Yabancı Kadın Ünlüler

Wanda Nara Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Wanda Nara
Tam adı: Wanda Nara
Doğum tarihi: 10 Aralık 1986
Doğum yeri: Buenos Aires
Boyu: 1,68 m
Ailesi: Andrés Nara (Babası), Nora Colosimo (Annesi), Zaira Nara (Kardeşi)
Eşi: Maxi Lopez (2008 – 2013), Mauro İcardi (2014 – Halen)
Çocuk (ları): Francesca Icardi Nara, Isabella Icardi, Valentino López, Benedicto López, Constantino López
Mesleği: Model, Sunucu, Menajer, Medya Kişiliği
Aktif Yılları: 2005 senesinden bu yana
imdb-logo
youtube-chanelSpotify'den dinle
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Wanda Nara Kimdir? Wanda Nara, 10 Aralık 1986 tarihinde Arjantin’in Buenos Aires kentinde dünyaya gelmiş  televizyon sunucusu, model ve spor menajeridir. 2005 ve 2006 yıllarında “Humor en Custodia” adlı bir tiyatro oyununda yardımcı oyuncu ve dansçı olarak kariyerine başlamıştır. Oyunculuk becerileri, cast ajansları tarafından beğenilmiş ve televizyon şovlarında rol almıştır.

2006 yılından 2007 yılına kadar “King Corona” adlı başka bir oyunda rol almıştır. Fakat oyunun başrol oyuncusu tarafından taciz edildiği iddiasıyla ayrılmıştır. 2007 yılında, “Patinando por un Sueño” isimli bir realite şovuna katılarak dans becerilerini dünyaya sergilemeye karar vermiştir. Daha sonra yerel talk şovlara birkaç kez konuk olarak katılmıştır.

Wanda Nara, 2008 yılında Arjantinli futbolcu Maxi López ile dünya evine girmiştir. 2011 yılında Maxi Lopez ile beraber İtalya’ya taşınmıştır. İtalya’ya taşındıktan sonra, oyunculuktan ve modelliğe kadar pek çok alan ile ilgilenmiştir. 2013 senesinde Maxi Lopez ile boşanmıştır. Lopez ile evliliğinden Valentino López, Benedicto López ve Constantino López isimlerinde üç çocuğu dünyaya gelmiştir.

Wanda, Maxi Lopez ile boşandıktan sonra, Arjantin milli futbol takımında top koşturan Maxi Lopez’den 9 yaş küçük Mauro Icardi ile dünya evine girmiştir. Bu evliliğinden ise Isabella Icardi ve Francesca Icardi Nara isimlerinde iki çocuğu dünyaya gelmiştir. 2015 yılında Mauro İcardi‘nin menajeri olmuştur. İcardi’nin 2019 yılında İtalyan kulübü İnter‘den, Fransız kulübü Paris Saint-Germain‘e transferinde etkili olmuştur.

Mirtha Legrand, Wanda Nara ve Diego Maradona arasında bir otel odasında cinsel ilişki yaşandığını ve gürültüden uyuyamadığını iddia etmiştir.

Videoları

Fotoğrafları

Kaynak
Google

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu