MaksatBilgi Kapak

Emilia Clarke Nisan 2019 MaksatBilgi Kapağı

instagram takipçi hilesi

Emilia Clarke Nisan 2019 MaksatBilg Kapak

Giriş

Dün yapılan seçimlerin ardından , Mart ayınının ortasında karar verdiğimiz kapak ünlüsünü değiştirmek istedik açıkçası, ama karar verilmişti . Yapacak bir şey yok ! Dünkü yapılan seçimlerin ardından , seçim sonuçları için yapılan demokrasi mücadelesi, cidden halkın özlediği tavırlardı. Evet, Ekrem İmamoğlu’dan bahsediyoruz…

Dünkü sergilediği kriz yönetimi ile kendine destekleyen veya desteklemeyen herkesin gözünde kahraman oldu sanki. Ya da kendini bize sevdirdiğinden bu şekilde düşünüyor olabiliriz. Ama karşısındakinin , yanlısı olan bütün medya programlarında (nispeten) , bu kriz yönetimi ve iltifatları konuşuluyor. Hal böyle olunca sanki …? diyoruz. Bu yüzden dün gece kapak ünlüsünü değiştirelim mi diye düşünmedik değil.

Muhalefetin büyük başarısı olarak algılanmalı bu durum bizce. Çünkü tek taraflı seçim kampanyası oluşmuştu. Bütün haber alma teşkilatları olan televizyon kanalları, gazeteler,radyolar sadece Cumhur ittifakını gösteriyor ve haberlerine yer veriyordu. Hatta ağır şekilde eleştirilere kendileri de yenilerini ekliyordu. İşte bu durum demokratik bir ortamda seçimin gerçekleşmediğine örnek değil miydi?

Her seçimden zaten bu durumu biliyoruz. Yandaş medyanın bile kabul ettiği , artık milletimiz ayrıştırmacı siyaset değil, birleştirici bir siyaset istediğini , oylarıyla ders verdi. Cumhur ittifakı %51 oranında başarısı olabilir ama iktidar partinin başarısı değildir bu  . MHP’nin başarısıdır. Sanki beka konusu burada, MHP’nin işine yaradı gibi. Zaten bunu balkon konuşmasında AKP’de , eksiklerimizi arayacağız diye açıklamış oldu.

Bizler özgür basın, birleştirici siyaset isteyenler olarak, aradığımız ve özlediğimiz şeyler olunca, konuşası gelenlerdeniz hepsi bu.

Gelelim kapak konusuna , geçen ayın başından bu yana Game of Thrones için özel etkinlikler yaptık. Özel sayfalar , yazılar oluşturmaya çalıştık. Bu ay final yapacak olan dünyanın en iyi dizisi için ne yapsak az dedik. Bu yüzden, bayağıdır kadın kapak seçmediğimiz gibi dizide de en etkin rol olan Daenerys , yani Emilia Clarke‘ı seçtik.

got banner1

Detay

Kapak kısmının bu bölümünde bu aydan itibaren değişikliğe gittik. Seçilen ünlünün Biyografisi farklı oluşturulmuş , biyografi bölümümüzde yer alacak. Bu bölümde ise neden seçtiğimizi detaylıca ve sorularla ilerleyerek sizlere açıklayacağız.

emilia clarke 23

Emilia Clarke ‘ın biyografisini yine sitemizde buradan bakabilirsiniz. 

Neden Emilia Clarke?

Bayağıdır kadın ünlü seçmediğimizi fark ettik : ) Game of Thrones‘ın final sezonunda , baş kahramandan yola çıkmak istedik.  Bunun yanı sıra, dünyanın en çok arzulanan kadını olması da seçimimizi güçlendirmiş olabilir.

Bu dizi neden bu kadar önemli?

Konuyla ilgili daha önce hazırlanmış olan içeriğimiz olan “ Game Of Thrones’u En İyi Dizi Yapan 5 Neden?” adlı içeriğimize bakmanızı öneririm. Dünya çapında büyük hayran kitlesi yakalan ve IMDb ‘de en yüksek puanı alan yapım. Hem kurgusu hem de bütçesi ile de kendini fark ettiriyor. Savaş sahneleri ve özel efekt kullanılan sahneleri saymıyoruz bile.

Emilia Clarke Nereli Kaç Yaşında?

emilia-clarke-14

İngiliz’dir. İngiltere’nin Londra şehrinde dünyaya gelmiştir. 23.Ekim.1986 tarihinde doğmuştur. Artık yaşını siz hesaplayın! Bu yazı kalıcı beyler bayanlar.

Emilia Clarke Başka Nerede Oynadı?

han solo 2018 film star wars

 

Aşağıdaki yapımlarda yer aldı.

 1. 2018 – Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi (Kira)(Sinema Filmi)
 2. 2018 – Above Suspicion (Sinema Filmi)
 3. 2016 – Voice from the Stone (Sinema Filmi)
 4. 2016 – Senden Önce Ben (Louisa Clark)(Sinema Filmi)
 5. 2016 – Bas Gaza (Sinema Filmi)
 6. 2015 – Terminator: Genisys (Sarah Connor)(Sinema Filmi)
 7. 2013 – Dom Hemingway (Evelyn)(Sinema Filmi)
 8. 2012 – Spike Island (Sally) (Sinema Filmi)
 9. 2011 – 2018 – Game of Thrones (Daenerys Targaryen)(TV Dizisi)
 10. 2010 – Dinozor Saldırısı (Triassic Attack)
 11. 2009 – Doctors

Kapak Poster seçimi nasıl oluştu?

Game of thrones ile ilgili olması gerekiyordu. Biraz kırpma ve bazı küçük efektlerle zaten olan fotoğrafı kullandık.

İbrahim İbil

MaksatBilgi'nin kurucusu ve geliştiricisidir.Daha önce yüksek hitli web siteleri ve reklam ajans şirketi kurmuştur.Şimdi ki hedefi ise MaksatBilgi'de , İnsanların aradığı içeriği ;düzenli ve anlaşılır ,bol içerikli sunmayı hedeflemiştir.MaksatBilgi, 2013 yılından beri yayında olup öncesinde araştırma ve ekip kurmayla çalışma yapmak için bir sene boyunca çalışılmış bir projedir.Sürekli geliştirilmektedir...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu