MaksatBilgi Kapak

Charlie Chaplin Nisan 2020 MaksatBilgi Kapağı

instagram takipçi hilesi

maksatbilgi nisan 2020 Charlie Chaplin Kapak Story 1

Giriş

Güzel günler göreceğiz! Bunlarda geçecek! Sadece biraz daha sabır. Evde kalmaktan sıkılıyoruz. Ama evde kaldığımız her an, iyi sonuçlar almaya başlayacağız. Bunlar kesin ve somut gerçeklerdir. Bakın Çin bu işi nasıl halletti? Bu işte  böyle hallolur. Bu yüzden #EvdeKal .

Geçen ay ki kapağımızda uzunca koronavirüs ile ilgili konuşmuştuk. İnsanlar uzun süre evde kaldıkları için ve nedenin de koronavirü olmasından dolayı, bu ay ve sonraki aylarda umarız daha az yer veririz. Umarız hiç bu konuyla ilgili konuşulacak bir şeyler kalmayacak günler çabucak gelir.

Son zamanlarda yazarlarımıza bu konuyla ilgili birçok yönlendirmeler yaptık. Uzun zamandır, zamanımızın büyük bölümünü evde geçirdiğimiz şu günlerde, “evde nasıl vakit geçilir ?” ile ilgili içerikler oluşturmayı tercih ettik. Bu sayede siz ziyaretçilerimizin kafasını dağıtmayı ve sıkılmamaları konusunda destek olmak istedik. Umarız bunu başarıyoruzdur.

Diğer yandan kendimizce gelişen olaylardan bahsetmek istiyoruz. 2013 yılından bu yana devam ettirdiğimiz güzel sitemiz MaksatBilgi’nin gelişimi, bizi daha fazlasını yapmamız için umutlandırıyoruz. Hayal kurduruyor! Son 3 ay içerisinde ziyaret oranımızın %70 artması, içeriklerimiz arasında ziyaretçilerimizin daha fazla gezmesi, onlar sayesinde ayakta kaldığımız reklam verenlerimizin bizi daha sık tercih etmesi, fark edilir olmamızdan ve diğer sitelerden farklı, disiplinli olmamızda dolayı taklit edilmemiz bizi bu işe daha çok sarmamıza neden oluyor.

Bu yüzden yukarıda bahsi geçen ve bu konulardan nasibini alanlara sonsuz teşekkürler. Özellikle de MaksatBilgi’nin her gün güncel olmasını sağlayan ve güzel içerikler ekleyen yazarlarımıza teşekkürler. Bu içeriklerin daha uzun süre ziyaretçilerimizin parmağının ucunda olmasını sağlayan reklam verenlerimize sonsuz teşekkürler.

Bir teşekkür de şimdiye kadar, şuan aramızda olmayıp da emek veren eski yazarlarımıza etmek istiyoruz. Onların da bu çorbada emeği var.

Şu zor zamanlar, teşekkür etmek için en iyi zamanlar!

Bir teşekkür de kapak konumuz olan Charlie Chaplin‘e ! Sanatıyla, bugünlere dek akılda kalan isim olan Chaplin’i ne zaman kapak yapacağımızı düşünürken, bu zamanların en doğru zamanı olduğu düşündük.

Kapak Ünlümüz: Charlie Chaplin

⇒ Neden Kapak Yaptık?

Charlie Chaplin 2

Ünlü komedi ustasının, zor şartlarda insanları güldürmesinden dolayı, yine zor şartlarda doğum günü olan 16 Nisan’dan dolayı kapak yaparak anmak istedik. MaksatBilgi’de bütün kapak ünlülerimizin bir mantık çerçevesinde yapıldığının bir kanıtı daha.

⇒Charlie Chaplin kimdir?

Charlie Chaplin 6

16 Nisan 1889 tarihinde Londra’da dünyaya gelmiştir. Yönetmen, yazar, oyuncu, besteci, komedyendir. Tam adı Charles Spencer Chaplin, Jr.’dır. Dünya sinemasına bambaşka bir tarz ve bakış açısı getiren sanatçılardan birisi olarak anılmaktadır. Daha fazlası için biyografi bölümümüzden bilgi edinebilirsiniz (buradan).

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu