MaksatBilgi Kapak

MaksatBilgi Kapak Konusu “Onun Hakkında” Okan Bayülgen

instagram takipçi hilesi

MaksatBilgi - 03 Aralık Kapak

Birçok Kez Editör Arkadaşlarımızla Hayranlıkla İzlediğimiz ve üzerine oldukça çok konuştuğumuz birisidir okan bayülgen. Özellikle de benim için. Çocukluğumdan beri neredeyse ilk çıktığından beri.İlkokul yıllarımda ancak 12 ye kadar izleyebildiğim ki 12 ye kadar daha yeni başlamış hemen hemen programa ısınmaya başlayan zamanlardı.

Türkiye’de Talk Show Zihniyetini Cem Özer’den sonra devam ettiren Beyazıt Öztürk ve Okan Bayülgen’dir bu bir gerçek.Ama İkisi Arasında Çok fark olduğunu da ben gibi sizlerde bilmekte sinizdir. Okan Bayülgen Farklı. İnsan izlerken daha konuşmaya bile başlamadan görünüş ve bir yüz bakışı ile bile ya bu adamda başka bir şey var farklı diyebiliriz hepimiz. Programları ve yaptıkları ile Türkiye de Birçok kişinin cesaret edemediğini yapan biri.

Bir insanın Anladığı Karşınsıındaki insanın anlattığı gibidir derler ya İşte O . Okan Bayülgen Anlattığı Bir konuyu karşındakine anında iletebilen bir insan. Kendisine Yapılan övgülerden pek hoşlanmayan görüntüsünün de samimi ve gerçek ifadelerle anlattığında hiç şüphem yok.Evet Hoşlanmıyor.

Örneğin Tv Programına Davet ettiği Konuklarına Olan Davranışını ister beğenirsiniz ister beğenmezsiniz ama Onu hep izlemek istediğinizi eminim. Konukları ile olan ilişkisi yüzünden belki de daha çok hayran olduğumuz kişidir belki kim bilir! Ama Şu gerçek Bu ülkede her ne konum da olursanız olun her zaman birilerini ağırladığınız da veya bahsetmek istediğinizde karşınızdaysa ve sizle birlikte başkaları da bu ortamdaysa ve önemli biri ise onu Göklere çıkarmak Yükseltmek biz Türklerde Yok mudur? İşte Tam orada Okan Bayülgen ‘ in farkı ortaya çıkıyor. Konuklarını oldukları gibi davranıyor olması veya olmak istedikleri gibi değil ya da bizim istediğimiz gibi değil.

MaksatBilgi Editör Arkadaşlarımızla Bu haftanın Kapak Konusu Olarak Okan Bayülgen Hakkında Konuşmak istedik sizlerle ve Konun Adını da Bu yüzden Koyduk! Onun Hakkında Okan Bayülgen.

 

FOTOĞRAFLARI :

VİDEOLARI :

https://www.youtube.com/watch?v=3KKBRbNohcg

Kaynaklar : Google , Wikipedia ,Resim Siteleri ve Bloglar

Bir yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu