Yerli Erkek Ünlüler

Berkcan Güven Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Kankslaaar karneler alındı Bende karne stresi…
Tam adı: Berkcan Güven
Doğum tarihi: 30 Mayıs 1996
Doğum yeri: İstanbul / Türkiye
Boyu: 1,87 m
Ailesi: Burhan Güven
Sevgilisi: Serra Arıtürk
Mesleği: Youtuber
Aktif Yılları: 2014’ten günümüze
youtube-chanellisten-on-apple-music-logospotify-connect-compatibility-logo-
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Berkcan Güven kimdir? Berkcan Güven, son dönemlerde Aleyna Tilki ile  beraber çektiği “Yeniden” şarkısının klibi ile adından söz ettiren Berkcan Güven, 30 Mayıs 1996 yılında İstanbul’da doğdu. Kendine BEGE lakabını takarak ismini kısalttı. Berkcan Güven’in babası Burhan Güven; eski televizyoncu, seslendirmen ve gazetecidir. Fakat Burhan Güven’in en çok “Veda” isimli filmde ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ü canlandırması birçok kişi tarafından tanınmasını sağlamıştır.

Berkcan Güven’in popülerliğinin başlaması bir zamanlar sıkça kullanılan Vine isimli uygulamada çektiği esprili videolar sayesinde olmuştur. Berkcan Vine’da çektiği 5 saniyelik videoları ile ilgileri üzerine toplayarak adını duyurmuştur.

Fakat Vine isimli uygulama bir süre sonra popülerliğini yitirmeye başlamıştır. Bu nedenle Berkcan Güven Vine’dan uzaklaşarak YouTube’da videolar çekmeye başladı.

İlginizi çekebilir: Türkiye’nin En Yakışıklı 100 Erkeği

YouTube’da çektiği videolarda genellikle ailesi ile birlikte bulunan Berkcan Güven, birçok kişinin kalbini samimiyeti ile yakalamıştır. JTG isimli bir internet kanalında düzenlenen 21 günlük Twich yayınına katılmıştır.

Berkcan şuanda Işık Üniversitesi’nde Grafik Tasarım bölümü öğrencisidir.

Berkcan Güven’in ismi son zamanlarda YouTube videolarının yanı sıra ismi ünlü rapçiler ile birlikte anılmaya başlamıştır. Bu rapçiler arasında; Ben Fero ve Ezhel de yer alır. Ayrıca Ben Fero ve Demet Akalın’ın birlikte çektiği klipte Berkcan Güven de yer almıştır.

Berkcan Amanda Cerny ile videolar da çekmiştir. Çektiği videolar sayesinde bir anda Türkiye’nin gündemine oturmuştur. Hatta ekşi sözlükte uzun süre adından söz edilmiştir.

Reynmen ile birlikte de şarkı çıkarmıştır.

Anneannesi ve kardeşi ile birlikte çektiği komik YouTube videoları beğenileri üzerine toplar. Bu nedenle birçok kez YouTube trendler listesinde ilk 10 sırada Berkcan yer alır. İlk etapta yurt dışındaki video trendlerini takip edip onları taklit etse de günümüzde birçok kişi tarafından taklit edilen konuma erişmiştir.

İnsanlar tarafından samimi ve sıcak bulunan oyuncu, genellikle genç kitleye hitap eden videolar çeker. Bu nedenle yaşı küçük olmasına rağmen YouTube dünyasında başarı elde etmiştir.

Çocukluğundan beri babası tarafından önemli anlara kameraya çekilen Berkcan’ın yayın hayatına yatkınlığının sebebi de budur.

Berkcan Güven’in şuanda Youtube’da 3,75 milyon takipçisi vardır. Birçok videosu milyonlar tarafından izlenmiştir. 204 tane videosu bulunan oyuncunun “YouTube Benim İşim” isimli videosu 44 milyon kez izlenmiştir.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu