Yabancı Kadın Ünlüler

Doutzen Kroes Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Doutzen Kroes
Tam adı: Doutzen Kroes
Doğum tarihi: 23 Ocak 1985
Doğum yeri: Eastermar, Hollanda
Boyu: 1,79 m
Eşi: Sunnery James (2010 yılında evlendi.)
Çocukları: Phyllon Joy Gorré, Myllena Mae Gorré
Mesleği: Model, Oyuncu
Kardeşleri: Rens Kroes
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabiyoutube-chanel

Hakkında

Doutzen Kroes kimdir? Doutzen Kroes , 23 Ocak 1985’te Eastermar, Frizye, Hollanda’da dünyaya geldi. Victoria Secret Mankeninin dünya çapında üne kavuştu.Birçok dergiye kapak olurken doğal güzellik firmalarının reklamlarında oynadı.

Kroes, lise öğreniminin başarısını, fotoğraflarını Hollanda’nın başkenti Amsterdam’daki bir model ajansına aldı. Doutzen Kroes, Time, Vogue ve Harper’s Bazaar gibi dergilerde yayınlanmıştır.

Hollandalı süper model Doutzen Kroes, Victoria’s Secret’ın katalogları ve 2005 ile 2006 yıllarındaki moda şovlarında yer aldı.L’Oréal, Gucci, Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Escada, Dolce ve Gabbana, Valentino ve Versace gibi tanınmış markalarla ünlü model ‘te Vogue.com okurları tarafından “ayakkabı Modeli” seçildi.

Mayıs 2007’de Hilary Rhoda, Caroline Trentini, Raquel Zimmermann, Saşa Pivovarova, Agyness Deyn, Coco Rocha, Jessica Stam, Chanel Iman ve Lily Donaldson ile birlikte, Amerikan Vogue’nin belirlediği yeni süper modeller içinde yer aldı. Bu süper modellerin aradalarıyla birlikte 2008 yılı Pirelli Takvimi’nde yer aldı.

Forbes tarafından Temmuz 2007’de yapılan “Dünyanın En Çok Kazanan 15 Süper Modeli“, 12 ayda elde edilen 1,5 milyondolar toplam gelirle 14. sıradan girdi.Nisan 2008’de yapılan aynı zamanda ise, büyük bir başlangıç ​​göstererek 6 milyon dolar gelirle 5. sırada yer aldı.

Hollanda’nın kuzeyindeki Frizye’de doğmuş olan Doutzen Kroes, ana dili olan Batı Frizce için kampanyalara da katıldı.

Victoria Secret’ta çalışan süper model mesleğinde çok başarılı olmakla birlikte 2 çocuk sahibi bir annedir. Kendisi reklamlarında katolog çekimlerinde boy gösterdi.

Omrop Fryslân, 2006’da Doutzen Kroes hakkında bir belgesel çekti. Piter Claus, Milano’da moda haftası boyunca Kroes’i takip etti. Pazar bu belgesel, çeşitli ödüllere layık görüldü.

Doutzen Kroes, evli ve çocuklarının annesi olmakla birlikte , modellik mesleğini en iyi şekilde Victoria Secret gibi modellik kariyerinin en tepesinde götürmüş biridir.

Doutzen Kroes Çıktığı Dergiler ve Çalıştığı firmalar

 1. Time,
 2. Vogue
 3. Harper’s Bazaar
 4. Forbes
 5. L’Oréal,
 6. Gucci,
 7. Calvin Klein,
 8. Tommy Hilfiger,
 9. Escada, Dolce
 10. Gabbana,
 11. Valentino 
 12. Versace

Videoları

Fotoğrafları

Kaynak
PinterestGoogle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu