Yerli Kadın Ünlüler

Hanife Gürdal

instagram takipçi hilesi

hanife gürdal 1

Tam adı: Hanife Ömrüm Gürdal
Doğum tarihi: ??. ??. 1995
Doğum yeri: Torbalı, İzmir / Türkiye
Boyu: 1.64 m
Ailesi: Emine Büşra Gürdal (Kız Kardeşi), Hamide Gürdal (Kız Kardeşi)
Eşi: Kemal Ayvaz ( 2019 –     )
Çocuk (ları): – 
Mesleği: –
Aktif Yılları: 2015 yılından bu yana

Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi
Başlıklar

Hakkında

Hanife Gürdal Kimdir? Hanife Gürdal, 1995 senesinde İzmir’in Torbalı ilçesinde doğmuştur. İki kız bir de erkek kardeşi vardır. Tam adı Hanife Ömrüm Gürdal’dır. Lise mezunu olan Gürdal, 164 cm boyundadır.

Hanife Gürdal, 2015 senesinin Şubat ayında ATV ekranlarında seyirci ile buluşan ve Esra Erol‘un sunuculuğunu yaptığı  “Esra Erol’la Evlen Benimle” isimli programa katılması ile tanındı. Programa ilk olarak talip olarak katıldı. Talip olduğu kişi programda yer alan Umut isminde bir beyefendiydi. Umut talibini kabul etmedi.

Hanife, reddedildikten sonra tam 10 ay süresince gelen taliplerinin hepsini reddetti. 10 ayda fazla süredir “Esra Erol’la Evlen Benimle” adlı programda gelin adayı olarak yer alan Gürdal, 2015 yılının Kasım ayında FOX TV’de başlayan ve sunuculuğunu Zuhal Topal‘ın yaptığı “Zuhal Topal’la” adlı evlenme programına geçiş yaptı. Beyaz atlı prensini bu programda da aramaya devam etti.

Bugüne kadar hiç evlenmeyen ve beyaz atlı prensini bekleyen Hanife Gürdal, iki evlenme programında da karşısında çıkan tüm taliplerini reddetti. Bu durum seyircileri de rahatsız etti. 19 Ekim 2016 tarihinde Pop Star Şarkı Yarışması ile üne kavuşan Bayhan Gürhan, Zuhal Topal’la programına katıldı.

“Seninle Olmak Var Ya “isimli şarkısını söyleyerek iprograma giriş yapan Bayhan, gelin adayı Hanife Gürdal’a talip oldu. Aylardır onca talibini ret eden gelin adayı Gürdal, talibi Bayhan ile görüşmeyi kabul etti. Bayhan ile de anlaşamayan Gürdal, programda yoluna devam etti. KHK ile çıkarılan kanun kapsamında evlilik programları yayından kaldırıldı.

Hanife Gürdal, evlilik programlarının bitmesinin ardından 2017 yılında Acun Ilıcalı‘nın sahibi olduğu kanal olan TV 8‘de seyirci ile buluşan Aşk-ı Roman dizisi ile oyunculuk yapmaya başladı. Dizi reytinglerin düşük olması sebebi ile kısa süre sonra final yapmak zorunda kaldı. Gürdal, 2018 yılında bir benzin istasyonunda pompa görevlisi olarak çalışırken görüntülendi.

Hanife Gürdal, 18 Aralık 2019 tarihinde 24 yaşında olan ve tiyatro oyuncusu olarak çalışan Kemal Ayvaz ile evlendi. Aile ve yakın dostların katıldığı nikah töreninde sonra Gürdal ve eşi Kemal Ayvaz eğlenmek için meyhaneye gitti. Kemal Ayvaz sosyal medya hesabında “Bekarlığa veda partim” yazarak video paylaştı.

Hanife Gürdal’ın Rol Aldığı Film ve Diziler

  1. 2017 – Aşk-ı Roman (Dizi)

Videoları 

https://www.youtube.com/watch?v=glxBTjusAlw

https://www.youtube.com/watch?v=hswCU9MYrLw

Fotoğrafları

Kaynak
Biyografi.İnfo

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu