İnternet ve Web

Web Site Reklam Yayıncı Ol Digital Reklam Ağları

instagram takipçi hilesi

reklam al ver yayici ol

Web sitenizi hazırladınız SEO‘nuzu da az buçuk yaptınız.Ama Bir şey eksik!Ben bu işten para nasıl kazanıcam. İşte tam da bu konuda araştırmam sonucunda sanal ortam da reklam alım ve yayıncı olma imkanı sunan en iyi ve kaliteli digital reklam ağlarını araştırdım. işte Yayıncı olarak para kazandıran veya reklam vermek isteyenlerin aradığı adresler :

En Güncel İnternet Reklam Ajansları Listesi (Tıklama/Gösterim/Satış Ortaklığı)

 GOOGLE ADSENSE

Herkesin bildiği tıklama başına ve  gösterim başına para kazandıran Google’ın reklam servisidir. En yaygın reklam ağ ve birinci sırada. Ancak web sitesi veya Youtube’dan para kazanılabilir.

(YENİ) PUBİZA

Paylaşacağınız veya bağlantı vereceğiniz linkleri kısaltarak kolayca para kazanabilirsiniz. Pubiza’da yeni Affialete kazanç sistemi yani satış ortaklığı sistemi de geldi. Hem de kampanyalarında tanıdık markalar mevcut. Sitenize veya instagram vb sosyal ağlarınızda satış ortaklığı programından seçtiğiniz markanın linkiyle yüzde kazanç elde edebilirsiniz. Açıkçası benim favorimdir.

ADMİTAD

Rus kaynaklı olan satış ortaklığı sistemi ve Türkiye dahil olmak üzere , bizim de kullandığımız en iyi satış ortaklığı sistemidir. Raporları anlık ve gerçek ölçümler elde eder. Birçok yerli ve yabancı firmaya sahip.

REKLAM ACTION

Türk firmasıdırSatış ve Tıklama üzerine para veren reklam şirketidir.

Gelirortakları

 Reklamaction benzeri yine Türk firmasıdır. Öyle ki panelleri bile birbirine oldukça benzer.

 WORDEGO 

 Yeni bir platform ama birçok kaliteli firma var içinde

 ADNET   

Genelde gösterim başına veriyor ama kayıt olmak baya zor iyi hitiniz varsa günlük 10 bin den altına izin vermiyor.

  OAT

Gösterim ve tıklama başına kazandırıyor

 REKLAMSTORE

Tıklama başına genelde ama gösterim başına otomatik yüksek hitli sitelere bol kazanç sağlıyor.

 CPMFUN

Gösterim başına ve click”Tıklama” başına para veren reklam şirketidir.- gerekli türkçe bilgilendirme :

REKLAMPORT

Gösterim ve Tıklam başına para verir.Ama gösterim başına para kazanmanız için 10k en az olmalı ki kazandığınızı anlayasınız

ADMEDIASPACE 

Gösterim başına para veren bir sitedir.Daha yeni bir kuruluş olmasına rağmen deneyen arkadaşlarımın deneyimi olumludur.

AdMatic 

Piyasaya hızlı bir giriş yapan bu önemli reklam şirketi kendinden emin adımlarla hem reklam verenlerin hemde yayıncıların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Birçok sitede gördüğünüz (Hurriyet, Milliyet gibi) splash reklamları büyük sitelerde yayıncı tutması ve araştırdığım kadarıyla raporlamalarının doğru istatistikklere dayanması da beni cezbetmekte.

 Araştırmalarım devam etmektedir. Araştırmalarımı yaparken ilk kendim veya başka bu işle uğraşan yakın çevremdeki insanlarla iletişime geçerek sorarak yapmaktayım. Size en kesin ve gerçek bilgi sağlamak açısından. Forumlara veya bir başka blog sitelere değil ilk ağızdan bilgiyi almaya çalışmaktayım.

11 Yorum

  1. Bilgi sayfamız güncellenmiştir.Daha önce yayınlana ve aktifliğini kaybeden iki ajans kaldırılmış yerini 2 ajans eklenmiştir.Sizler için titizlikle araştırma yapamaya devam ediyor ve bu piyasada en doğru ve güncel bilgileri vermeye çalışıyoruz

  2. YENİ REKLAM AJANSLARI TESTTEN GEÇMİŞTİR. SİZ ZİYARETÇİLERİMİZE SUNULMUŞTUR. TESTTEN GEÇENLERİ SADECE YAZMAKTAYIZ!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu