Yerli Kadın Ünlüler

Öykü Berkan Kimdir?

instagram takipçi hilesi

oyku berkan 26

Tam adı: Öykü Berkan
Doğum tarihi: 06 Temmuz 2001
Doğum yeri: İstanbul, Bayrampaşa / Türkiye
Boyu: 1,63 m
Ailesi: 
Sevgilisi:
Mesleği: YouTuber
Aktif Yılları: 2018’den Günümüze
imdb-logo

youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Öykü Berkan kimdir? Öykü Berkan, Türk Youtuber’dır. Bunun yanı sıra Acun Ilıcalı‘nın Exatlon Challenge isimli yarışmanın kadrosunda yer almaktadır. Exathlon Challenge, Netflix‘de yayınlanacak olan Türk Youtuber’ların Dominik’te ayrıştığı bir programdır.

Öykü, 2001 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. Dünyaya geldiğinde henüz 7 aylıktı. Bu nedenle bir süre kuvöze alındı. Doktorlar bebeğin hasta olacağını ve öleceğini söylemiştir. Ayrıca, kalbinde de delik vardır. Sağlık problemleri bir süre daha devam etmiştir. 6 yaşında verem hastalığına yakalanmıştır.

Babası bir fabrikaya ortak olarak çalışmaktadır. Annesi ise ev hanımıdır. Öykü, eğlenceli ve sempatik tavırları ile hem Youtube hem de İnstagram’da geniş bir hayran kitlesine sahiptir.

İlginizi çekebilir: Exatlon Programı ve Yarışmacıları

Annesi ve babası çok küçük yaştayken boşanmıştır. Annesi Özer isminde biriyle evlenmiştir. Bu nedenle bir dönem anneannesi ve dedesiyle birlikte şimdiyse anneannesi ve kız kardeşi ile birlikte yaşamaktadır. Anneannesini çok sevmektedir ve onların yanından ayrılırken çok üzülmüştür.

Burnuna 17 yaşındayken estetik yaptıran Öykü, piyano ve gitar eğitimi almış olsa da öğrenememiştir. Yerine göre öz güvenli olduğunu belirten Youtuber, bir hastalığı nedeniyle sık sık kilo alıp vermektedir.

Çocuksu tavırları ile kendini sevdirmeyi başarmıştır. En sevdiği yemek makarnadır. Kendisine oyunculuk ve proje teklifleri geldiğini belirtmiştir. Ancak, onun için öncelik olan eğitimi tamamlamaktır.

Kolunda babasının imzası olan Öykü, ailesinin isteği üzerine liseyi Kız Meslek Lisesi’nde okumuştur. Ancak, burada okumayı istemediği için okula gitmemiştir ve devamsızlık nedeniyle sınıfta kalmıştır. Ailesi bunun üzerine Öykü’yü istediği okula yazdırmıştır.

Hayatının bir döneminde bir kitap için kapak modelliği yapmıştır. Bu kitap; Zeynep Sey isimli yazarın Siyah Buruk Tebessümü isimli kitabıdır.

Youtube kanalına çok sık video yüklememektedir. Ancak, insanların ilgisini çeken konulara değindiği için birçok abonesi vardır. Genel olarak makyaj ve güzellik konularında videolar çekmektedir. İlk zamanlar Facebook’u aktif olarak kullanmıştır. Ardından İnstagram ve Youtube’a ağırlık vermiştir.

Musicly videoları kendisinin tanınmasına sebep olmuştur. Aslında çok başarılı olmasa da; piercing kullanması ve saçlarını sık sık boyatmasını insanların dikkatini çekmiştir.

Eşit Ağırlık bölümünde okuyan Öykü Berkan’ın annesi göğüs kanserine yakalanmıştır. 3. evredeyken kanserini fark eden annesinin tümörü agresif türdendir.

Solan olan Öykü  bunun yanı sıra takıntılı bir kişiliğe sahiptir. Özellikle yorgan konusunda çok hassastır. Yorgan yamuk ise kesinlikle uyuyamamaktadır.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu