Film & Dizi Önerisi

Exatlon Programı ve Yarışmacıları

instagram takipçi hilesi

Netflix, yepyeni bir yarışmaya kapılarını açtı. Üstelik bu kez bir dizi ya da film konusunda değil, yarışma konusunda! Exathlon yarışması, izlemekten çok hoşlandığımız Türk youtuberları bir araya getirmiştir. Acun Medya Global tarafından ortaya çıkan yarışmanın sunucusu ise Orkun Işıtmak’tır. İşte izleyecek yeni bir şeyler arayanlar için Exatlon programı ve yarışmacıları: 

Exatlon Programı ve Yarışmacıları

Exathlon programı ve yarışmacıları

2020 senesinin en sevilen programlarından bir tanesi olan Survivor’un bitmesi ile birlikte açılacak olan boşluğu Acun Ilıcalı Exatlon programı ile bitiriyor. Survivor’un bitmesine yakın yayına başlayan Exatlon , Youtube üzerinden tanınıp da sevinen farklı kategorilerden kişileri Netflix platformuna taşıyor.

Exatlon programı Dominik’te çekiliyor. Yarışma aslında  dünya genelinde biliniyor. Anca Acun, diğer yarışmaları ülkemize getirerek reyting rekorları kırdığı gibi Exatlon yarışmasında da bu başarıyı yakalayacağa benziyor. Spor ve realitenin bir araya geldiği Exatlon , hem grup hem de bireysel yarışmalardan oluşuyor.

Exatlon Yarışmacıları Kimlerdir?

Exathlon programı ve yarışmacıları

Doğan Kabak

Exathlon programı ve yarışmacıları

Dünyanın birçok yerinden otomobilleri inceleyen Doğan Kabak, kanalında tanıtım yapmaktadır. Arabalar konusunda birçok modeli incelemiş, izleyenlerin bilgi sahibi olmasını sağlamıştır. Ayrıca, otomobil gazeteciliği yapmaktadır.

Buse Plan

Buse plan

1995 yılında dünyaya gelen Buse, deli dolu kişiliği ve eğlenceli videoları ile ilgi çeker. Hem güzel fiziği hem de fotoğrafları ile sosyal medyayı sallayan Buse Plan, Youtube’da 96.3 bin aboneye ve 48 videoya sahiptir.

Barış Erdoğan

1995 yılında Norveç’de doğan Barış Erdoğan, kanalında performans videoları ile ilgi çekiyor. Bunun yanı sıra; Türkiye Parkur Şampiyonluğu ve Ninja Warrior bölüm birincisidir. Barış Erdoğan’ın Youtube’da 275 bin abonesi ve 272 videosu vardır.

Burce Yağmur Karabal

1992 yılında dünyaya gelen Burce Yağmur, eğitimini İtalyan Dili ve Edebiyatı bölümünde almıştır. Bir dönem BJK TV’de spot muhabirliği yapmıştır.

Uras Benlioğlu

1982 yılında dünyaya gelen Uras Benlioğlu, uzun süre ATV’de çalışmıştır. 2014 yılında Youtube üzerinde bir kanal açarak yayın yapmıştır. Kanalında ilginç deneyler yaparak ilgileri üzerine toplamıştır. 2,83 milyon abonesi ve 938 videosu vardır.

Zeynep Aleyna Şen

2011 yılından bu yana Youtube videoları yayınlayan Zeynep Aleyna, özellikle makyaj ve güzellik konusunda çekimler yapmaktadır. Kanalında şuanda 37.1 bin abone  ve 20 video vardır.

https://www.youtube.com/watch?v=UjLOBfAjGaM

Dilan Ay

Dilan Ay, instagram fenomenidir. Youtube kanalında sağlıklı yaşama dair konulara değinen Dilan Ay, 47,4 bin aboneye sahiptir.

Buğra Kazancı

Oyun içerikli videoları ile ilgi çeken Buğra Kazancı, hem twich hem de Youtube’da geniş hayran kitlesine sahiptir. Özellikle Minecraft isimli oyunu anlattığı kanalı, oyuncu kullanıcıların çok sevdiği paylaşımlara sahiptir.

Gözde Demiral

MiaFitz lakabı ile de bilinen Gözde, 2018 yılında “Yılın kadın yayıncısı” ödülünü kazanmıştır.

Hayrettin

Exathlon programı ve yarışmacıları

Hayrettin, 1984 yılında dünyaya geldi. Hem dizi hem de eğlence programlarında rol aldı. Youtube kanalı üzerinden yurt dışını gezerek, oradaki yabancılara çeşitli şakalar hazırlayarak geniş bir hayran kitlesine sahip olmuştur. Hayrettin’in şuanda 2,09 milyon abonesi ve 430 videosu vardır.

Mendebur Lemur

Asıl adı Hakan olan Mendebur Lemur, eğlence ve ürün tanıtımı yapan bir kanala sahiptir. Youtube’da bir milyondan fazla takipçiye sahiptir.

Öykü Berkan

2018 yılında Youtube kanalı açan Öykü Berkan, “Siyahın Buruk Tebessümü” isimli kitaba kapak modelliği  yapmıştır.

Furkan Kaya

Furkan Kaya ağır sağlam lakabı ile de bilinir. Vücut geliştirme konusunda yaptığı  videoları sayesinde zengin takipçi sayısına sahiptir. İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunu olan Furkan Kaya, 534 bin abonesi ile ilgi çeker.

Elanur Pat

2000 yılında dünyaya gelen Elanur, Twich platformundaki “RunalexX”  ismiyle yaptığı paylaşımları ile de tanınmıştır.

Furkan Yaman

Exathlon yarışması ve yarışmacıları

Oyun ve eğlence konulu paylaşımlar yapan Furkan Yaman, kanalından kazandığı para ile ünlü bir burger dükkanı satın almıştır. Kanalında oyun ve eğlence videoları yayınlar.

Dilara Aydın

Yemek, güzellik ve moda konulu videolar çeken Dilara aydın, Youtube camiasında henüz yenidir. Her geçen gün gelişmeye devam eden kanalının yanı sıra instagramda da beğenilen biridir.

Oğuzhan Uğur

Exathlon programı ve yarışması

Oğuzhan Uğur, Youtube kanalının yanı sıra; oyunculuk, şarkıcılık, sunuculuk ve yönetmenlik yapmaktadır. “Çok Şükür” isimli albümü vardır. Babala TV isimli kanalının abone sayısı 2,41 milyon, video sayısı ise 234’tür.

https://www.youtube.com/watch?v=2evuISJKXko

Tansu Sülün

Okurum, yazarım, konuşurum. Kelimelerin efendisiyim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu