Akıllı Telefonlar ve TabletlerAlışveriş RehberiKişisel Bilgisayarlar ve Donanımları

Apple Ürününüzü Kontrol Edin! Orjinal Mi, Değil Mi?

Apple Orjinal Ürün Kontrolü (Online)

instagram takipçi hilesi

Apple Ürün Sorgulama, iPhone Orjinallik Sorgulama Nasıl Yapılır? Apple Ürününüzü, orjinal olup olmadığını nasıl kontrol ederiz?  Teknolojinin gelişmesiyle, her yıl yeni modeller ortaya çıkıyor ve eski modeller deyim yerindeyse çöp oluyor. Ancak bu, Apple ürünlerinde tam olarak söylenecek bir tabir değil. Çünkü Apple ürünlerinden 5 yıl önceki versiyonu bile halen en çok kullanılan modellerden biri.

Bu yüzden kaliteli ve yazılım desteğini de ortaya koyulduğunda böyle muazzam bir ekol ortaya çıkıyor. İkinci el piyasası bile, ürünlerin kalitesini tam olarak ortaya koyduğunu görüyorsunuzdur. Pahalılık söz konusu olduğunda da ister sıfır isterse, ikinci el ürünlerde sahte ürünlere denk gelebilirsiniz.

Apple Orjinal Ürün Kontrolü Nasıl Yapılır?

Aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi, Apple’ın resmi internet adresinde bulunan bir alan var. Bu bağlantıyı hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz. Bu alanda, sizden istenen bilgi ise ürünün model numarası, ID numarası, seri numarasıdır. Bu alana ilgili seri numarasını girerek; airpod, iphone, ipad, mac, macbook, şarj aleti, adaptör  gibi bütün apple ürünlerinin kontrolünü sağlayabilirsiniz.

kontrol et

Eğer bir iPhone veya iPad kullanıyorsanız : Tuş takımını kullanarak;  *#06# tuşlayın! Çıkan numaralar ürününüzün seri numarasıdır.

Aşağıdaki bağlantı sayesinde Apple’ın bütün ürünlerini ; Apple Kulaklıkları Airpods, iPhone,i Pad, Apple aksesuarlarının tamamını yani bütün Apple ile ilgili olan çıkarılmış veya Apple üretimi olan bütün ürünlerin orjinallik sorgusu gerçekleşmektedir.

1. Aşağıdaki bağlantıya tıklayın:

APPLE ORJİNAL ÜRÜN KONTROLÜ ETMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

2. iPhone, iPad veya diğer ürünlerinizin seri numarasını ilgili alana yazın. Doğrulama kodunu girin.

>> Eğer seri numarasını bulmak için zorlanıyorsanız buraya tıklayarak ürünlerin seri numaralarının nerden bakıldığını öğrenebilirsiniz.

3. Gönder butonuna tıklayın.

Sonuç: ürününüz çıkacak ve desteğiniz ile ilgili bilgiler verecektir. Eğer bilgiye erişemezse ürününüz satın alımı gerçekleşmemiştir. Kısaca orjinal değildir.

Apple Ürün Sorgulama / Apple Orjinallik Sorgulama ilgili videolar

3 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu