Yabancı Kadın Ünlüler

Bebe Rexha Kimdir?

instagram takipçi hilesi

bebe-rexha-photo-2016-18
Tam adı: Bleta Rexha
Doğum tarihi: 30 Ağustos 1989
Doğum yeri: Brooklyn, New York/ABD
Boyu: 1,65 m
Mesleği: Şarkıcı,Şarkı sözü yazarı,Albüm yapımcısı
Aktif Yılları: 2010’dan beri.
Resmi Web Sitesi: beberexha.com
spotify-connect-compatibility-logo-
Sosyal Medyada
twitter-hesabi youtube-chanel facebook-sayfasi instagram-hesabi

Hakkında

Bebe Rexha kimdir? Bleta Rexha yani herkesin tanıdığı adıyla ;Bebe Rexha ‘nın biyografi sayfasıyla karşınızdayız.Gerçek adı ‘Bleta’ (Bumble Bee) ve anlamı Arnavutça da Bambus Arısı demek bu yüzden adını Bebe olarak kullanıyor.

Bebe Rexha, 30 Ağustos 1989 yılında dünyaya gelmiştir. Arnavut asıllı Amerikalı söz yazarı ve müzisyendir.Köken olarak Arnavutludur ailesi 1980 yıllarında Amerika’ya göç etti.Bebe Rexha,Brooklyn, New York’da doğmuştur.

Adından en çok bahsettirdiği olay veya şarkı diyelim ve hatta bu şarkı Billboard Hot 100 listesinde yer bulmuş olan “Me, Myself & I” ve “Hey Mama“dır.

Ailesi piyano kursunu,bütçelerinin kısıtlı olması nedeniyle bu kursu, karşılayamadığı için trompet kursuna gönderdi.Daha sonrasında ise Koro derslerinde sesinin güzelliği keşfedildi. Burada sesi ıslık sesine kadar çıkabiliyor. Eminem, Selena Gomez, Iggy Azalea ve Nick Jonas gibi ünlülerin şarkılarında yardımcı yazarlık yaptı.

Aslında ,”Me & Myself and I” şarkısının adı ‘I Don’t Need Anything’ şeklindeydi. Şarkıyı Bebe kendi albümünde yayınlayacaktı. Ancak plak şirketi kabul etmedi ve G-Eazy rap kısımlarını ekleyerek kendi albümünde yayınladı.

Arnavut müziğinden, Stevie Wonder, Tori Amos, John Legend ve Aaliyah gibi ünlü Arnavut şarkıcılardan ilham alıyor.

Bebe Rexha Albümleri

  1. 2017- A.Y.F.
  2. 2015- I Don’t Wanna Grow Up (EP)

Videoları

Fotoğrafları

Kaynak
GooglePinterestYoutube

Hüseyin Kara

MaksatBilgi'de Genel Yayın Koordinatörüyüm . Aynı zamanda da MaksatBilgi'nin gelişimi adına, yazılarımla destek veriyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu