Astroloji ve Burçlarİlişki Konuları

Yengeç Burcu Kadını ve Koç Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Yengeç Burcu Kadını ve Koç Erkeği Uyumu

Koç erkeğinin otoriter yapısı duygusal Yengeç kadını için zaman zaman sorun yaratabilirken, zıt kutuplar birbirini çeker ve sağlıklı bir ilişki normaldir. Koç burcu erkeğinin coşkulu enerjisi, liderliği ve otoriter yapısı Yengeç kadınının gözünü korkutacaktır.

Yengeç Burcu Kadını ve Koç Erkeği Uyumu

Bu süreçte Yengeç kadını anlayışlı yapısıyla yaşananları kabullenmiş gibi görünse de içinde kopan fırtınayı kontrol edemeyecektir. Bu nedenle sorunlar ortaya çıktığında her iki taraf da birbirini anlamak ve sorunları çözmek için daha fazla çaba sarf ettiği sürece uyum sağlanacaktır. Her iki tarafa da saygı önce gelir. Birbirlerinin hayata bakış açısına ve yaşam tarzına saygı duymalıdırlar. Tutkulu ilişkiler için kontrol Koç burcuna bırakılmalı. Duygusal ve romantik anlarda Yengeç kadını kontrollü olmalıdır.

Yengeç Burcu Kadını ve Koç Erkeği Aşk Uyumu

yengec burcu kadini ve koc erkegi uyumu4

Özgür ve sadık taraf birbirine mutluluk getirecektir. Tam tersi, farklı kişilik özelliklerini yansıttıklarını düşündürür. Bunun için birbirlerine özgürlük vermeleri gerekir. Birbirlerine boş alan bırakmak, bu ikili arasındaki aşka uyumu getirecektir.

Yengeç kadını için güven çok önemliyken, Koç burcu erkeğinin onu kıskanması sorun yaratabilir. Bu nedenle, her iki taraf da mümkün olduğunca diğerine saygılı konuşmaya ve dinlemeye çalışmalıdır.

Özellikle bir Yengeç kadını, ne kadar romantik, şehvetli veya sevgi dolu olursa olsun, utangaç bir tavır sergileyecektir. Koç burcu erkekleri dışa dönüktür. Aşkını ilan ediyor. Ancak ifade ediliş şekli Yengeç kadınları için biraz fazla gelebilir. Bu nedenle Koç erkeğinin Yengeç kadınına karşı tutumu çok önemlidir. Yengeç kadınının iç dünyasına girmeli, şefkat ve sevgisini nezaketle ifade etmelidir. Böylece aynı dili konuşmaya başlayacaklar ve uyum sağlayacaklardır.

yengec burcu kadini ve koc erkegi uyumu3 716x405 1

Yengeç Burcu Kadını ve Koç Erkeği Cinsellik Uyumu

Bir Yengeç kadını cinsel olarak romantizm ararken, bir Koç burcu erkeği tutku arayacaktır. Bu bakımdan Koç erkeği, Yengeç kadınının isteklerine karşılık verirse Yengeç kadını da daha şehvetli olacak ve cilt uyumunu yakalayacaktır. Temel atıldıkça yataktaki uyum artacak ve her iki taraf da tatmin olacaktır.

Yengeç Burcu Kadını ve Koç Erkeği Evlilik Uyumu

Anaç olan Yengeç kadını, ev ve aile ilişkilerine değer veren kişidir. Koç burcu erkeği, onun maceracı ve liberal yönüne yenik düşer ve Yengeç kadınına uyum sağlarsa, evlilik hayatları mutlu olacaktır.

Yengeç Burcu Kadını ve Koç Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Koç burcu erkekleri, Yengeç kadınlarına sığınacak, büyük çevrelerden ve sahte arkadaşlardan kurtulacak ve bir güvenlik duygusu kazanacak. Bir Yengeç kadını, yapıyı kavrayışıyla abartılı olsa da, iyi bir arkadaşlık kurmak mümkündür.

Yengeç Burcu Kadın ve Koç Erkeği Anlaşabilirler Mi?

yengec burcu kadini ve koc erkegi uyumu1 607x405 1

Yengeç kadınının hayal gücü, Koç burcunun gerçekliğine meydan okuyabilir. Farklı zihniyetleri kabullenmekte zorlanan bu iki insan, olgunlaşıp birbirlerine saygı duymayı öğrenirlerse iyi anlaşabilirler.

Baskın Koç burcu erkeği sinirlendiğinde konuştuğunda hiçbir şey göremez ve ağzından çıkanlara dikkat etmez. Bu durum savunmasız Yengeç kadınını üzer ve güvenini sarsar. İçe dönük kişiliğinden dolayı sorunlarını anlatamaz ve Koç burcunun inatçılığında iletişim uyumunu sağlayamaz.

yengec burcu kadini ve koc erkegi uyumu2

Bir Yengeç kadını ilişkisinde ne kadar pasif görünürse görünsün, asla bir sözü veya bir eylemi unutmaz. Sinirleri saman alevi gibi olan bir Koç burcu erkeği için bu durum can sıkıcıdır. Zamanla çözülebilen bu olayların ilk defa kesilmesi ilişkileri zorlaştırabilir. Bu nedenle, bir ilişkinin uyumluluğu her iki tarafın da sabrına bağlıdır.

Bir Koç burcunu etkilemek için, ilk etapta kendisini bir lider gibi hissetmesini sağlamak önemlidir. Kolay almayı sever. Yengeç kadınları için romantik bir ilişki çok önemlidir. İlişkide sevildiğini ve sadık olduğunu hissetmek onu etkiler.

Yengeç Burcu Kadını ve Koç Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu