Yerli Erkek Ünlüler

Reynmen (Yusuf Aktaş) Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Reynmen
Tam adı: Yusuf Aktaş (Reynmen)
Doğum tarihi: 06 Aralık 1995
Doğum yeri: İstanbul / Türkiye
Boyu: 1,78 m
Ailesi: Nasibe Yılmaz ve Rahmi Aktaş
Sevgilisi: Bahar Şahin
Burcu: Yay
Mesleği: Youtuber, Rapçi / Şarkıcı
Aktif Yılları: 2017’den bu yana

youtube-chaneldeezer logo mblisten-on-apple-music-logospotify-connect-compatibility-logo-

Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Derdim olsun ve bu sene Ela adlı parçalarıyla, gündemden düşmeyen ve sinir bozucu şekilde şarkılarının dillerden sökülmesi zor olan,  Reynmen adıyla tanıdığımız Yusuf Aktaş kimdir? Bu Biyografi sayfasında en bol ve en güncel şekilde detaylarını bulabilirsiniz.

 Reynmen (Yusuf Aktaş), 6 Aralık 1995 yılında Bağcılar, İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Annesinin adı Nasibe,babasının adı ise Rahmi’dir. Ablası ve kardeşi olmak üzre üç kardeştir. Yine yaşamını Bağcılar’da devem ettirmektedir.

Eğitimini, Ahmet Kabaklı Okulunda ilköğretim eğitimini alırken nakil olmuş ve ardından da Fatih Sultan Mehmet İlköğretiminde ilk öğretim eğitimini almıştır. Ardından Bahçeşehir İMKB Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesine kaydolmuş fakat burada da durmamış Başakşehir Lisesine geçiş yapmış. Ancak buradan da eğitimini tamamlayamamış Açıköğretim’de Liseyi tamamlayarak lise eğitimini bitirmiştir. Şuan ise Radyo ve Televizyon Programcılığı okuyor.

Reynmen, ilk çıkışını ise video paylaşım sitesi olan Scorp’ta çekmiş olduğu videolarla bir anda fark edilmiş ve yükselmiştir. Sosyal medyada en çok takip edilen bir isim haline gelmiş ve bu sayede fenomen olmayı başarmıştır. Ardından Youtube’a geçiş yapmış ve takipçilerini bu alana çevirmiştir. Youtube’da videolarını devam etmiş ve takipçi , izlenme sayılarını arttırmıştır. Bu sayede en iyi youtuberlar arasına girmiştir. Hatta en başında geliyor bazı listelere göre.

Reynmen, sosyal medya dışında da oldukça aktiftir .Özellikle de sanatçılarla yakınlığı avantajı haline gelmiştir. Murat Cemcir ve Ahmet Kural  ile birlikte Sie Liegt in Meinen Armen şarkısını seslendirmişlerdir. Bu şarkıyla büyük beğeni toplamışlardır.

2018 yılında dünyanın en iyi oyuncularından biri olan Hollywood yıldızı Dwayne Johnson ile birlikte,Hong Kong’ta bir araya gelmiştir. Bu buluşmanın videosuyla Yusuf Aktaş’ın yani Reynmen’in ne kadar da büyük bir isim olduğunu göz önüne gelmiştir. Yine Hong Kong’ta The Rock  ile de görüşmüştür.

Youtube üzerinde yayınladığı bir video hemen milyonlara ulaşabilme olasılığı vardır. Özellikle de abone sayısının 5 milyonun olması buna sebepken abone olmayanların ve medyanın da etkisi büyüktür.

Reynmen, müzik kariyerinde ise  Voyovoy  ve Biziz  şarkılarıyla büyük bir ilerleme kaydetmişti.  Ama en büyük çıkışını 2019 yılında Derdim olsun adlı parçasıyla yapmıştır. Çektiği klip kısa süre içinde Youtube’da trendlerde birinci sıraya yerleşmiştir. Şuan biyografisini yazarken bu parçanın videosu, 230 milyonun üstünde izlenme rakamına sahip olduğunu söylemem gerek.

İki hafta önce yayınlanan Ela adlı parçası ise yine Derdim olsun gibi aynı başarıyı kısa sürede yakalamıştır. Hatta Ela adlı parçası daha çok ilgi görmüştür. Bir çok ünlü şarkıcı bu şarkıyla birlikte videolar paylaşmıştır. Bunlardan yakın zamanda dikkat çeken Hadise’nin sosyal medyada ‘daki video paylaşımıydı (videoyu izlemek için tıkla). Reynmen’in Ela parçasıyla dans videosu kısa sürede büyük yankı yaratmış ve ardından Ebru Polat da bu kervana katılmıştır.

2020 yılında, Keloğlan’ın ünlü şarkısı Aykız’ın remixini yaptı. 2020 yılında Leyla isimli favori parçasıyla birlikte, RnBesk adlı albümünü çıkarttı.

Reynmen corona virüsüne yakalandığını, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile duyurdu. (15.09.2020)

Reynmen’in Albümleri

  1. 2018- Voyovoy
  2. 2019- Sen aldırma (çare gelmez) feat Bilal Sonses
  3. 2019- Derdim Olsun
  4. 2019- Ela
  5. 2020- Aykız (Remix)
  6. 2020- RnBesk (albüm)

Videoları

Fotoğrafları

Kaynak
youtube

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu