Web Site Reklam Yayıncı Ol Digital Reklam Ağları

reklam al ver yayici ol

Web sitenizi hazırladınız SEO‘nuzu da az buçuk yaptınız.Ama Bir şey eksik!Ben bu işten para nasıl kazanıcam. İşte tam da bu konuda araştırmam sonucunda sanal ortam da reklam alım ve yayıncı olma imkanı sunan en iyi ve kaliteli digital reklam ağlarını araştırdım. işte Yayıncı olarak para kazandıran veya reklam vermek isteyenlerin aradığı adresler :

Aşağıdaki yayıncı olarak ; tıklama , gösterim veya satış ortaklığıyla kazanç elde edebileceğiniz , sitelerin listesidir. Son güncelleme: 14.08.2020.

En Güncel İnternet Reklam Ajansları Listesi (Tıklama/Gösterim/Satış Ortaklığı)

 1.  GOOGLE ADSENSE  Herkesin bildiği tıklama başına ve en yaygın reklam ağ ve birinci sırada
 2. ADMİTAD →Rus kaynaklı olan satış ortaklığı sistemi ve Türkiye dahil olmak üzere , bizim de kullandığımız en iyi satış ortaklığı sistemidir. Raporları anlık ve gerçek ölçümler elde eder. Birçok yerli ve yabancı firmaya sahip.
 3. (YENİ) PUBİZA→  Paylaşacağınız veya bağlantı vereceğiniz linkleri kısaltarak kolayca para kazanabilirsiniz.
 4. REKLAM ACTIONTürk firmasıdırSatış ve Tıklama üzerine para veren reklam şirketidir. (Çalıştığımız bir firmadır.Tavsiye edilir)
 5. GelirortaklarıReklamaction benzeri yine Türk firmasıdır. Öyle ki panelleri bile birbirine oldukça benzer.
 6.  WORDEGO  → Yeni bir platform ama birçok kaliteli firma var içinde
 7.  ADNET   → Genelde gösterim başına veriyor ama kayıt olmak baya zor iyi hitiniz varsa günlük 10 bin den altına izin vermiyor.
 8.   OAT→ Gösterim ve tıklama başına kazandırıyor
 9.  REKLAMSTORETıklama başına genelde ama gösterim başına otomatik yüksek hitli sitelere bol kazanç sağlıyor.
 10.  CPMFUNGösterim başına ve click”Tıklama” başına para veren reklam şirketidir.- gerekli türkçe bilgilendirme : http://www.ebedava.com/reklam-gosterimine-odeme-yapan-en-iyi-firma-cpm-fun/
 11. REKLAMPORTGösterim ve Tıklam başına para verir.Ama gösterim başına para kazanmanız için 10k en az olmalı ki kazandığınızı anlayasınız
 12. ADMEDIASPACE  →  Gösterim başına para veren bir sitedir.Daha yeni bir kuruluş olmasına rağmen deneyen arkadaşlarımın deneyimi olumludur.
 13. AdMatic  → Piyasaya hızlı bir giriş yapan bu önemli reklam şirketi kendinden emin adımlarla hem reklam verenlerin hemde yayıncıların yüzünü güldürmeye devam ediyor.Birçok sitede gördüğünüz (Hurriyet,Milliye gibi) splash reklamları büyük sitelerde yayıncı tutması ve araştırdığım kadarıyla raporlamalarının doğru istatisklere dayanması da beni cezbetmekte.

Araştırmalarım devam etmektedir. Araştırmalarımı yaparken ilk kendim veya başka bu işle uğraşan yakın çevremdeki insanlarla iletişime geçerek sorarak yapmaktayım.Size en kesin ve gerçek bilgi sağlamak açısından.Forumlara veya bir başka blog sitelere değil ilk ağızdan bilgiyi almaya çalışmaktayım.

11 Yorum

 1. Bilgi sayfamız güncellenmiştir.Daha önce yayınlana ve aktifliğini kaybeden iki ajans kaldırılmış yerini 2 ajans eklenmiştir.Sizler için titizlikle araştırma yapamaya devam ediyor ve bu piyasada en doğru ve güncel bilgileri vermeye çalışıyoruz

Bir cevap yazın

KULLANICILAR BUNLARA DA BAKTI

Başa dön tuşu