yengeç Burcunun Özellikleri

22 Haziran ve 23 Temmuz doğumlu olanlar yengeç burcunun özelliklerini taşımaktadır. Yengeç burcunun şehirleri arasında İstanbul, çiçekleri arasında nilüfer ve beyaz gül bulunuyor. Aynı zamanda defne ağaçlarının ve gümüş, gri gibi renklerin, yengeç burçlarına uğur getirildiğine inanılıyor.

  • Element: Su
  • Yönetici: Ay
  • Uğurlu Renk: Gümüş
  • Şanslı Sayısı: 2
  • Şanslı Günü: Pazartesi

yengec burcu3

Yengeç Burcunun Kişisel Özellikleri

Yaşamlarında her konuda alıngan ve kuruntulu burçlar arasında yer alıyor. Yengeç burçları söylenilen her cümlenin altında alınacak bir şey, söylenilen her sözün arkasında kuruntu arıyor. Takıldığı ayrıntılar, kafasında kurdukları, yaptığı işlerde mükemmeliyetçiliği araması oldukça zor bir hayata sürüklüyor onu. Yengeç burçları bunların yanı sıra duygusal insanlardır. Duygusal, kuruntulu ve ayrıntıcı insanlar olan yengeç burçları kolay anlaşılabilir insan tiplerinden değildir.

Neşeli, yardımsever iyi kalpli olmasının yanı sıra düşüncelidir. Fakat neye alındıkları genelde belli değildir. Kin besleyen burçlar arasındadır. Yengeç burçları genelde çok sabırlı insanlardır. Bu yüzden kırıldıkları olayları genelde söylemezler.

Yengeç burçları ne kadar zor insanlar olarak gözükse de anlaşmak istedikleri insanlarla, anlaşabilirler. Bu tamamen onlara bağlıdır. Kin beslemeyi seven burçlar aynı zamanda yapılan bir şeyi asla unutmaz ve bunun intikamını almaya uğraşırlar.

Yengeç Burcunun Fiziksel Özellikleri

Fiziksel olarak beyaz tenli olurlar. Yuvarlak bir yüze sahip olan yengeç burçlarının kadınları genelde çok soğuk duran ama çok güzel fiziki özelliklere sahiplerdir. Kilo alma konusunda, hormonsal ve genetik durumlar dışında çok müsaitlerdir.

yengec burcu4

Yengeç Burcu İş Hayatı

Yengeç burçlarının kuruntulu olmasının yanı sıra hisleri de kuvvetlidir. Kuruntulu olmalarının en açık ve net sebebidir bu. Çevresindeki kişileri merak eden yengeç burçları, iş hayatında çalışan arkadaşlarının da özel hayatlarını merak ederler. Kolay bir şekilde arkadaşlık kurabilen yengeç burçları arkadaşlarını da kolaylıkla silebilir. Bu yüzden iş ortamında fazla arkadaş edinemez. Yengeç burçları için; Yazarlık, yaşam koçluğu, aşçı, hemşire gibi meslekler uygundur.

Yükselen Yengeç Burcu Özellikleri

Yükseleni yengeç burcu olanlarının, normal burcu yengeç olanlardan çok büyük farkları olmamakla birlikte yükselen yengeç burçları daha sinsidir diyebiliriz. Genelde en belirgin özellikleri arasında gizlilik ön plandadır. Sürekli karar değiştirirler ve oldukça asi bireylerdir. Bir anda sinirlenip bir anda sakinleşen bu burç, dışarıdan dengesiz olarak görüldüğü için bireyler hemen uzaklaşmaktadır. Başkalarının fikirlerini, kendi fikirleri gibi sunmaya bayılırlar. Bu da sinsiliklerine bir örnek diyebiliriz. Rol yapma yetenekleri de oldukça yüksektir. Onurlu olmayı severler.

yengec burcu2

Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu