Apple Ürününüzü Kontrol Edin! Orjinal Mi, Değil Mi?

Apple Orjinal Ürün Kontrolü (Online)

Google News

Apple Ürününüzü, orjinal olup olmadığını nasıl kontrol ederiz?  Teknolojinin gelişmesiyle, her yıl yeni modeller ortaya çıkıyor ve eski modeller deyim yerindeyse çöp oluyor. Ancak bu, Apple ürünlerinde tam olarak söylenecek bir tabir değil. Çünkü Apple ürünlerinden 5 yıl önceki versiyonu bile halen en çok kullanılan modellerden biri. Bu yüzden kaliteli ve yazılım desteğini de ortaya koyulduğunda böyle muazzam bir ekol ortaya çıkıyor. İkinci el piyasası bile, ürünlerin kalitesini tam olarak ortaya koyduğunu görüyorsunuzdur. Pahalılık söz konusu olduğunda da ister sıfır isterse, ikinci el ürünlerde sahte ürünlere denk gelebilirsiniz.

Apple Orjinal Ürün Kontrolü Nasıl Yapılır?

Aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi, Apple’ın resmi internet adresinde bulunan bir alan var. Bu bağlantıyı hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz. Bu alanda, sizden istenen bilgi ise ürünün model numarası, ID numarası, seri numarasıdır. Bu alana ilgili seri numarasını girerek; airpod, iphone, ipad, mac, macbook, şarj aleti, adaptör  gibi bütün apple ürünlerinin kontrolünü sağlayabilirsiniz.
kontrol et

Eğer bir iPhone veya iPad kullanıyorsanız : Tuş takımını kullanarak;  *#06# tuşlayın! Çıkan numaralar ürününüzün seri numarasıdır.

Aşağıdaki bağlantı sayesinde Apple’ın bütün ürünlerini ; Apple Kulaklıkları Airpods, iPhone,i Pad, Apple aksesuarlarının tamamını yani bütün Apple ile ilgili olan çıkarılmış veya Apple üretimi olan bütün ürünlerin orjinallik sorgusu gerçekleşmektedir.

APPLE ORJİNAL ÜRÜN KONTROLÜ ETMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir