İnternet

Web Site Reklam Yayıncı Ol Digital Reklam Ağları

reklam al ver yayici ol Web Site Reklam Yayıncı Ol Digital Reklam Ağları

Web sitenizi hazırladınız SEO‘nuzu da az buçuk yaptınız.Ama Bir şey eksik!Ben bu işten para nasıl kazanıcam. İşte tam da bu konuda araştırmam sonucunda sanal ortam da reklam alım ve yayıncı olma imkanı sunan en iyi ve kaliteli digital reklam ağlarını araştırdım. işte Yayıncı olarak para kazandıran veya reklam vermek isteyenlerin aradığı adresler :

 1.  GOOGLE ADSENSE  Herkesin bildiği tıklama başına ve en yaygın reklam ağ ve birinci sırada
 2.  CPMAFFİALİTE  →Yeni incelediğim bir ajans.Kendimizde çalıştık.Gösterim başına en çok veren firmalrın başında yer alıyor! Ayrıca Türkiye desteği bulunmakta.
 3. ADNİMO  →10 yıllık Reklamveren ve Yayıncı ilişkisini en iyi bilen ve hakkını veren bir şirkettir.(Şuan çalıştığımız bir firmadır.)
 4. REKLAM ACTIONTürk firmasıdırSatış ve Tıklama üzerine para veren reklam şirketidir. (Çalıştığımız bir firmadır.Tavsiye edilir)
 5.  WORDEGO  → Yeni bir platform ama birçok kaliteli firma var içinde
 6.  ADNET   → Genelde gösterim başına veriyor ama kayıt olmak baya zor iyi hitiniz varsa günlük 10 bin den altına izin vermiyor.
 7.    →  Gösterim ve tıklama başına kazandırıyor
 8.  REKLAMSTORETıklama başına genelde ama gösterim başına otomatik yüksek hitli sitelere bol kazanç sağlıyor.
 9.  CPMFUNGösterim başına ve click”Tıklama” başına para veren reklam şirketidir.- gerekli türkçe bilgilendirme : http://www.ebedava.com/reklam-gosterimine-odeme-yapan-en-iyi-firma-cpm-fun/
 10. REKLAMPORTGösterim ve Tıklam başına para verir.Ama gösterim başına para kazanmanız için 10k en az olmalı ki kazandığınızı anlayasınız
 11. ADMEDIASPACE  →  Gösterim başına para veren bir sitedir.Daha yeni bir kuruluş olmasına rağmen deneyen arkadaşlarımın deneyimi olumludur.
 12. INSERTIONADSatış üzerine ve bundan prim dağıtan bir reklam şirketi
 13. AdMatic  → Piyasaya hızlı bir giriş yapan bu önemli reklam şirketi kendinden emin adımlarla hem reklam verenlerin hemde yayıncıların yüzünü güldürmeye devam ediyor.Birçok sitede gördüğünüz (Hurriyet,Milliye gibi) splash reklamları büyük sitelerde yayıncı tutması ve araştırdığım kadarıyla raporlamalarının doğru istatisklere dayanması da beni cezbetmekte.
 14. ReklamBux  → Daha yeni oluşum içinde olan bu şirket hem CPM hemde CPC yani hem tıklama hemde gösterim başına para vermekte.Ayrıca incelerken birçok kaliteli reklam ajanslarıyla birlikte çalışıyor.Panelleri  de çok güzel ve kullanışlı.
 15. Link.TL →  Paylaşacağınız veya bağlantı vereceğiniz linkleri kısaltarak kolayca para kazanabilirsiniz.

Araştırmalarım devam etmektedir. Araştırmalarımı yaparken ilk kendim veya başka bu işle uğraşan yakın çevremdeki insanlarla iletişime geçerek sorarak yapmaktayım.Size en kesin ve gerçek bilgi sağlamak açısından.Forumlara veya bir başka blog sitelere değil ilk ağızdan bilgiyi almaya çalışmaktayım.


11 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı