MaksatModa

Kalem Etekleri Kullanmanın 5 Yolu!

Kalem Etekleri Kullanmanın 5 Yolu!

Geçtiğimiz birkaç sezon boyunca kot, spor sweatshirt’ler ve blazer ceketler bolca kullanıldı. Hala da kullanılmaya devam etmekte. Fakat şimdi bu parçaların yanına tüm coolluğu ve rahatlığıyla kalem etekler eklendi.

Kalem etekler iş dünyasının klasik ve sizi ciddi yapan bir parça olmaktan çıkıyor ve istediğiniz zaman istediğiniz yerde giyebileceğiniz giysilerden biri haline geliyor.

Fakat kalem etek giyerken nasıl kombinlediğiniz önemli. Bakalım dikkat etmeniz gereken noktalar neler?

Boyunu Siz Seçin.

Kalem Etekleri Kullanmanın 5 Yolu!

Hangi boyda kalem etek giyeceğiniz tamamiyle sizin zevkinize ve isteğinize bağlı. İsterseniz dizüstü isterseniz dize kadar ya da yere kadar uzanan kalem etekler giyebilirsiniz. Karar vermeniz gereken tek şey spor bir görüntü elde etmek mi yoksa daha ciddi bir görüntüye sahip olmak mı?

İLGİLİ BİLGİ:
Ev Dekorasyonuna Uygun En İyi Halı Nasıl Seçilir?

Rengârenk Olanlar Çok Moda.

Kalem Etekleri Kullanmanın 5 Yolu!

Kalem etekleriniz illa koyu renklerde olacak diye bir şey yok. İçinde bulunduğumuz sezon farklı renkleri bir arada kullanmaya gayet uygun. Bu yüzden kalem etekler de buna uymuş durumda.

Capcanlı ve dikkat çekici renklerin bir arada bulunduğu kalem etekleri sıkça görebilirsiniz ve rahatlıkla giyebilirsiniz.

Tabii ki Klasiklerden Vazgeçmiyoruz.

Kalem Etekleri Kullanmanın 5 Yolu!

Rengarenk kalem etekler trend oldu diye koyu ve düz renk kalem etekleri giyemeyeceğinizi düşünmeyin. Özellikle Victoria Beckham tarzını yansıtan, soft renklerden oluşan ve kurumsal bir hayatı işaret eden kalem etekler de oldukça moda. Üzerine bembeyaz bir gömlek giyerek son derece ciddi bir iş kadını tarzını yakalayabilirsiniz.

Altına Ne Giyeceğiniz Önemli.

Kalem Etekleri Kullanmanın 5 Yolu!

Kalem etekle son derece önemli bir toplantıya da gidebilirsiniz, gece eğlenmeye de çıkabilirsiniz. İkisini birbirinden ayırt edecek tek nokta ise altına giyeceğiniz ayakkabıı.

İLGİLİ BİLGİ:
2015 yazı ,Kadın Trendleri açısından damgasını vuracak!

Eğer kalem eteğinizin altına stiletto giymeyi tercih ederseniz iş kadını çizginizi koruyarak bir iş görüşmesine katılabilirsiniz. Ya da dilerseniz altına son derece rahat bir spor ayakkabı giyerek sokaklarda dolaşabilirsiniz. Kalem eteği tarzınıza göre kullanmak işte bu kadar basit.

Bildiğiniz tüm kumaş türlerini kullanın

Kalem Etekleri Kullanmanın 5 Yolu!

Kalem eteklerde kumaş seçeneği oldukça fazla .Bu da tabi ki bizim için kolaylık demek. Böylece kendimizi rahat hissedeceğimiz kumaş türünü seçebiliriz. Emrinize amade olan bu kumaşlardan yapılmış kalem etekleri gönlümüzce seçip giyebiliriz.

Eğer siz de hem şık hem rahat olmak hem de bir o kadar cool görünmek istiyorsanız kalem etekler ihtiyacınız olan parça olabilir. Hazır tam da zamanıyken siz de kendinizi bu rahatlık ve şıklıktan mahrum bırakmayın. Yapmanız gereken tek şey yukarıda saydığımız maddeleri uygulamak.

İLGİLİ BİLGİ:
Elbise Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Kaynak
hurriyet
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı