Bilim ve Teknoloji

Hit Arttırmak İçin 5 Yöntem

instagram takipçi hilesi

Web Sitesi Olanlar Buraya Dikkat! Önemli Site Ve İşlevleri.

dogal-seo
dogal-seo

Web Sitenizin Hitini arttırmak ile ilgili olarak Bir blog veya forum veya herhangi düz yazı tipi portal gibi yazı yazmanız ve genelde orjianl kendi yazılarınızla organik hit çekmeniz bence en iyi olanı ve Google Amcamızın en sevdiği şey.
Çünkü Google sizin başka sitelerden bir metni bir fotoğrafı herhangi bir içeriğin adını değiştirip veya biraz oynayıpta kendi sitenizde yayınlamanızı fark ediyor ve sizi değil de orjinal bağlantıyı google aramalrında ön sıralarda tutmayı hedef alıyor.

İşte bu yüzden Vereceğim siteler sizi ancak alexa da veya 3. şahıs kişilerin (sizler gibi site sahiplerinin) de üye olup bu sistemde sitenizin alexa da veya bazı reboot sitelerde adınızı yükseltmek anlamında bir katılım organizasyonudur. Hit arttırmanın aslında temel yolu iyi bir seo yani organik hit ve orjianl içerik barındırmak!Örneğin bir “x” sitesinde en az %60-%70 orjinal içerik barındırarak hitinize hit katabilirsiniz.

Şimdi gelelim Hitarttırmak için yan uygulamalara yani vereceğim önemli siteye (LÜTFEN YUKARIDAKİ METNİ DİKKATLE OKUYUN) vereceğim site sizin sitenize google dan organik hit çekmeyi çoğaltan bir sistem olmayıp sadece ALEXA GİBİ SIRALAMA SİSTEMLERİNDE SİTENİZİ TANIMAK ADINA YÜKSELTMEYİ HEDEFLER. Google dan hit çeker mi sorusuna ise tabi ama bu organik hit olarak orjinal yazınız varsa bunu biraz daha hızlandırabilir!

1- Hitleap

Gayet başarılı bir sisteme sahip ve premium müşterisi olduğunda inanılmaz derecede hit almanızı sağlıyor.Ayrıca hitin nereden geleceğini seçebiliyor ve organik mi yoksa sörf ile mi geleceğini de seçebiliyorsunuz.Ayrıca oturum sürelerini de ayarlayabiliyorsunuz.Bunun için önce kaydoluyorsunuz.Daha sonrada mail adresinize gelen bağlantıyı tıklatıp web sitenizi ekliyorsunuz.En sonunda ise sitenizin onaylanma süreci kalıyor.Bu süreç 1-5 dk arası değişebiliyor.Bu onaylama süreci, benim şimdiye kadar gördüğüm bu tarz sitem sitelerinde, en kısa süre.

Hitleap’a Kaydol

2- Websyndic

Hem preminium hem de otomatik kredi kazanarak sitenize sörf ile ziyaretçi getirmenin bir diğer yolu.Websyndic
autosurf

Websyndic’a Kaydol

3- Hitcanavarı

Bu site Yıllardır var.Bir zamanlar ben de kullanıyordum başka sitelerimde şimdi de bazen maksatbilgi içinde kullanıyoruz ama az kullanmayı dikkat ediyoruz çünkü “bu ve buna benzer sistemler İyi bir SEO İçin Dezavantaj yaratabilir.”Bu yüzden fazla kullanmamaya dikkat edin.

>HİTCANAVARINA ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN

 

4- Hitarttırma

Bu sitede aynı hitcanavarı gibi 3-4 yıldır hit arttırmak ile ilgili çalışmaları olan bir site.Aynı zamanda Hitcanavarından farkı 30 saniye ziyaret eden kullanıcıları sitede zaman harcatması.Hitcanavarı ise 15 Saniye zaman harcatıyor.Bu yüzden Google reklamlarınız açısından Hitarttırma sitesi tam size göre!

>HİTARTTIRMAYA ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN!

7 Yorum

  1. programın linkini yazmadım k.bakmayın adsense ve seo uyumlu organik hit programı kelime bazlı %100 başarı elde etmek istiyenler indirip kullansunlar programcının kişisel sitesinde indirebilirsiniz

  2. güzel bir makale olmus organik hit programlarınıda kullanabilirler kelime bazlı organik hit programı buyrunn canv6 2016 versiyonlu alexa ve istediğiniz kelimede yükseliosunuz arkadaşlar harika bir program ben cok faydasını gördüm sizlerdende faydalanmak isteyen olacaktır adsense ve seo uyumlu program site hit arttırma yolları

  3. açıkçası bende duymuştum. adsense bu tarzda hit yükseltme işlemlerine sıcak bakmıyor diye. ama bir ara ben bunu denedim. herhangi bir uyarı da almadım.

  4. Vallah hitcavarı işe yarıyo arkadaşlar sitemi ekledim ve sörf yaptım daha çok hit aldım

    Daha Önceden Hitim :60

    şimdiki günlük hitim :600

    tekil oluyor bence deneyin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu