Yabancı Kadın Ünlüler

Amanda Cerny Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Amanda Cerny
Tam adı: Amanda Cerny
Doğum tarihi: 26 Haziran 1991
Doğum yeri: Pittsburgh, Pensilvanya, ABD
Boyu: 1.67 m
Ailesi: Nick Bateman, Samantha Cerny (Kardeşleri)
Sevgilisi: Johannes Bartl
Mesleği: Manken, Oyuncu, Youtuber, Sosyal Medya Fenomeni
Aktif Yılları: 2011 yılından bu yana
imdb-logo

youtube-chanellisten-on-apple-music-logospotify-connect-compatibility-logo-
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Amanda Cerny Kimdir? Amanda Cerny, 26 Haziran 1991 tarihinde  Pittsburgh, Pensilvanya, ABD’de dünyaya gelmiştir. Anne ve babası kim olduğu bilimemektedir. NickBateman ve SamanthaCerny adında iki üvey kardeşi vardır.

Sekiz yaşına gelene kadar beş farklı eyalette yaşadı. Daha sonra ailesi ile birlikte Florida‘ya taşındı ve hayatına orada devam etti. Amanda Cerny, henüz on bir yaşındayken karate sporunda siyah kemer aldı. Lise hayatında da bir çok spor etkinliğinde aktif olarak yer aldı.

Lise eğitiminde yüksek notlar aldıktan sonra, Uluslararası İlişkiler alanında eğitim almak için Florida Eyalet Üniversitesi’ne başladı. Daha sonra Amanda, Miss October 2008 dergisini gördükten sonra manken olmak için çalışmaya başladı. Liseden mezun olduktan sonra üniversiteye katıldı. Ve bu süre zarfında, Playboy’daki yayın grubuna fotoğraf göndermeye başladı.

Amanda Cerny, on beş yaşında model olarak çalışmaya başladı.  Birden bire, sınıf arkadaşı Playboy Magazin Dergisi‘nde öne çıktı ve aynı şeyi yapabilmek için motive oldu. Böylece kendi fotoğraflarını da yayına gönderdi. 2011 yılının ekim ayında model olarak seçildi. Playboy‘un çok sayıda bülteninde ve ayrıca günün Games Illustrated Lovely Ladies‘inden biri ve Wellness ve Health dergisi için model olarak seçildi.

Popülerliği Youtube, İnstagram, Snapchat, Facebook ve Twitter‘da komik Vine videoları yayınlamaya başladığında artmaya başladı. Mizahi hareketleri nedeniyle Amanda Cerny‘nin Vine’da 4.6 milyondan fazla takipçisi, Youtube‘da 2.8 milyon abonesi ve İnstagram‘da 26.4 milyon takipçisi vardır. Videoları için King Bach, Juanpa Zurita ve Logan Paul gibi sosyal yıldızlarla çalıştı. Sosyal medya yıldızı olmanın yanı sıra, Amanda TV programlarını da yaptı.

Amanda Cerny, ünlü Kanadalı şarkıcı Justin Bieber ile de aşk yaşamıştır. Cerny, bir dönem yaşadığı bu ilişki ile adından sıkça söz ettirmiştir.

Halen manken, oyuncu ve Yoububer olarak faaliyet göstermektedir. Amanda Cerny’nin kazançları, Youtube yıldızlarıyla işbirliği yaparak, büyük markaların ve herkese açık görüntülemelerinin onaylandığı videolarından elde ediliyor. Güzel ve şık büyük bir evde yaşamaktadır ve birçok lüks otomobili vardır. Ayrıca, Amanda Cerny’nin tahmini net değeri 2018 itibariyle 500.000 ABD dolarıdır.

Amanda Cerny, şu anda (2020 Şubat) kendisi gibi sosyal medya fenomeni olan Johannes Bartl ile aşk yaşamaktadır.

Videoları

Fotoğrafları

Kaynak
Google

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu