Yabancı Erkek Ünlüler

Dan Bilzerian Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Dan Bilzerian Kimdir?
Tam adı: Daniel Brandon Bilzerian
Doğum tarihi: 7 Aralık 1980
Doğum yeri: ABD / Florida- Tampa
Boyu: 1,74
Kilosu: 88
BurcuYay
Ailesi: Paul Bilzerian (Babası), Terri Steffen (Annesi), Adam Bilzerian (Kardeşi)
Mesleği: Profesyonel Poker Oyuncusu
Aktif Yılları: 2007’den bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi twitter-hesabi

Hakkında

Dan Bilzerian Kimdir? 42 yaşındaki profesyonel poker oyuncusudur.

Tam adıyla Daniel Brandon Bilzerian, 7 Aralık 1980 tarihinde ABD’nin Florida eyaletinin Tampa şehrinde dünyaya gelmiştir. Babası Paul Bilzerian, Amerikalı bir iş adamıdır. Annesi ise Terri Steffen‘dır. Adam Bilzerian adında bir erkek kardeşi vardır. Babası aslen Ermeni asıllıdır. Bilzerian’ın da Ermenistan ve ABD vatandaşlıkları vardır. ABD vatandaşlığını doğduğunda, Ermenistan vatandaşlığını ise 2018 yılında almıştır. 28 Ağustos 2018 yılında aldığı Ermenistan vatandaşlığını oldukça olaylı bir şekilde almıştır.

Babası Paul Bilzerian, New York’ta bulunan Wall Street sokağında başarılı girişimcilikler yapmıştır. Adam Bilzerian ve Dan Bilzerian için büyük güvenilir fonlar kurmuştur.

Dan Bilzerian Eğitimi

Dan Bilzerian 2000 yılına kadar ABD’nin Florida eyaletinin Tampa şehrinde ailesiyle birlikte yaşamıştır. Lise eğitimini Gaither Lisesinde tamamlamıştır. 2000 yılında Navy SEALs ABD Donanmasının eğitim programına girmiştir. Burada 4 sene boyunca eğitim almış, askerliğini yapmıştır. Askerlik sonrasında ise Florida Üniversitesi İşletme ve Kriminoloji bölümünü kazanmıştır. 4 sene okumuş olmasına rağmen mezun olmadan okulu bırakmıştır.

Dan Bilzerian Kariyeri

Okul sonrasında kardeşi Adam Bilzerian ile birlikte eğlence, petrol ve bir çok alana hizmet verebilecekleri geniş alanlı bir sanayi işi yapan şirket kurdular. Çok kısa bir süreliğine fok balığı eğitmenliği de yapmıştır. Bu süre zarfında profesyonel poker oyuncusu 2009 Poker World Series‘e katıldı. Bu yarışmayı kazandı. 180. sırada tamamlayarak tam 36.626 $ kazandı. Başarılı yarışma sonrasında bir poker odasında eş kurucu oldu.

2010 yılında Bluff Magazine tarafından komik poker oyuncuları arasında seçildi ve ödül aldı.

2013 yılında sosyal medyaya merakı artan Bilzerian, günlük yaşamından fotoğrafları paylaşmaya başladı. Oldukça ilgi çeken bu paylaşımlar sebebiyle takipçisi hızlıca arttı. Aynı sene içerisinde aktörlük yapmaya da başlamıştır.

2013 yılında TheDirty sitesinin kurucusu olan Nik RichieDan Bilzerian‘ın yaşam tarzını yazmaya başladı.

2015 yılında ABD başkanlık seçimleri için aday olacağını açıkladı. Fakat aday olmayıp Donald Trump‘a destek verdi.

Dan Bilzerian Özel Hayatı

Dan Bilzerian’ın özel hayatı instagramda oldukça şaşaalı gözüküyor diyebiliriz. Özel jetler, uçaklar, tekneler, lüks evler derken Bilzerian’ın instagram hesabında kendinizi kaybedebilirsiniz.

Dan Bilzerian instagramda sürekli olarak arkadaşlarıyla gezerken ve eğlenirken videolar paylaşır. Sevgili konusunda hızına yetişemediğimizi belirtmek isteriz. 25 Temmuz 2022 tarihinde ”Sonunda Başardım” yazarak story paylaşan ve storyde düğün töreninde olduğu gözüken Bilzerian’ın evlendiği yönünde de iddialar vardır. Fakat doğruluk payı yoktur.

Fazlasıyla lüks yaşantıya sahip olan Bilzerian, uyuşturucu sebebiyle de 32 yaşından önce üç kez kalp krizi geçirmiştir. 200 milyon $ serveti vardır.

Dan Bilzerian Yer Aldığı Filmler

2013 yılında Morgan Freeman ve Gerard Butler‘in başrollerde yer aldığı Kod Adı: Olympus Has Fallen filminde yer almıştır.

Yine 2013 yılında Eric Bana ve Mark Wahlberg‘in başrollerde yer aldığı ”Lone Survivor” filminde yer almıştır. Bu filmde sadece 1 dakika yer alabilmek için film yönetmenlerine 1 milyon dolar ödeme yapmıştır.

2014 yılında Kate Upton ve Cameron Diaz‘ın başrollerini oynadığı ”The Other Woman” filminde yer almıştır.

Yine 2014 yılında başrolünü Denzel Washington’ın oynadığı ”The Equalizer” filminde de yer almıştır.

2015 yılında başrolünü Chris Hemsworth sahiplendiği Extraction filminde ve 2016 yılında başrollerini Miles Teller ve Jonah Hill paylaştığı War Dogs filminde yer almıştır.

  • 2013 – Kod Adı: Olympus Has Fallen
  • 2013 – Son Kalan (Lone Survivor)
  • 2014- The Other Woman
  • 2014- The Equalizer
  • 2014 – Cat Run 2
  • 2015- Extraction
  • 2016- War Dogs

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu