MaksatBilgi Kapak

MaksatBilgi Kapak Konusu “Yoksa Unuttuk mu?”Suna Pekuysal

instagram takipçi hilesi
MaksatBilgi – 13 Aralık Kapak Suna PekUysal
MaksatBilgi – 13 Aralık Kapak Suna PekUysal

Suna Pekuysal

Televizyonda bir film izlemek isteriz ve yabancı filmlerden bıktığımız anda bir Tv de Yeşilçam Filmini Görürüz Mutlaka! İzlemeye başlarız ya…İşte O anda Kim hangi film derse desin O izleyeceğiniz Yeşilçam Filmini izlemeye devam edersiniz.
İşte Bizim Geçmişimizin Filmleri de aynı bizlerin geçmişi gibidir.Bize Benzer.Her ne kadar inkar etsek de ya da her ne kadar isyan etsek de ya da Keşkelerin olmadığı bir geçmiş istesek te Yeşilçamın O güzel ve Temiz kalpli insanlarının olduğunu unutamayız. Geçmişimizde fazla değil yaşamımız bu kadar hızlı ve Hırslı bir zaman haline gelmeden önce 2000’lerin başları veya 1990’lar gibi günümüz her ne kadar kötü geçse de Televizyonun başına geçer ajansı izler arkasından da O güzel insanların Temiz kalpleri ile Çekilen Filmlerini İzlemeye başlar ; Güler , Ağlar , Hüzünleniriz ya işte o bize o an en Mutlu insanı yapardı.
                                                    ***
Yine Güzel Temiz Kalpli İnsanlardan Biri ,  Suna Pekuysal.Suna Abla da diyebiliriz aslında ama ben hem yaşım hemde onu hep yakıştırdığım karakterleri ile Suna Anne.
MaksatBilgi Kapak için bu gün dayımın bize misafirliğe gelmesi ile ve ona MaksatBilgi Hakkında bişeyler anlatırken ve amacını en sonunda da MaksatBilgi Kapak Hakkında Bilgi verdiğim an da Aklına gelen şey İnsanların Çabuk Unuttuğu karakterleri Yapmam konusunda ve bunlardan örnek vererek, bana ilham verdi. Gerçi MaksatBilgi Kapak için bizde bu söylemle Yola Çıkmıştık. Birbirimizi anlamışız! O anda Sorduğum şey Peki sen kimleri görmek istersin? Tabi o da bana saydı saydı saydı…İçinden Seçtiğim ve benimde Çok Sevdiğim Biri vardı. Suna Pekuysal.
MaksatBilgi Kapak için Başlık seçmem gerekti ve hiç de zor olmadı “Yoksa Unuttuk mu?”Cevabı siz verin! Ama Aklınızda bir yerde kalsın birileri ile paylaşmayın! Sadece Aklınızda Kalsın…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu