Yaşam

Yay Burcunun Özellikleri

instagram takipçi hilesi

Yay Burcunun Özellikleri

24 Kasım ve 22 Aralık tarihleri arasında doğanlar yay burcunun özelliklerini taşımaktadır. Yay burcunun enerjisini, ortama girdiğiniz anda alırsınız. Sürekli neşeli ve güler yüzlü olmaları en belirgin eden özellikleri arasında yer alır.

  • Element: Ateş
  • Yönetici: Jüpiter
  • Uğurlu Renk: Mavi
  • Şanslı Sayısı: 3
  • Şanslı Günü: Perşembe

yay burcu ozellikleri1

Yay Burcunun Kişisel Özellikleri

Yay burçlarını inanılmaz ve hiç bitmeyen enerjileri vardır. Kavrama yetenekleri, yaratıcılık yetenekleri ve el işleri konusunda oldukça ustalardır. Becerikli insanlar olarak değerlendirilirler. Yay burcu insanları genelde iyimser ve içten insan olup, herkese yardım etmeleriyle bilinirler. Sürekli olarak heyecanlı tavırları, hiç bitmeyen enerjileri ve umursamaz tavırları vardır.

Dünya yansa oturur izlerim derler ya işte tam olarak yay burcunun tanımlayan cümledir. Bana dokunmayan yılan bin yaşasın diyerek yaşar. Etrafında yaşanılan olayları umursamaz, dedikodulara karışmaz. Özgürlüklerine aşırı olan yay burçları, kısıtlandıkları alandan kaçmak için yer ararlar. Sürekli gezmek, dolaşmak ve görmek isterler. Bilmediklerini öğrenip, bunları aktarmayı, keşfetmeyi çok severler. Çalışmayı çok sevmezler. İş hayatında kendilerini yorgun hissetseler de, konu gezmeye geldiğinde enerjilerini toparlarlar.

Yay Burcunun Fiziksel Özellikleri

Uzun boyları, ince ve fit vücutlarıyla dikkat çekerler. Beyaz tenli veya pembe tenlilerdir. Her zaman kendilerine güvenen, güler yüzlü imajları vardır. Gülümsemeleri genelde çok güzel olup, çocuksu yanlarını yüzlerine yansıtırlar. Yay burcunun fiziksel özellikleri arasında, güçsüzlüğü de bulunur. Genelde vücut yapıları güçsüz durur. Kemik yapıları ve kas yapılarından kaynaklıdır. İnce ve fit gözüken vücutlarının arkasında güçsüzlük vardır.

yay burcu ozellikleri3

Yay Burcu İş Hayatı

Yay burçlarının bitmeyen enerjilerini işlerine yansıtmazlar. Çalışmaktan genelde kaçarlar. Gezmeyi daha çok seven yay burçları, bir şirkette çalıştıklarında kendilerini kapanmış veya kısıtlanmış olarak hissedebilirler. Bu yüzden onlar için şirket çalışması uygun olmayacaktır. Masa başı işleri tercih etmeyen yay burçları; turist rehberliği, fotoğrafçılık veya gazetecilik gibi sürekli dolaşması gereken, görmesi gereken meslekleri daha iyi yapıp, daha mutlu olacaktır.

Yükselen Yay Burcu Özellikleri

Yay burçlarının bitmeyen enerjileri, yükselen yay burçları içinde geçerlidir. Umursamaz ve gamsız olan bu burç, erken yaşlanmaz diyebiliriz. Kendilerinden başka hiçbir şeyi önemsemeyen yükselen yay burçları, çevresindeki insanlara yardım etmeyi çok severler. Yardımsever, sevecen ve güler yüzlülüğüyle bilinir. Genelde sıra dışı giyinmeyi sever, modayı takip etmez. Bu yüzden girdiği her ortamda ilk bakılan insanlardan olabilir. Herkesin giydiği kıyafetler onun için tercih listesine bile girmez.

Videolar

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu