Yabancı Kadın Ünlüler

Kate Upton Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Kate-Upton-New-2014-Pictures-18
Tam adı: Katherine Elizabeth Upton (Kate Upton)
Doğum  Tarihi : 10 Haziran 1992
Doğum Yeri :  St. Joseph, Michigan/ ABD
Boyu : 1.79
Saç rengi  : Sarı
Göz rengi : Mavi-Yeşil
Ölçüleri : 84-63-92
Ajansı :  IMG Models
Aktif Yılları: 2008 yılından bu yana
imdb-logo
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Kate Upton kimdir? Kate Upton, 10 Haziran 1992 tarihinde St. Joseph, Michigan’da doğmuştur. Çocukluğunu Florida Melbourne’da geçirmiştir. 3 kardeşi vardır. Amcası olan Fred Upton, ABD, Michigan 6. kongre bölge temsilcisidir. İyi bir at binicisi olan Upton’ın binicilik yarışmalarında dereceleri bulunmaktadır.

Önemli Olayları:

 • Upton’un Sports Illustrated Swimsuit Issue kapağı 19 Şubat 2012
 • 7 milyon kişinin izlediği Kate Upton’un Dougie videosu. 3 Nisan 2011
 • 7 milyon kişinin izlediği Kate Upton’un Cat Daddy videosu. 1 Mayıs 2012
 • 2008 yılında, Miami Elite Model Management ile anlaşma imzaladı. Daha sonra New York’a taşınan Upton, IMG Models’e katıldı.

İlk modelliklerini Garage ve Dooney & Bourke‘de yaptı. 2010′da Guess‘in yeni yüzü oldu. 2011 yılında Sports Illustrated Swimsuit Issue dergisinde yılın çaylağı seçildi ve daha sonra 2012′de derginin kapak kızı oldu. O günden günümüze Beach Bunny ve Victoria’s Secret için modellik yapmaya başladı. Ayrıca Haziran 2011′de Esquire dergisi tarafından “Yazın Kadını” seçildi.

2011 Nisan ayında yayınlanan bir internet videosu (Dougie) ile birden popülaritesini arttırdı. 30 Nisan 2012′de Terry Richardson‘un Cat Daddy adlı videosunda yer alıp büyük ilgi topladı.

2014’te   “The Other Woman “(Öteki Kadın) Romantik komedi türündeki filmde , Cameron Diaz , Leslie Mann , Nikolaj Coster-Waldau , Nicki Minaj  ile birlikte “Amber” karakteriyle karşımıza çıktı.

Kate Upton’ı üne kavuşturan seksi video meğer ondan habersiz paylaşılmış! (Aşağıdaki videolarda ilk video Kate Upton – Cat Daddy videosu)

Yıllar önce internette dolaşmaya başlaan Cat Daddy isimli video sayesinde ünü geniş kitlelere yayılan Kate Upton, meğer Terry Richardson’ın o videoyu paylaştığından habersizmiş.

2012 yılında henüz 19 yaşında iken bikinisiyle kafasına estiği gibi dans eden Upton, aşırı doğal hareketlerinin ona bu kadar ün kazandıracağını asla tahmin etmemiş. Dahası, bu kamera arkası görüntülerin paylaşılacağını bile aklının ucundan geçirmemiş. Olayı fark ettiğinde Terry Richardson’a hesap soran Kate Upton, “Evet ona ‘Bu çok saygısızca, en azından bana söyleyebilirdin’ diye çıkıştım. Ama artık tabii ki bunu sorun etmiyorum” diyor.

22 milyon izleyiciyi aşan YouTube videosunu çeken ve yayan Richardson ise Kate Upton’ın şöhretinden kendine pay biçmiyor. Ünlülerin çılgın fotoğrafçısı, genç model hakkında “Kate zaten bir yıldız olmak için doğmuş” diyor.

                        Karnaval dan alınan bilgi…

Kate Upton Filmleri

 1. 2011 -Tower Heist     [Bay Hightower’in metresi]
 2. 2012- The Three Stooges   [Rahibe Bernice]
 3. 2014 – The Other Woman (Öteki Kadın) [Amber]

Televizyon

 1. 2011 -Tosh.0
 2. 2012- Saturday Night Live
 3. 2012 -Late Show with David Letterman
 4. 2012 -Sports Illustrated: The Making of Swimsuit 2012

Videoları

Fotoğrafları

Hüseyin Kara

MaksatBilgi'de Genel Yayın Koordinatörüyüm . Aynı zamanda da MaksatBilgi'nin gelişimi adına, yazılarımla destek veriyorum.

7 Yorum

 1. Kate Upton’un biyografi sayfasında,bilgilerinde düzenlemeler ve fotoğraflarına eklemeler yapılmıştır. Haziran 2016 da 24 yaşına giren Kate’in doğum günü fotoğrafları eklenmiştir.

 2. Kate Upton ‘un biyografi sayfası güncellenmiştir. Kate Upton-Cat Daddy videosu eklenmiş ve videolar güncellenmiştir.Ayrıca biyografi metni güncellenmiştir.

 3. Kate Upton’un biyografi sayfasında birçok düzenleme yapılmıştır.Ayrıca iki video eklenmiştir.MaksatBilgi’de bütün bilgi yazıları tekrardan güncellenmektedir.

 4. Kate Upton’un Biyografi sayfasına ,”Sports Illustrated-Kate Upton ile son çekimlerin kamera arkası görüntülerini yayınladı” adlı video eklendi.Ayrıca profil resmi güncellendi.

 5. Ünlünün Biyografi Sayfası Güncellenmiştir.Fotoğraflar ve Yeni bilgileri biyografi sayfasında yerini almıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu