Akıllı Telefonlar ve TabletlerEgzersiz ve Fitness

Su İçmeyi Hatırlatan Program Önerileri

instagram takipçi hilesi

Uzmanlar günde en az 2 litre su içilmesi gerektiğini söylüyor. Ancak birçok insan unuttuğu için günlerce bazen de haftalarca su içmiyor. Hal böyle olunca her gün elimizden bir dakika bile düşmeyen cep telefonları imdadımıza yetişti. Birçok su içmeyi hatırlatan program çıkarttılar. Eğer siz de unuttuğunuz için su içemiyorsanız, aşağıdaki bahsedeceğimiz programlardan size uygun olanı indirebilir, bu işi keyifli hale getirebilirsiniz.

Su İçmeyi Hatırlatan Program Önerileri

Su İçme Akvaryum

su içmeyi hatırlatan program önerileri

İlk uygulamamız son derece keyif veriyor. Uygulama, günlük içmeniz gereken su miktarını, uyanma ve yatış saatlerini öğrendikten sonra size gün içinde bildirimler gönderiyor. Ama bu bildirimler sıradan değil. Eğer su içtiğinizi programa kaydederseniz sizin için bir akvaryum oluşturuyor. Siz su içtikçe bu akvaryuma yepyeni balıklar ekleniyor. Eğer su içmezseniz balıklarınız da gidiyor.

Aqualert: Su Hatırlatıcısı H2O

su içmeyi hatırlatan program önerileri

Aqualert hem keyifli hem de bilinçli bir uygulama. Günlük içmeniz gereken su miktarını, hangi bardakla su içtiğinizi, dün ne kadar su içtiğinizi, bu ay ne kadar su tükettiğinizi hafızasına kaydediyor. Kaydettiği bilgileri karşınıza grafiklerle aktarıyor. Bu sayede siz, geçtiğimiz günlere göre kendinizi kıyaslayarak karşılaştırma imkanı elde ediyorsunuz. Uygulamanın renkli arayüzü ve grafikleri kendine çeken detaylar arasında yer alıyor.

Su İçme Hatırlatıcı Takipçi

su içmeyi hatırlatan program önerileri

Eğer yukarıda bahsettiğimiz akvaryumu beğendiyseniz bu uygulamaya da bayılacaksınız. Yine akvaryuma benzeyen bir tema ile karşımıza çıkan uygulama, farklı konseptler içeriyor. Yeni yıl, ülke, aşk gibi konseptler arasında seçim yaptıktan sonra günlük su içme bilgilerinizi kaydetmeniz gerekiyor. Uygulama sizin seçtiğiniz konsepte uygun bir simge ekleyerek, su içmeyi eğlence verici hale getiriyor.

Watered Lite

su içmeyi hatırlatan program önerileri

Watered lite uygulamasının teması musluk. Bu musluktan akan su miktarı sizin içmeniz ile orantılı. Eğer siz su içerseniz havuzunuz  dolar. Ama su içmezseniz musluktan hiçbir şey akmaz ve havuz sahibi olamazsınız. Uygulamada bildirim özelliği, tema seçme, su içme grafiği oluşturma, günlük ve aylık kontrol etme gibi seçenekler buluyor. Ayarları kendinize göre yaptıktan sonra, renkleri kişiselleştirerek kullanabilirsiniz.

Su İçmeyi Hatırlatan Program Önerileri: su SuKolik 2020

su

Gedik son uygulama önerimize. Sukolik hem eğlenceli hem de bilgilendirici olmayı başarmış bir uygulama. Şık tasarıma sahip olan bu uygulama, su içme takviminizi gün gün takip ediyor. Size gün içinde bildirimler göndererek su içmeniz gerektiğini söylüyor. İçtiğiniz su miktarının kaç mL olduğunu manuel ya da otomatik olarak girebilir, günlük içmeniz gereken miktara ulaştığınızda bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu