blank
blank

Sinem Sülün

blank

Sinem Sülün

Tam adı: Sinem Sülün
Doğum tarihi: 1989
Doğum yeri: Samsun / Türkiye
Boyu: 1.76 m
Eşi: Mustafa Yüksel (e. 2013, b. 2016)
Çocuk (ları): 
Mesleği: Manken, model
Aktif Yılları: 2005 yılından bu yana

Sosyal Medyada
instagram-hesabi Sinem Sülün
Başlıklar

Hakkında

Sinem Sülün kimdir? Sinem Sülün, 1989 yılında Samsun’da dünyaya gelmiş Türk model ve mankendir. 5 yaşından beri İzmir’de yaşayan mankenin anne ve baba tarafıda aslen Karadenizlidir. Babası askerdir.

2005 yılında düzenlenen Miss Turkey güzellik yarışmasına katılmıştır. Yarışmada Miss Model of Turkey 1.si olarak adını duyuran Sülün, 2007 yılında ise katıldığı Miss Turkey Universe’de 2. olmuştur. Daha sonra Türkiye’yi Vietnam’da 2008 yılında yapılan Kainat Güzellik yarışmasında temsil etmiştir. Modellik ve mankenlik hayatı ise bu güzellik yarışmalarıyla birlikte başlamıştır.

Kullanıcılar şunu da okudu:
Adalet Ağaoğlu

Arka Sokaklar isimli kült televizyon dizisinde bölüm oyunculuğu yaparak konuk olarak yer almıştır.

Tekstil alanında çalışan iş adamı Mustafa Yüksel’le 2013 yılında evlenen Türkiye güzeli, sonrasında evliliğiyle gündeme gelmiştir. Sinem Sülün evlendikten bir süre sonra, yatak odalarındaki ‘böcek’ adıyla bilinen dinleme cihazını üçlü prizde bularak dinlendikleri fark etmiştir. Bu işi yapanın eşinin ailesi olduğunu iddia etmiş ve mahkemeye başvurmuştur. Açılan dinleme davasıyla Sülün’ün kayınpeder ve kayınvalidesi Sami Yüksel ile Birsen Yüksel 2 yıl 6 ay hapis cezası almıştır.

Sülün, bu olayın üzerinden geçen süreden sonra Etiler’de karşılaştığı eski kayınpederiyle tartışmasının ardından yeniden gündem olmuştur. Eski kayınpederi tehdit edildiği için Sülün’e dava açmıştır.

Videoları

Fotoğrafları

avatar
  Abone ol  
Bildir
Ayrıca bakabileceğiniz bilgi
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı